Yola kiminle çıkacağınız, yolda karşılaşacağınız engelleri aşabilmek için en önemli seçimdir.1975 Niğde doğumluyum. İlkokuldan sonra annemin ve babamın öğretmenlik mesleğinden dolayı İstanbul'a geldik. 30 yılı aşkın iş tecrübelerimin içinde büyük kurumsal firmalar, uluslararası emlak pazarlama, direkt satış ve müşteri ilişkileri yönetimi var. Kurumsal iş hayatından sonra yine satış üzerine kendi işimi yaptım. Sokak hayvanları, çocuklar ve toplumsal konularda uluslararası organizasyonlar dahil bir çok sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü oldum. Gayrimenkul danışmanlığı mesleğime geri dönmeye karar verdikten sonra RE/MAX ARGE ailesine katıldım. Bir çok sektörde edindiğim iş tecrübelerimi, RE/MAX'ı tercih eden değerli danışanlarımızla paylaşarak, hayallerine ulaşmaktaki yolda en hızlı ve sorunsuz sonuca ulaşmalarını sağlamaktan mutluluk duyacağım.

Uzmanlık Bölgesi

Veysel Karani Mah. / Sancaktepe Eğitim Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Ebru Güngör portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

C******* D*******

Ebru hanım işinde kaliteli ve başarılı bir danışman. Her şeyden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Ç******* A*******

Her şey için teşekkür ederim.

M******* G*******

Ebru hanım ile olan emlak deneyimim son derece tatmin ediciydi. Kendisi, gayrimenkul sektöründe geniş bir bilgi ve tecrübeye sahip. Kendisi her zaman son derece yardımsever ve nazikti ve tüm sorularıma sabırla cevap verdi.

S******* Ç*******

Ebru hanımdan gayet memnun kaldık kendi sektöründe çok başarılı birisi tecrübelerinide bize aktardığı için ayrıca teşekkür ederiz 🙏

H******* O*******

Ebru Hanım, profesyonel ve bir o kadarda yakın bir yaklaşımla süreci yönetir. Güven içerisinde, tecrübesini ve bilgisini hızla uygular. Kendisi ile emin ellerdesiniz.

H******* Ö*******

Ebru hanım işinde gayet başarılı, kaliteli bir danışman.

M******* D*******

Ebru Hanım tüm titizliği ile başarılı bir şekilde işlemimizi halletti. Kendisine çook teşekkür ediyorum.

A******* A*******

Thank U Ebru Güngör.

S******* K*******

Ebru hanım çok ilgiliydi ve oldukça yardımcı oldu, kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* Ö*******

çok yardımcı ve ilgili bir danışman olan Ebru hanıma çok teşekkürler

M******* A*******

Ebru Hanım'a destekleri için çok teşekkür ederim.

E******* K*******

Ebru hanım her detayla bizzat kendi ilgilendi. Bize düşen sadece eve yerleşmek ve güle güle oturmak kaldı. İyi ki yollarımız kesişmiş. Başarılarının devamını diliyorum.

R******* A*******

Ebru hanımla iyi ki karşılaşmışım. 2 köpeğim var ve apartmanda yaşamak çok zor. kendisi bana bahçeli bir ev buldu ve o kadar mutlu oldum ki.. çözüm odaklı ve anlayışlı olması gerçekten harikaydı. kendisine çok teşekkür ederim.

H******* O*******

Ebru hanım, gayrimenkul danışmanlık hizmetini net iletişim, sürekli ve doğru bilgilendirme ile, sektör tecrübesini hızlı ve güvenilir olarak süreçlerine yansıtır. net ve tecrübeli süreç yönetimi sayesinde herhangi bir şüphe ve güven sorunu yaşamazsınız. gereksinimleri çok iyi analiz eder ve sizi doğru yönlendirir, bilgilendirir ve süreci kendi süreci gibi benimseyerek profesyonellikle yönetir. kendisine tüm süreçte göstermiş olduğu yetkin ve güvenilir danışmanlık desteği için çok teşekkür ediyorum.

Salih Kürün

Ebru abla çok sıkıntılı bir süreçte girdi hayatımıza. oz annem , oz ablam gibi ilgilendi bizimle. ilk defa ev kiraliyor olmamın verdiği korku , endişeleri tek tek cevapladı, yardımcı oldu. ben eşim ve minik oğlum kendisine minnettarız. allah razı olsun .

M******* Ö*******

Sıkıntılı bir süreç içerisindeyken ebru hanımın eli sihirli değnek gibi değdi. İyi ki karşılaştık.

Mehmet Atıf Yapıcı

Ebru hanım bize çok mirasçılı bir taşınmazın satışında yardımcı oldu. Tüm miraşçılar ile iletişimi, çıkan sorunlara hızlı müdahalesi, gelişmeler hakkında düzenli bilgilendirmesi ile sürecin kolay geçirilmesini sağladı. Mesleğinde özenli ve titiz birisi. Kendisine teşekkür ediyor, mesleğinde başarılarının devamını diliyorum.

Arzu Cin

Ebru hanım işinde uzman, sorumluluk sahibi her iki tarafında değerlerini önemseyen bir kişi. Bu süreçte yurtdışında olmamıza rağmen tüm süreci çok sağlıklı bir şekilde yürütmemize büyük destek verdi. Bildirimleri her zaman düzenli oldu, gelişmelerden hızlı haberdar etti. Kendisine çok teşekkür eder, meslek hayatında emeklerinin karşılığını almasını dileriz

Artem Arustamov

Im really happy that Ms. Ebru was my agent for rental appartment in Aydos Country Site. She is absolutely professional, very humanity and so helpfull for us!! She is supported about all things we asked 🙏🙏 She is not just an agent, She is the Best! Because only by her big efforts we found the appartment we really wanted. And Im really recommend her to anyone who want to rent high level appartments in such not easy market as Istanbul has now. 💫🤩

Aleksandr

My big appreciation to Ebru because when I came to Istanbul the firstpeople whom I communicated were weird Russian agents and they offered me the whole bunch of extremely bad but expensive flats so I started to fall in despair, especially because I’m the foreigner and my situation was urgent. Then I accidentally found Ebru and Remax and that was my salvation! We’d checked several options that I liked and started all steps to make a deal. I would like to mention that Ebru is very confident and also English-speaking agent. I searched the flat that will fit the residence permit requirements (it’s not easy to find by the way, because the price in advertisement and the real price in tapu is different always) and Ebru solved quite complex questions about that kind of for the migration documents: expertises, bank transactions, tapu prices, taxes and etc. I’m really glad that everything happened and now I’m the owner of the very nice flat near the metro in Maltepe district, waiting for my residence permit card. Highly recommend to contact Ebru if you’re going to fight with some difficult stuff, my huge thanks! :)

İsmail Çörtük

Kiralama ve noter işlemleri aşamasında tüm süreç sorunsuz tamamlandı. Yabancı dil bilgisi sayesinde kiracı ile tüm detayları konuşabildik. İşlemler bittikten sonra da kiracı ile ilgilenmeye devam etti Bunu bir iş gibi görmeyip kendi dairesini kiralar gibi hizmet verdiği için çok teşekkür ederim.

İsmail Danishvar

Ebru was very helpful with her professional support during the very long rental negotiation. It solved all the problems experienced during the notary transactions. After moving to the flat, she continued to provide support in all matters. Thank you for everything.

Sedat Öztürk

Süper kibar ve nazik, açık sözlü ve net. Bir emlak danışmanında olması gereken tüm özelliklere sahip.

Aigul Abdullina

I want to express my sincere gratitude to Ebru for the work done!!! Thank you for your work, I really appreciate your participation and help in solving issues. All competently, clearly and promptly, and most importantly, honestly! The quality of work is top notch! If only there were more professionals like

Tuğba Ser

Hersey için çok teşekkürler. Tıtız ve bılgı çalismanız bızı çok memnun etti!

Çağatay Aynur

Ebru Hanım çok profesyonel şekilde hem ev sahibi hem de kiracı ile olan iletişimi sürdürmüştür. Tüm iletişimi açık ve yapıcı bir şekilde olmuştur.

Georgii Boiko

We found an advertisement for renting an apartment, which was dealt with by Ebru on the Internet. We are very glad that we turned to her, Ebru showed herself as a highly qualified specialist, hepled to solve all our problems with finding housing we are very grateful to her for that! We had difficulties with the transfer of money, but Ebru helped to overcome everything! She can help solve any problems, she agreed to connect the dedicated internet to the apartments in one day! This is very cool! Thanks recommend!

Rahşan Altan

Kendisiyle çalışma şansımız oldu. Ebru hanım işinde son derece titiz ve özverili , güven duyabileceğiniz , sizi sizden çok düşünen , güvenle mülkünüzü teslim edebileceğiniz biri. Başarılarının devamını dilerim .

Mete Yurdakul

Ebru hanımla kardeşimin Istanbul Aydos Cauntry deki evini kiraya verirken tanıştık. Ben Ankarada yaşadığım icin birçok zorlukla karşılaşacağımı düşünüyordum. Ama sağolsun Ebru hanım bizi uzmeden ve kısa sürede eve iyi ve uyumlu bir kiracı buldu. Prosedürleri halletti. Kendisine başarılar diliyorum. Selamlar.

Hale Güner

Ebru hanım ile ilk olarak telefonda görüştük. Sonrasında evi görmek istediğimde yüz yüze görüşme sağladık. Kendisi hem telefonda hem de yüz yüze bizimle çok iyi iletişim kurdu. Evi değerlendirme sürecimiz ve bize yaklaşımı oldukça olumlu ve yardımcı idi. Taşınana kadar olan ve taşındıktan sonraki olan süreçte de bize destek oldu. Her şey için kendisine buradan da teşekkür ederim 🙏🏼

Julia Ponomareva

Ebru is a true professional! It was a pleasure working with her. She is the person who aims to strike the right balance between tenant’s and landlord’s interests. She was helping us not only before signing a contract, but even after.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.