1990 yılında İstanbul’da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise hayatımı İstanbul’da tamamladım. 2008-2022 tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Astsubay olarak görev yaptım.

Görev yaptığım sürede lisans eğitimime devam ettim ve 2014 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum.

Yabancı dile olan ilgim beni İngilizce harici başka bir dile de yöneltti, 2017 yılında Ankara Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım ve 2023 yılında Ankara Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. 

Dünya çapında gayrimenkul sektöründe çığır açan RE/MAX İle 2022 yılında tanıştım ve etik değerleri ile çalışma sisteminin bana çok uygun olduğunu gördüm.

Şimdiye kadar gerek iş gerekse eğitim alanında kazanmış olduğum; etik değerlerle birlikte disiplinli çalışma, zamana riayet ile birlikte zamanı doğru kullanma , iş takibi ile birlikte iş bitiricilik, liderlik ve takım ruhu ile birlikte koordinasyonlu çalışma gibi özelliklerimi gayrimenkul sektöründe insanların hayatlarına dokunabilmek için kullanmak istiyorum.

Ünlü Yunan filozof Perikles’in de dediği gibi ‘Arkanızda bıraktığınız şey, taş anıtlarda yazan değil, başkalarının hayatına dokunduğunuz şeylerdir.’

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

İngilizce, Yunanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Eyyüp Düşden portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* O*******

Eyyüp Bey'e ilgi, alaka ve nazik tavırları nedeniyle teşekkür ederim. Sorunsuz şekilde ikinci evimi kiraladı. Memnun kaldığım için herkese de Eyyüp Bey ile çalışmayı tavsiye ederim

Ü******* S*******

Ev kiralama sürecimizin başından sonuna kadar nazik ve çok ilgili davrandı. çözüm odaklı yaklaşımı sebebiyle sancılı olabilecek ev kiralama sürecimiz sayesinde kolaylıkla halloldu. Sayesinde aradığımız evi bulduk, çok teşekkür ederim

İ******* B*******

Eyyüp bey’e profesyonel yaklaşımı, hızlı çözümü için teşekkür ederim. Sayesinde hiç bir aksaklık yaşamadım. Tarafıma her konuda detaylı bilgi verdi, profesyonel çözümler önerdi, işimi tereyağından kıl çeker gibi halletti. Bundan sonraki işlerimde de beyefendi tavırları ve profesyonelliği nedeniyle kendisiyle çalışmak isterim.

A******* H*******

Almış olduğum hizmetten memnun kaldık. İşlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabildik. Eyyüp Bey'e teşekkürler.

O******* A*******

Zorlu bir süreci beraber atlattık. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Eyyüp bey işinde çok profesyonel. Herkese tavsiye ederim.

S******* A*******

Ev alım sürecimde gerek iyi niyetli ve dürüst yaklaşımı, gerekse ev sahibi ile olan pazarlık diyaloglarında tarafsız yaklaşımı ile bana çok destek oldu. Sürecin tamamlanması için tapu işlemlerinde de üst düzey çaba sarfetti. Eyyüp Bey'e teşekkür ederim.

A******* Ö*******

Satış sürecini profesyonelce yönettikleri için RE/MAX Deniz ofisine ve EYYÜP DÜŞDEN'e teşekkür ederiz.

B******* E*******

Dürüst, nazik, çalışkan ve ayrıca müşterisi ile iletişimi çok kuvvetli iyi bir aracı. İlgili tavrınız bizi memnun etti, teşekkür ederiz Eyyüp Bey.

E******* B*******

Her şey için çok teşekkür ediyorum..

B******* T*******

İlgili ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederim, doğru yatırımı yapmamızı sağladılar.

S******* O*******

Eyyüp bey, etkili iletişim kuran, sonuç odaklı çalışan, çözüm getiren bir danışman ve çalışmaktan çok memnun olduğumuz bir iş ortağımız

İ******* A*******

Eyyüp beye disiplinli ve titiz çalışmasından ötürü teşekkür ederiz bizlere çok yardımcı oldu

S******* Y*******

Yakın ilgi ve alakası, tecrübesi, güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

F******* T*******

Eyyüp bey'in ilgisi, alakası, yaklaşımı için teşekkür ederim. hizli ve güvenli̇ bi̇r işlem sağladi.

S******* Ş*******

Kendisi kibar, diksiyonu düzgün ve karşısındaki insana güven veren, rahat hissettiren biri. Teşekkürler

M******* B*******

Teşekkürler. çok memnun kaldık.

H******* G*******

Kendisinden çok memnun kaldım, işini düzgün ve hızlı yapıyor.

S******* K*******

Her konuda hızlı desteği ve bilgi birikimi ile süreç boyunca olan desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

A******* D*******

Profesyonel bir yaklaşımı vardı. Yönlendirmesi, anlatımı ve hitap şekli mükemmeldi. Güler yüzlü bir yaklaşım sergilediği için kendisine teşekkür ederim.

Ö******* K*******

Eyyüp Bey'e nezaketi, konusuna hakimliği ve özellikle samimiyeti için çok teşekkürler.

M******* E*******

Eyyüp bey sayesinde güzel bir ev sahibi olduk. İlgi ve alakası için teşekkürler. Başarılar dilerim.

E******* K*******

Güivenilir, Güler yüzlü, çözüm odakli, hızlıca işlerimizi halletti. Guvenilir insan olduğunu ispatladi. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

V******* A*******

Eyyüp Bey, emekleriniz için teşekkür ederim. İlgi ve alakanız mükemmeldi. Her şey için sağolun.

S******* I*******

Çözüm odaklı işinin ehli profesyonel hizmet çok memnun kaldık.👏

M******* Ö*******

Güleryüzlü, güvenilir, müşteri memnuniyeti sağlayan bir danışman. Teşekkür ederiz.

H******* A*******

Eyyüp bey işine tutkuyla bağlı, sabırlı, çok çalışkan, gayretli,güleryüzlü, çözüm odaklı, tarafsız bir kişi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum.

H******* R*******

Dürüst, nazik, samimi birisi, ayrıca müşterisi ile iletişimi çok kuvvetli iyi bir aracı ilgili tavrınız bizi memnun etti, teşekkür ederiz.

M******* B*******

Eyyüp bey çok teşekkür ederim size bizimle çok iyi ilgilendiniz her konuda yardımcı oldunuz bizi çok iyi yonlendirdiniz çok dürüst işini çok iyi yapan birisisiniz.

H******* Ü*******

Dürüstlüğü işine olan saygısı hızlı çalışması en önemlisi güler yüzlülüğü için sonsuz teşekkürler.

S******* A*******

Güleryüz, anlayış ve kaliteli hizmet için Teşekkürler

F******* A*******

Eyyüp bey işinde son derece başarılı kendisinden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

G******* K*******

Dürüst, nazik, samimi birisi, ayrıca müşterisi ile iletişimi çok kuvvetli iyi bir aracı tavrınız bizi memnun etti, teşekkür ederiz.

E******* S*******

Çok şahane bir insan. Eyyüp bey her anlamda destekçi, yardımcı oldu ve çok nazikti. Bu süreçte onunla çalıştığım için şanslı hissediyorum. Çok teşekkürler.

O******* M*******

hızlı güvenilir bir danışman kendisi çok teşekkür ederim başarılarınızın devamı olsun

K******* Ç*******

Kesinlikle işini çok iyi yapan beyefendi bir insan. sayesinde çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde hallettik. Çok teşekkür ederim kendisine.

Y******* T*******

Eyyüp beye çok teşekkür ederiz aradığımız anda bizimle çok iyi ilgilendi her detay düzenli bir şekilde aktardı tekrar teşekkür ediyorum umarım bu şekilde devam eder

L******* Y*******

Kac aydır yer arıyordum Eyyüp bey aracılığı ile güzel bir yer bulduk. Çok memnun kaldım, başarılarının devamını dilerim.

Ç******* G*******

Eyyüp Bey ile olan işbirliğimiz nedeniyle gayrimenkulüm seri bir şekilde satışı gerçekleşti. Teşekkürler

T******* T*******

İlgi alaka doğru bigilendirme ve tam destek için teşekkür ederim

N******* U*******

Evimin kiralanma sürecinde hızlı ve güvenilir hizmetinden çok memnun kaldım. Teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

O******* Z*******

Süreci çok sağlıklı ve hızlı bir şekilde yürüttüğü için kendisine teşekkür ederiz.

M******* I*******

Gerçekten herkesin güvene bileceği güven duya bileceği bir gayrimenkul danışmanı diyebilirim ve birgün yolunuz kesisirse siddetle tavsiye ederim, teşekkürler saygilar...

N******* K*******

Profesyonel hizmet ile kısa sürede bizi sonuca ulaştırdılar. teşekkür ederiz. başarılarının devamını dileriz.

S******* K*******

Sıcak kanlı, ilgili, samimi ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. kendisine teşekkür ederiz.

S******* A*******

Yardım severliği ve güler yüzü ile işlemimizi çok kısa süre de hallettiği için kendisine çok teşekkür ederiz. Aynı zamanda tüm süreçte çok ilgililer. İyi çalışmalar

S******* A*******

Eyyüp Bey le çalışmaktan çok memnun kaldım. Doğru bilgilendirmeleri, bilgisi, güvenilirliği ile tam bir danışman. Kendisini tanımaktan çok memnun kaldım. Eyyüp Bey ve RE/MAX'a Teşekkür ederiz.

C******* A*******

Eyyüp Beyin ikili diyalogu yaklaşımı ve ilgi alakası için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi bize her konuda destek oldu ve adım adım her konuda açıklayıcı bilgiler verdi. İyi ki yollarımız kesişmiş 😇

N******* A*******

Eyyüp Bey isini gercekten cok iyi yapan bir profesyonel. Sektoru ve bolgeyi iyi bildigi icin kendisiyle calisarak hizli sonuclar aliyoruz. Guven, hiz, dogru fiyat politikasi ve ihtiyaciniz dogrultusundaki yonlendirmeleri ile Eyyüp Bey ile calismanizi kesinlikle tavsiye ediyor ve kendisine bu vesile ile tekrar tesekkurlerimi sunuyorum.

F******* Ö*******

Eyyüp bey'in işini severek yapması, alıcı ve satıcıya olan açıklığı ve vermiş olduğu güvenden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

N******* Ö*******

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır. Eyyüp bey de yapmış olduğu işte eminim ki ileride isimlerinden çokça bahsettirecektir. Çünkü çok disiplinli ve bilgili. Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Daimi başarılar diliyorum yolunuz açık olsun.

E******* T*******

Eyyüp Bey çok bilgili ve işi bilen bir danışman Şu devirde kiraya çıkmaya bile korkar olduk. Fakat korktuğum gibi olmadı ev kiralama sürecimde çok destek oldu her konuda yardımcı oldu memnun kaldım teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim Eyyüp Bey.

E******* S*******

Eyyüp Bey'in desteği gayet profesyoneldi. Yorumları ve gayreti çok güzeldi. Evimin kiralanması konusundsa çok güzel yönlendirme yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim.

R******* Z*******

Güleryüzlü,güvenilir,donanımlı,sorumlu,işinin ehli, sorduğumuz tüm sorulara anlaşılır bir biçimde cevap veren beni doğru bir biçimde yönderen bir danışmandır. Danışmanlığından çok memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye ederim tekrar işim düştüğünde kesinlikle Eyyüp beye geleceğim.

E******* B*******

Eyyüp Bey işini severek yapıyor. İşinde çok yetkin. Dairemizin satışında kendisiyle koordineli çalışarak süreci çok memnun bir şekilde tamamladık. Bizim açımızdan başarılı bir satış gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

P******* O*******

Profesyonel, disiplinli, özverili en önemlisi güven veren bir danışman. Bir çok ev satım, kiralama gerçekleştirmiş biri olarak aldığım en iyi en kaliteli hatta mükemmel bir hizmetti. Eyyüp Bey tekrar RE/MAX'ı tercih etme sebebim olacaktır.

H******* G*******

Eyyüp bey aracılığı ile satın aldığım evimi ilk andan son ana kadar her an yanımızda görmek ve güvenilir bir kişiliği olması beni gayet memnun etti. Sizi tebrik etmek istedim ve iş hayatınızda başarılar dilerim TEŞEKÜRLER

S******* E*******

Eyyüp bey emlak konusunda gerçekten çok deneyimli işini profesyonelce yapan nadir insanlardan biri. Her konuda işleri olabildiğince kolaylaştırma becerisinin yanında hem alıcıya hem de satıcıya karşılıklı olarak maksimum güven sağlıyor. Kendisine teşekkür ederim ve iş hayatında başarılar dilerim.

F******* H*******

Öncelikle Eyyüp Bey'in yerinde önerileri, kaliteli ve güven veren yaklaşımı nedeniyle teşekkür ederim. Kendisine internetten erişim sağladım. RE/MAX'a güvendiğim içindi. Gayrimenkul alımında kendisinden destek aldık. Bize mükemmel hizmet verdi. Teşekkür ederim.

A******* E*******

Sahibinden de yayınlanan bir ilan üzerine Eyyüp Bey ile iletişime geçtim. Alacağım gayrimenkul ile ilgili kendisi gerçekten ayrıntılı bilgiler verdi. Aklıma takılan her noktada sorduğum sorulara kendisinden aldığım cevaplardan çok memnun oldum. Alacağınız gayrimenkulün bütün iş ve işlemlerinde kendisi çok bilgili. Bu işlemleri yaparken her aşamada sizlerin yanında yer aldığı için de kendinizi güvende hissediyorsunuz. Alacağım başka bir gayrimenkul olduğunda yine kendisiyle çalışmak isterim..Teşekkürler.

Emin Ali Badalov

Eyyüp beye emeklerinde dolayı teşekkür ederim. Düzgün nazi̇k ve cok ki̇bardi

S******* Y*******

Eyyüp Bey, gerek profesyonelliği, gerek çözüm odaklı yaklaşımları, gerek hissettirdiği samimiyeti ile bana ve aileme harika bir danışmanlık deneyimi yaşattı. Kendisinden aldığımız danışmanlık hizmetindeki güven veren duruşu, oldukça hızlı bilgilendirmeleri, profesyonel yaklaşımı, açık iletişimi ve samimiyeti için kendisine sizlerin nezdinde şahsım ve ailem adına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki işlemlerimde kendisi ile çalışmak ve danışmanlığını almak noktasında sabırsızım. Çok teşekkürler.

O******* U*******

Evimizi acil olarak satmamız gereken dönemde Eyyüp Bey ile tanıştık. Güler yüzü,doğru yönlendirmeleri,bizi her konuda bilgilendirmesi ile evimizin en iyi fiyata satılmasını sağladı. Kendisine minnettarız. Bundan sonra da kendisi bizim daimi emlak danışmanımızdır. Herşey için tekrar teşekkürler

M******* T*******

Ev alma sürecimizde bize desteğini hiç esirgemeyen ve işini en güzel şekilde yapan eyyüp beye çok teşekkür ederiz. iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışız

M******* E*******

Tüm süreci bizim adımıza yönetti, ince eleyip sık dokudu. emekleri için eyyüp bey’e çok teşekkür ediyorum.

E******* D*******

Başından sonuna ilgili bir biçimde tüm süreci yönetti eyyüp bey.Çözüm odaklı ve müşteri dostu yaklaşımlarıyla biz kendisinin çalışma şeklinden çok memnun kaldık.Teşekkür ediyoruz.

S******* E*******

Eyyüp bey bizimle çok özverili bir şekilde çalıştı çok yardımcı oldu tavrı samimiyeti kibarlığı bizim evimizi kolayca bulmamıza cok yardımcı oldu kendisine bir kez daha teşekkür ederiz bir sonraki ev arayışımızda kendisini tekrardan tercih edeceğiz👏🏻👍🏻🙏🏻

C******* G*******

Eyyüp bey sayesinde çok güzel bir evimiz oldu. kendisine çok teşekkür ederim.

M******* A*******

Eyyüp bey evimin satışı konusunda bize çok yardımcı oldu ve tanıdığım işini iyi yapan insanlardan biri teşekkürler.

B******* E*******

Eyyüp bey , çok bilgili , güvenilir danışman her sorumuza açık ve net cevaplar verdi kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim

A******* A*******

Eyyüp bey uzmanlık bölgesine hakim, gayet ilgili ve bilgili bir danışman. kendisine destekleri için teşekkür eder gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

H******* F*******

Kiraladığım bir ev için biraraya geldiğimiz eyyüp bey ile tanıştığıma son derece memnun olduğumu aynı zamanda; çalışkanlığı, alan bilgisi, donanımı, güleryüzü ve sorun çözme becerisi ile takdire şayan bir iş çıkardığını belirtmek isterim teşekkürler.

L******* I*******

Eyyüp bey, çok hızlı ve doğru değerleme yapıp, sonuç odaklı çalışma yapıyor, verdiği hizmet ve emek için çok teşekkür ediyorum.

Gözdehan Sonay

Eyyüp bey her iki tarafın da fayda sağlaması için çalışıyor. çok profesyonel, hızlı dönüş sağlıyor ve sonuç odaklı ilerliyor,teşekkür ederiz.

Y******* A*******

Çözüm üreten ve güvenilir çalışkan bir i̇nsan herşey için çok teşekkür ederim

Meltem Ayhan

Eyüp beyle ilk iletişime geçtiğimizde bana uzun bir şekilde emlak piyasasıyla ilgili bilgilendirme yaptı ancak ilgilendiğimiz ev için kapora verilmişti. bir hafta kadar bir süre sonra evin tekrar müsait olduğunu haber vermek için aradı.1 haftaya yayılan alış sürecimizi sabırla ve başarıyla yönetti. ssonuç ise satıcı memnun alıcı memnun.Eyyüp bey’e sabrı, ilgisi, verdiği güven ve güleryüzü için teşekkür ediyoruz.

Ü******* K*******

Eyyüp bey kiralama sürecini profesyonel bir şekilde sürdürdü , kesinlikle tavsiye ettiğim bir danışmandır , teşekkür ederim.

N******* T*******

Eyüp bey aradığımız kiralık evi bulamamızda yardımcı oldu , bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimde kendisiyle çalışacağım, çok teşekkürler🙏

Özlem Gündüz

Eyyüp bey' her şey için teşekkür ederim. çok beyefendi, kibar,güler yüzlü, detay cı ve çok profesyonel. tanıdığım ayrıcalıktır çok memnun oldum .Sizi.

L******* I*******

Eyyüp bey tüm süreçte yanımızda oldu ve ilgilendi, kendisine teşekkür ediyorum.

A******* G*******

Eyyüp beye üst düzey ilgisi ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

H******* B*******

Eyyüp bey , i̇şine olan saygısıyla müşteri ilişkileriyle tanıdığım mükemmel bir satış danışmanı. evimin ilana çıkmasından kiralanmasına kadar geçen sürede bize karşı göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim. çok kısa sürede iyi bir kiracı buldu bize kesinlikle tavsiye ederim 🙏

M******* A*******

Eyyüp beye güler yüzü ve dürüstlüğü için teşekkür ederim, sayesinde istediğimiz evi tutmamızı sağladı.

B******* Y*******

Eyyüp bey evimin kiralama sürecini çok daha kolay hale getirdi. profesyonelliği ve dürüstlüğü sayesinde, güven duygusu oluşturdu ve evimle ilgili kararları rahatlıkla alabilmemi sağladı.

Zahide Türkmetin

Mükemmel bir gayrimenkul danışmanı! i̇şinde uzman, samimi ve son derece yardımsever. kendisi sayesinde istediğim evi bulmam çok kolaylaştı. her adımda benimle iletişimde kalarak süreci sorunsuz bir şekilde yönetti. kesinlikle en iyi gayrimenkul danışmanlarından biri!

Halit Yılmaz

Eyüp bey evimi satmam konusunda çok yardımcı oldu güvenilir samimi ilgili ve sabırlı birisi yeni evimi alırken de ilk adresim Eyüp bey olacak kendisine çok teşekkür ediyorum

Ayse Yılmaz

Evimizi bir kaç ay içinde sattı güler yüzlü samimi ve içten kişiliğe sahip bir insan Eyüp Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Gürsel Kabukçu

Ailecek ilk taşınma serüvenimiz ve evimizi aradığımız süreçte bir çok emlakçı ile iletişim kurduk ancak eyüp bey ve oktay bey için gerçekten işini çok özenle, kontrollü,alıcı ve satıcı arasında ki iletişimi çok güzel sağladığını söylemeden geçemeyeceğim. Kendilerine burdan da tekrar teşekkür etmek istiyoruz bizim ailemizin mutluluğuna vesile oldukları için.

Sabire Yurtsever

Eyyüp bey evimizin satışı ve yeni evimizin bulunup alınmasını sağladı. Üç haftalık bu sürecin kolaylıkla, stres yaşanmadan, keyifle geçmesini sağladı. Profesyonel yaklaşımı, sorun çözme becerisi, güvenilirliği nedeniyle çok teşekkür ederim 🙏

Onur Derin

Ev alma sürecimde yanımda oldu, ilgisi için teşekkür ederim kendisine

Hakan Coban

Eyyüp bey, her şey için cok tsk ederim...Çok beyfendi, kibar, güler yüzlü ve cok profesyonel...

Sabire Yurtsever

Eyyüp bey; ilk bakışta güvenilir bir imaj yaratan, dürüst, işini profesyonel bir şekilde ve en iyi şekilde yapmaya çalışan biri. Ev alma sürecimizi çok rahat bir şekilde tamamladık sayesinde. Çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık 🙏

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.