Hakkımda

Merhaba ben Eda Coşkun, 

Beykent Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Bölümünde eğitimimi burslu tamamladıktan sonra kendimi sektöre hazırlamak amacıyla İç Mimarlık ve Mimari Restorasyon hizmeti veren firmada Mimari departmanda 1 sene çalıştım. Pandemi sürecinde kısa süreli olarak Erdem Timur Nef İnşaat’ta Nef’e bağlı olan tüm projelerin Satış departmanında çalışıp sonrasında  Kurumsal Mobilya hizmeti veren bir firmada Yurtiçi ve Yurtdışı Showroom Görsel Düzenleme Uzmanı ve  Mimar olarak 1,5 sene çalıştım. Kendi işimi yapmak her zaman hayalimdi. Projelerimi hayta geçirmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kariyerime kendi işimi kurarak devam etme kararı aldım, kendimi geliştirmeye devam ediyor ve yeni projelerimle karşınıza çıkmak için heyecanla bekliyorum.

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Eda Coşgun portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Funda Gulen

Danışmanımızın deneyimi, ev satın alma sürecini karmaşıklıktan arındırdı. enerjisi ve bilgisi için kendisine teşekkür ederiz., gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, ev bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. kendisine teşekkür ederiz., danışmanımızın piyasa bilgisi ve iletişim becerisi, aradığımız evi bulmamızı sağladı. ev bulma süreci sorunsuz ilerledi, teşekkür ederiz.

Zeinab El Amir

Gayrimenkul danışmanımızın her aşamada gösterdiği özen ve iletişim becerisi, ev bulma sürecini çok daha az stresli hale getirdi. kendisine teşekkür ederiz.

Cahid Zarif Karabul

Çok memnun kaldık,hiçbir problem yaşamadık.4 dairemin kiralanması hususunda eda hanim bi̇zi̇mle çok i̇yi̇ i̇lgi̇lendi̇.Sorunsuz müşteri̇ler i̇le ki̇ralamamiza yardimci oldu.Kendi̇si̇ i̇le di̇ğer mülkleri̇mi̇n satiş ve ki̇ralanmasi hususunda tekrar çalişacağim beli̇rtmek i̇steri̇m.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.