Alper Kalaycıoğlu 1989 yılında Ankara’da doğdu. Maltepe Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca Amerika Birleşik Devletleri ve Macaristan’da öğrenci değişim ve çalışma programları ile eğitim aldı ve çalıştı. Eğitim hayatı sonrasında İstanbul Eminönü’nde ticarete atıldı. 5 yıl boyunca e-ticaret ve dijital pazarlama konusunda satış tecrübesi edindi. Sonrasında gayrimenkul danışmanlığı üzerine gerekli eğitimleri tamamlayarak Dünya’da ve Türkiye’de en çok gayrimenkul işlemini gerçekleştiren Re/Max firmasının, en başarılı ofislerinden Re/Max Yıldız ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermeye başladı.

 

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi
Alper Kalaycıoğlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Arslan

Alper Bey'le çalışmak benim için gerçekten büyük bir şans oldu. İlgisi, güler yüzü, iş ahlakı, analiz yeteneği ve hızlı çözüm üretebilme kabiliyeti ile ev arama sürecimi çok keyifli ve konforlu geçirdim, bana sadece imza atmak kaldı. Gelecekteki gayrimenkul ihtiyaçlarım için kendisini tercih edeceğim ve çevreme de tavsiye edeceğim. İyi çalışmalar diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.