"Ben bir deneyeyim demeden önce bir uzmana danışın."

1983 Arpaçay doğumludur. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi, İşletme bölümünden lisans; 2016'da Sakarya Üniversitesi Maliye Anabilim Dalı'nda yüksek lisans derecesi almıştır.

2006 Aralık ayında Yedek Subay olarak askerlik görevine başlayıp, Aralık 2007 yılında Teğmen rütbesiyle terhis oldu. Profesyonel meslek hayatına 2007 yılında başlayan Yalman, satış, pazarlama, bölge yönetimi  konularında uzmanlık ve deneyimleri vardır.

Profesyonel çalışma hayatı süresince gayrimenkul sektörü ile de on yıl boyunca bağımsız olarak da çalışmalar yürütmüştür. 15 yıl profesyonel çalışmanın ardından RE/MAX bünyesinde, sistemli çalışma  ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

2023 Yılı  üçüncü çeyrek, son iki yılda aramıza katılanlar arasında En Fazla Müşteri Memnuniyeti 1. 

2023 Yılı üçüncü çeyrek, son iki yılda aramıza katılanlar arasında En Yüksek Ciro Yapan Danışman 2.

2023 Yılı üçüncü çeyrek, son iki yılda aramıza katılanlar arasında En Fazla İşlem Yapan Danışman 2.

2023 Yılı üçüncü çeyrek, son iki yılda aramıza katılanlar arasında En Fazla Portföy Alan Danışman 2.

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Feyzullah Mah. / Maltepe İdealtepe Mah. / Maltepe Altayçeşme Mah. / Maltepe Aydınlı Mah. / Tuzla Ünalan Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Ersin Yalman portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Damla Bata

Biz evimizi satmaya karar verdiğimizde bir çok emlak firması ile tanıştık, fakat Ersin Bey ile tanıştıktan sonra başka bir firma ile çalışamayacağımız anladık hem yaptıkları işte inanılmaz iyiler hem de sizi ve düşüncelerinizi çok iyi bir şekilde anlayıp ona göre program yapıyorlar. Eşim ile kendilerine ne kadar teşekkür etsek az. Sanki ev bizim değil de kendilerinin eviymiş gibi çok uğraştılar. Her şey için kendilerine çok teşekkür ederiz.

İ******* D*******

Sorunsuz ve hızlı bir şekilde sürecimizi tamamlayıp evimizi aldık. Dairemizin satın alma sürecinde bizlere göstermiş olduğunuz yardım ve özverinizden ötürü sizlere çok teşekkür ederim.

Selçuk Kırca

Sayın Ersin Bey'e teşekkür ederim, daireme uygun bir kiracı adayı bulduğu için çok memnunum. Profesyonel yaklaşımı ve hızlı çözüm odaklı tutumuyla işlerimi kolaylaştırdı. Kendisiyle çalışmaktan dolayı mutluluk duydum ve memnuniyetimizi belirtmek isterim.

N******* D*******

Çok hızlı ve etkili bir şekilde bütçeme uygun bir daire bulduğunuz için teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımınız ve çözüm odaklı tutumunuzdan dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim.

Sema Cebeci

Sürecin başından sonuna kadar Ersin Bey 'in göstermiş olduğu profesyonellik, işin takibi, bizim ve satıcı arasındaki diyaloğun uygun şekilde ve özenle kurulabilmesindeki destekleri, kendilerine ulaşılabilirlik , iş süreçlerindeki gösterdikleri güleryüz ve güvenirlilik için çok teşekkür ederiz.

Ö******* K*******

Piyasanın çok durgun olduğu şu dönemde ufak bir araştırma yaparak Ersin Bey 'e ulaştım. Kendisi çok detaylı bir fiyat analizi yaparak dairemin pazarlama çalışmalarını başlattı ve tatminkar bir rakam üzerinden kısa bir sürede satışına vesile oldu. Her şey için teşekkürler.

İ******* Ö*******

Ersin Bey'in kiralama sürecimizde bizlere göstermiş olduğu yardımseverliğinden ötürü teşekkür ederiz. Kısa sürece sürecimizi tamamlayıp dairemizin kontrat sürecini tamamladık.

Ö******* A*******

Dairemize uygun bir kiracı konusunda uzun süredir arayış içerisindeydik. Ersin Bey istediğimiz profilde bir kiracı aile ile, komşu olmamızda vesile oldu. Yardımları ve profesyonelliği için teşekkür ederim.

A******* U*******

Evimin kiralanmasında güvenilir ve dürüst hizmet aldım.Ersin bey kiracıyı kendi eviymiş gibi titiz bir çalışma neticesinde seçti ve imzayı attırdı. Kendisinden çok memnunum.

M******* E*******

Ev arayışım esnasında Ersin beyin ilanına rastladım. Kendisi telefonda ve dairede buluştuğumuzda bana oldukça güven verdi. Ev sahibi ile olan kısmı da çok adil bir şekilde aracılık etti ve kontrat kısmını gönül rahatlığıyla çözebildik. Her şey için teşekkürler.

A******* D*******

Ersin Bey'in profesyonel ve hızlı hizmeti sayesinde dairemi kısa sürede kiraya verebildim. İlgisi, anlayışı ve etkili iletişimi sayesinde işlem süreci sorunsuz ve memnuniyet verici oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Y******* E*******

Ersin Bey, bana hızlı bir daire kiralama fırsatı sağladı. Profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı tutumuyla müşteri memnuniyetini ön planda tuttu. Kendisine teşekkür ederim, deneyimim olumlu ve memnuniyet vericiydi.

S******* D*******

Kiracı seçiminin çok önemli olduğu bu dönemde, uzun vadede problem yaşamayacağım bir kiracı bulduğu hatta bana bir dost kazandırdığı için Ersin Bey'e teşekkürlerimi borç bilirim.

E******* T*******

Ersin Bey'e yeni ev sahibi ile her koşulda anlaşmama yardımcı olduğu için ve bir sıkıntı yaşamadan imza sürecimizi tamamladığı için teşekkür ederim.

H******* Ö*******

Ersin Bey'den aldığım profesyonel yardım ve rehberlik sayesinde kısa sürede dairemi alabilmem mümkün oldu. Size olan teşekkür borcumu ifade etmek isterim. Uzmanlığınız ve çabalarınızdan çok memnun kaldım, Teşekkür ederim!

M******* O*******

İlgi,alakaları ve profesyonel iş yönetimi için teşekkür ederim.

O******* M*******

Ersin bey sürecin başından sonuna kadar son derece ilgili, anlayışlı ve güvenilir bir tutum sergileyip alanında uzman olduğunu ve gerekli yeterliliklere fazlasıyla sahip olduğunu tarafıma maksimum düzeyde hissettirmiştir. iletişim kurma noktasında en ufak bir problem yaşamamamız, taleplerimizin anlaşılması, empati kabiliyeti ve samimi tutumu sayesinde bizler için çok stresli olmasını beklediğimiz bir süreç ersin bey sayesinde çok yumuşak bir şekilde geçirilmiş oldu. bu günden sonra tekrar emlak veya yatırım konusunda danışmanlık almam gerekirse hiç düşünmeden danışabileceğim, çevremdeki insanlara da gözüm arkada kalmadan tavsiye edebileceğim bir meslek erbabı kendisi. firmanızda böyle danışmanlarınız olduğu için şanslısınız :)

Bertan Örnek

Ersin beye alım sürecinin başından sonuna kadar vermiş olduğu bilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz, çok başarılı ve profesyonel bir yaklaşımla bizi gayrimenkul sahibi yaptı tekrar teşekkür ederiz.

S******* G*******

Ersin bey, dairemi hızla satmama yardımcı oldu ve bu süreçte son derece profesyonel davrandı. kendisi işinde gerçekten uzman ve müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyor. satış sürecini kolay ve sorunsuz bir şekilde yönetti ve beklentilerimi aştı. ersin bey'e olan güvenim tam, onunla çalışmak benim için büyük bir memnuniyet oldu. kendisine teşekkür ederim!

Mürsel Süner

Evimizi alış sürecinde bizlere çok yardımcı oldunuz. i̇lginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz.

D******* Ö*******

Verilen hizmet çok profesyonel ve iyiydi. herşey için ersin bey'e teşekkür ederiz.

T******* A*******

Ersin bey i̇le çalıştığım süre boyunca son derece memnun kaldım.Profesyonel yaklaşımı ve işine olan hakimiyeti bizi etkiledi.İhtiyaçlarımı anlayarak doğru seçenekleri sunması sayesinde aradığım evi hızlıca bulabildim.Kesinlikle tavsiye ederim.

D******* B*******

Ersin bev evimi kiraya verme sürecinde bana çok yardımcı oldu ve potansiyel kiracılarla ilgili doğru bilgiler verdi. i̇lgisi ve işine olan hakimiyeti sayesinde kısa sürede uygun bir kiracı bulmamı sağladı.Kendisine teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ederim

Yıldırım Demir Öngün

Ersin bey, güven verici tutumuyla sürecimizi yönetti.İşinin ehli ve sonuca net bir şekilde ulaştık sayesinde.Her şey için teşekkürler.

O******* U*******

Ersin bey istediğim ofisi hızlı bir şekilde bulmam için etkili aksiyonlar aldı. profesyonel yaklaşımı ve hızlı çözümleri sayesinde müşteri memnuniyetimi en üst düzeyde tuttu. teşekkürler, işbirliğimizden çok memnun kaldım!

S******* K*******

Kiracı konusunda oldukça seçici olduğum için ersin bey ile ikinci sefer çalıştık ve kendisi bana en uygun profili buldu. i̇lgisi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürler.

F******* K*******

Taraf tutmayan ve adil bir şekilde her iki tarafın da haklarını gözeten danışman .Teşekkür ederim.

Serap Açıkgöz

Ersi̇n bey konuya haki̇m, kibar, müşterinin ne istediğini bilen bir danışman. her noktada iletişimi kesmeden süreci sorunsuzca yürüttü. kiralama sürecini çok hızlı bir şekilde sayesinde çözdük. bir sonraki danışman ihtiyacımızda ilk başvuracağımız kişi...Her şey için teşekkür ederiz...

F******* B*******

Daire arayışımızdaki bütün stresi üstümüzden alarak tüm ihtiyaçlarımızı anlayıp isteklerimize uygun bir çözüm ürettiler. bundan sonra gayrimenkule ilişkin ailemizdeki tek isim, her şey için çok sağol.

Şevket Kahraman

Önyargı ile yaklaştığım emlakçılık ve danışmanlık branşı hakkındaki tüm olumsuz düşüncelerimi olumlu ve pozitif hale çevirdiler. Bundan sonra sadece RE/MAX her zaman RE/MAX

E******* D*******

Daireyi görmek için telefon açtığımız andan tapu dairesindeki imza sürecine kadar her aşamada hızlı ve pratik çözümler üreterek tam desteği sağlayan danışman. Her şey için sağol.

İ******* D*******

Ersin Bey’in ilgisine alakasına çok ama çok teşekkür ediyoruz. Satış süremiz çok kısıtlıydı. Profesyonel ve kurumsal yaklaşımı sayesinde sonuca çok kısa sürede ulaştık. Samimiyeti ve vermiş olduğu güvenden ötürü teşekkür ediyorum. Başarıların devamını diliyorum.

B******* Ö*******

Verilen hizmetten memnun kaldım, gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Dairemizin alım sürecinde her konuda yardımcı oldular, Ersin Bey’e çok teşekkür ederim.

Lale Sarıyar

Kiralama sürecimiz çok hızlı gerçekleştirdikleri için çok memnun kaldık. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

S******* K*******

İlgi ve emeğinize ; Tüm ekibe sonsuz teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Neriman Karşanbaş

Beğendim, güvenilir, dürüst, kibar..

Ülkü Gürses

Aldığım hizmet gayet kaliteli. Danışmanımız profesyonel ve yardımcıydı. Hemen çözüm bulup bilgilendirme yaptılar. Aldığım hizmetten memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim.

İ******* Y*******

Ne kadar çok emlakçı, o kadar hızlı satılır bilinci ile yola çıkmıştık ancak 4 aydır evimiz satılamıyordu. İşinin ehli Ersin Bey sayesinde, evimiz 3 haftada satıldı. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

Remzi Mert Ulus

Satın alma sürecinde çok iyi iletişim sürecimiz oldu. Tüm sorularımıza anında yanıt alabildik. Kendilerinin bize sunmuş olduğu profesyonel hizmetten ötürü, çok teşekkür ederim.

Özgür Kal

Gayet memnum kaldım. Her şey düzgün, düzenli ve profesyonel olarak yürütüldü.

Nilüfer Kaya Arslan

Öğrenmek istediğimiz soruların cevaplarını açık ve anlaşılır şekilde aldık. Ev alımı sırasında tüm adımlar profesyonel bir şekilde gerçekleşti. Yaklaşım tarzınızı güvenilir bulduğumuz için tahminimizden çok hızlı bir şekilde evimizi almış olduk.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.