RE/MAX ARMA-WORLD TEAM

BU HAYATTA İLİŞKİLER SADECE FAYDA VE ÇIKAR ÜZERİNE YÜRÜMEMELİ;

BUNDAN DOLAYI GÜVENE DAYALI DOST EDİNMEK İSTİYORUZ.

 RE/MAX ARMA AİLESİ OLARAK HER ZAMAN OFİSİMİZE ÇAY, KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ...

ŞU KONUDA EMİNİM TÜM İNSANLARIMIZ DÜRÜST VE GÜVENİLİR BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI(EMLAKÇI) ARIYOR.

HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN RE/MAX ARMA ya GELİN VE KENDİ GÖZLERİNİZLE GÖRÜN.

BİZ MÜŞTERİ DEĞİL DOST ARIYORUZ.

     1976 Elazığ Merkez doğumluyum, İşletme bölümü mezunuyum.
     Uzun yıllar ticaret sektöründe farklı bölge bayilikleri aldım. 2022 yılında RE/MAX ARMA ailesi ile yollarım kesişti. Geniş network ağımı ve ticaret tecrübemi birleştirerek gayrimenkul sektöründe ilerliyorum.
     Direktör/Takım Lideri olduğum 8 kişilik WORLD TEAM ekibimle, Avrupa da (Almanya, Hollanda, Macaristan Fransa vs. ve Amerika'nın bir çok eyaletinde) RE/MAX OFİSLERİ ile yapmış olduğum iş anlaşmaları sayesinde yurt dışında yaşayan insanların ülkemizden gayrimenkul almak istediklerinde veya ülkemizde yaşayıp yurt dışında gayrimenkul alıp kira gelirlerinin döviz cinsinden olmasını isteyen kişilere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.
      Ayrıca tüm REMAX ARMA ailesiyle birlikte sizlerin alım - satım ve yatırım kararlarınızda yanınızdayız.
      Bir gayrimenkulün A"dan Z" ye her türlü teknik donanımını, yatırım potansiyelini yorum yapabilecek bir Gayrimenkul Profesyoneli olarak siz değerli dostlarıma profesyonel takımım ile nitelikli hizmet sunmaktan onur duyarım.
      RE/MAX ARMA ailesi olarak 40 kişilik profesyonel arkadaşlarım ile birlikte İzmir ve tüm Türkiye de farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren güçlü bir ekibiz.
NİÇİN RE/MAX ve RE/MAX ARMA
- Uluslararası marka gücü
- Sektörde marka bilinirliği
- Sürekli eğitim desteği
- Network ağı ve teknik donanımı
- Etik değerlere verdiği önem
- Türkiye' ye yayılan 5.000 kişilik geniş bir aile
- Yaşam tarzımı yansıtan dinamik ve sosyal yapısı,
farklı mesleklerden ve sosyo - kültürel yapılardan
gelen arkadaşlar ile bu durumun sosyal çevreme kattığı artı değer... vs.

 

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ
Alparslan İrtegün portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Suat Yağdı

RE/MAX Buca'da Alparslan Bey'le tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum, biz çok düzgün karakterli bir kardeşe sahip olduk, kendisinin de çok sevdiği bir ağabey ve abla kazandığına inanıyorum. Çok dürüst, düzgün, işinin ehli, çok candan ve güvenilir bir insanla çalıştığımız için çok mutluyum, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum…

E******* K*******

İlgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim iş hayatında başarılar diliyorum.

Y******* Ü*******

İyiki abiyle yolumuz kesişmiş onun sayesinde çok güzel bir ev aldık özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz Alparslan abi aileden biri gibi oldu Rabbim bol müşteriler hayırlı kazançlar nasip etsin inşallah

M******* K*******

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. 3 günde aileden biri oldu. 1 ayda bulamadığımız evi 3 günde bulup teslim etti.

Ceylan Tülüoğlu

RE/MAX Arma Alparslan İrtegün Bey'in verdiği güven, dostluk ve yardımseverliğinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Umutlarımızın tükendiği anda bize umut oldu. Özellikle engelli çocuğum olduğu için ekstra çaba gösterdi. Kriterlerimizin en iyisini bizlere sundu. Hayalini bile kuramadığımız evin sahibi olmamıza vesile oldu. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Nevra Badel Dönmez

RE/MAX Buca Alparslan İrtegün ile tanıştığımıza çok memnun olduk. Zira çok kısa zamanda ihtiyacımıza uygun evi almamıza yardımcı olduğu gibi, satmak istediğimiz eve de en kısa zamanda alıcı bulmuştur. Ayrıca dostane yaklaşımı ile de emlakçı zihniyetinden ziyade arkadaş zihniyeti de bizleri çok memnun etmiştir. Eşim ve oğlum ile birlikte sadece ev sahibi olmadık aynı zamanda dost sahibi de olduk. Bu nedenle kendisine çok çok teşekkür ederiz. Gıyabında bizlere dostane davranan Mehmet Bey'e de çok teşekkür ederiz.

Ömer Akboğa

Alparslan bey ile tanıştığımız da samimi ve işini bilen biri olduğunu hissettiğim an açık açık konuşabildim ve devamında ki sürecimizde de endişem kalmadı.Analizleri ve tecrübesi doğru rakamlara ulaştırdı bizi .Çok çalışkan ve dürüst insan . buradan tekrar teşekkür ederim.

Mert Gökhan Dönmez

Bütçemize ve ihtiyaçlarımıza göre en uygun evi tek seferde buldu. elinden geldiğince tüm ihtiyaçlarımıza yardım etti. satıcı olarak çok profesyonel, insan olarakta çok iyi biri. tavsiye ederim.

M******* D*******

RE/MAX Arma Buca sayesinde ev aldım buradaki tüm çalışan arkadaşlar samimi içten dürüst insanlar Alpaslan Bey ve Mehmet Bey özellikle bizimle çok ilgilendiler kendilerine ve RE/MAX ailesine teşekkürlerimi borç bilirim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.