RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Adnan Pınar portföyünde 24 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 24 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erdem Can Tüzün

İşimizi çok kolay şekilde halletti. Çok teşekkür ederiz

Barış Kılıç

Sevgili Adnan kiralık evimiz için titiz bir çalışma ile kısa zamanda evimizi kiraya verdiler kendine çok tesekkür ediyorum

I******* G*******

Adnan Bey sayesinde hayellerimdeki eve kavuştum. Sektör bilgisi ve sorunsuz organizasyon yeteneği sayensinde hedef bölgemizde bize en uygun daiereleri seçerek her birini görmemizi sağladı. Tapu sürecinde bütün resmi işlemlerde özenli olarak ilgilenerek bu süreçte kendimizi güvende ve rahat hissettirdi. Bundan sonraki yatirimlarimda da Adnan Bey'e mutlaka danışacağım. Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek istiyorum.

Derya Saka

Adnan Bey ile kısa sürede bize özenle hazırladığı listeyi gezdik. Çok disiplinli ve detaylara önem vererek canla başla işini severek, her iki tarafın yararını gözeterek şeffaf şekilde çalışması için kendisine çok müteşekkiriz. Başka bir evde karar kılmamıza rağmen nakliyesinden boyasına her işimiz için önerdiği kişilerden de çok memnun kaldık. Kesinlikle Adnan Bey bundan sonraki emlak işlerimizde ve çevremize önereceğimiz tek durağımız olacaktır.

A******* D*******

Adnan bey musterisi oldugum gayrimenkul ile ilgili tum bilgileri seffaf bir sekilde benimle paylasti. Prensip olarak anlastiktan sonra, evrak islerini cok hizli bir sekilde organize etti. 24 saat icinde sozlesmemizi imzalayip anahtarlarimiz aldik. Kendisine tesekkur ediyorum.

T******* P*******

Adnan bey sayesinden ataşehir tarafında bulunan fenerbahçe üniversitesine kampüsünün içerisinde bulunan metropol istanbul da bize çok güzel, geniş, ferah bir daire bulduğu için kendisine teşekkür ederim. 2 gün içerisinde tüm işlemlerimizi halletti kendisi. bundan sonra ki süreçlerde her daim adnan beyle çalışacağım. i̇şine vermiş olduğu değer sonuç durumlarında da etkili oluyor. kiralama veya satın alma konusunda istanbulda tek çalışacağım kişidir.

Metin Yiğit

Adnan bey sayesinde elimizde bulunan kebap dükkanımızı en kısa zaman da devir yaptı. devren satılık konusunda bilgisi, tecrübesi ve iş bitiriciliği olsun çok başarılı bir danışmandır kendisi, doğru fiyat ve pazarlama strajesi ile kısa zamanda işleme döndürdü. yetenekli ve disiplinli bir danışmandır. bundan sonra ki tüm gayrimenkul alım ve satımlarda adnan beyle çalışmaya devam edeceğim.

A******* Ö*******

Kısa bir zaman içerisinde eşyalı daire arayışımıza en hızlı ve güvenilir şekide sonuç odaklı çalışan adnan pınar'a teşekkür ederiz. muazzam bir gayrimenkul danışmanı kendisi, işini severek yapıyor. bizim ve ailem için en rahat, kolay ve güvenlikliği olan bir daire kiralamamızda çok yardımcı olduğu için teşekkür ederim. bir sonraki kiralama veya satış işleminde yine adnan pınar ile çalışacağım.

G******* Y*******

Gerçekten tanıdığım en iyi satış danışmanı i̇ş bitiriciliği ve iş disiplini ile çalışmaktan keyif aldığım bir arkadaşım oldu kısa sürede hızlı bir şekilde işimiz hallettiği için çok tesekur ederim ellerine sağlık

Erkan Erkan

Ev kiralama en iyi çalışsan emlak danışmanı olduğunu söyleyebilirim taşınma tadilatı işlerinde de en iyi ekibi gönderirek işimizi kolaylaştırdığı için teşekkür ederiz

A******* Y*******

Adnan beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. hep yanımızda olduğunu hissettirdi. çok teşekkür ederiz

Mert Can Polat

Öncelikle göstermiş olduğu ilgi için ve samimiyeti kendimi güvende hissettirmiştir. çok memnun kaldım. ayrıca beni büşra hanım ile tanıştırdığı için kendisine minnettarım.

Tanju Mısıroğlu

Dairemizin kiralanma sürecinde her iki tarafın da haklarını en ince ayrıntısına kadar düşünerek işini profesyonelce yapan adnan beye teşekkür ederiz.

Müslüm Şen

Bir gayrimenkul kiralama sürecinde tanıştığım ahmet pınar beye sürecin başından sonuna kadar gösterdiği sıcak samimi bir o kadar da profesyonel yaklaşımı, mülk sahibi ile aramızdaki pürüzleri giderirken harcadığı üstün çabalarından dolayı teşekkürü bir borç bilir, bundan sonra da kendileriyle çalışmayı çok isterim.

Derya Dabakoglu

Evimin kiralanması konusunda adnan bey son derece titiz çalıştı ve aradigim kriterlerde en uygun kiracıyı benimle sürekli iletişimde kalarak buldu evin gereksinimleri konusunda beni uyararak yardımcı oldu isini bu kadar severek ve özenerek yaptığı için çok teşekkür ederim

Büşra Küçükyazıcı

Evimin kiralanması sürecinde Adnan Bey'in işine olan saygısı, aradığım kriterlere uygun seçenekler sunması, iletişim konusundaki profesyonelliği sürecin iki taraf için de güvenilir bir şekilde sonuçlanmasını sağlamıştır. Kendisine teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.