RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Bülent Ak portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Arat

Bülent Bey ilk evimizi alma ve kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Kendisi son derece saygılı, güler yüzlü ve profesyonel bir yaklaşıma sahip. Bu süreçte çok memnun kaldık. Kiracımızdan da son derece memnunuz. Kendisine ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ediyoruz.

Gökhan Özen

Bülent Bey bana evimin satışı hususunda yardımcı oldu ve gerek satış öncesi gerek satış sürecinde yaptığı bilgilendirmeler ile güler yüzlü yaklaşımı sayesinde talebimizin olumlu sonuçlanmasına vesile oldu. Kendisine ve RE/MAX ekibine teşekkür ederim.

Orhan Demirsoy

Bülent bey ile dairemizin kiralanması konusunda iletişime geçtik.İstediğim kiracı kriterlerini kendisine söyledim.Tam istediğiniz kriterlerde bana kiracı bulacağını söyledi.Bir hafta geçmeden kiraya verdi dairemizi. hala telefon ederek bilgi alıyor kiracımız hakkında... remax ailesine çok teşekkür ederim.Artık hep sizlele çalışırım

E******* G*******

Bülent bey’in tarafıma vermiş olduğu hizmet ile alakalı çok memnun olduğumu belirtmek isterim. kendisi işine sadık , güler yüzlü ve son derece saygılı bir insan. firmanızı çok iyi temsil ettiği orta ve başarılı bir çalışan. böyle çalışanları firmanızda barındırdığınız için sizi tebrik ederim. ayrıca bülent beye vermiş olduğu hizmet için tekrardan teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.