Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Elçin Temiz portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Rümeysa Yıldız

Elçin Hanımın Güler yüzlülüğü ve sıcak kanlı olması, bizde ev tutma sürecinde büyük bir moral ve motivasyon kaynağı oluşturdu. Sağolsun evin tutulma aşamasında yine bizlere çok yardımcı oldu, güven verdi, desteğini bizden hiç eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ederiz başarılarının devamını diliyorum.

M******* K*******

Merhaba, Evimizi kiralamak için Elçin Hanım ile birlikte çalıştık. Sürecin akışından sonuçlanmasına kadar her anda eşsiz bilgisi ve kibarlığıyla bize danışmanlık yaptı. Birlikte çalışmaktan çok memnun olduk. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Serkan Kutlu

Elçin Temiz Hanımın hizmetlerinden memnun kaldık. İlgisi için teşekkürler.

Alper Tolga Erbek

Sıcak kanlı sevecen ve güvenilir olduğu konuşmalarından belli oluyordu. Her şey için teşekkür ederim.

Meryem Karasu

Elçin hanımın güler yüzü ve güven verici konuşmaları bizi çok rahatlattı. Gönül rahatlığıyla evimizi kiraya veriyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

E******* Y*******

Stresli bir süreçte sorduğumuz her soruya karşılık verdi. Kiralama sürecinde her an ulaşabildik sabah akşam demeden bizimle ilgilendiği için Elçin Hanım'a sonsuz teşekkürler. Duruşuyla tavrıyla taktir ediyorum kendisini.

Şahabettin Dağkapı

Elçin hanımla iki gün içinde daireyi gördüm ve kiralamayı yaptık. Çok memnun kaldım çok güzel diyalog kurduk. İletişimi çok güçlü. Teşekkür ederim kendisine.

N******* G*******

tüm müşterilerinizin neden bu kadar memnun kaldıklarını ve tüm bu övgüleri fazlasıyla hak ettiğinizi şahsen yaşadık. insani ve menfaatsiz yaklaşımınızla bizlere de yardımlarınızı ve emeğinizi her daim minnetle anıyor, size ve ailenize hayır dualarımızı eksik etmiyoruz. başarılarınızın devamını dileriz... selam ve saygılarımızla.. nihat güzel

N******* Y*******

Annem ve babama alacağımız ev için benimle birlikte çok çaba sarf etti Elçin Hanım yönlendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sevda Duran

RE/MAX Arena ofisinden Elçin Hanım'a kiralama sürecinde yardımları için teşekkür ediyorum. İyi ki tanıdık sizi.

Ş******* Y*******

Elçin Hanım'a ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. İşinde başarılar dilerim.

C******* Ç*******

Evimi satmak için Elçin hanımdan genel piyasa fiyat çalışması rica etmiştim, hizmetinden çok memnun kaldım.Birlikte çalışma fırsatımızın olacağına inanıyorum.

Emre Hanbay

Elçin hanım çok nazik ve güleç . Bizi satış ve kiralama sürecimizde verdiği bilgilerle yonlendirdiği için teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebileceğim güvenilir biri.

Zehra Dilek Yatçı

Elçin Temiz hanımla çalıştığımız için çok şanslıyız kendisi Güleryüz ve ilgisini tanıdığımız ve çalıştığımız süreden itibaren hiç eksik etmedi. Bizi çalıştığımız süre içerisinde sürekli bilgilendirdi. Tekrar çalışma imkanımız olursa kendisini tercih ederim.

Büşra Şahinoğlu Saraç

Ev bakma aşamasından tutmasına kadar Elçin Hanım'ın yardımları destekleri aşırı fazladır. Bu kadar güler yüzlü güzel sözleriyle çok memnun kaldım bu süreçte bana yardımları için çok teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Dükkanımı kiralamak için Elçin Hanımdan fiyat çalışması rica etmiştim. Yaptığı fiyat çalışmasından çok memnun kaldım, yakın zamanda çalışmak dileğiyle.

C******* Ş*******

Elçin Hanıma öncelikte nezaketi ve içtenliği için çok teşekkür ediyoruz ailecek bizden biri oldu. Armağanevlerde bulunan dairemizi çalıştı. Bu zamanda o kadar ilgilendi ki kendi mülkü gibi titizlendi. İletişimi çok güçlü. Her zaman Elçin Hanımla çalışabiliriz.

O******* B*******

Kiralama sürecinde verdiğiniz destek için sağ olun. Gönlümüze göre oldu her şey. Eşim ve ben her şey için teşekkür ediyoruz.

S******* B*******

Dükkanım için rayiç bedel üzerinden fiyat çalışması talep ettim hemen bilgilendirdi gerçekten güler yüzlü ve çok ilgili

G******* C*******

Kısa bir süre önce Elçin hanım ile yollarımız kesişti. Samimi güler yüzlü ilgi alakalı yaklaşımı bizi çok mutlu etti. Malesef işini sadece para için değil severek yapan çok az kişi kaldı. Sayenizde yanınızdan mutlu ayrıldık. Eşim ve ben çevremizdeki herkese sizi öneriyoruz. Başarışarınız daim olsun Elçin hanım☺️🙏🏻 🌿

Yaşar Toprak

Elçin Hanım bir kaç aydır sizinle çalışıyoruz. Sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz. Bu süreçte bize geri bildirimleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizinle satılık veya kiralık olsun her zaman çalışmak isteriz.

Kenan Yıldız

Elçin Hanım Ben öncelikle size çok teşekkür ederim. Yaptığınız işe çok önem veriyorsunuz. Kısa sürede dairemi kiraya verdiniz. Saygınlığınız için sağ olun.

Akın Gökdeli

Merhabalar Elçin Hanım. İlgili güler yüzlü samimi Hizmetiniz için çok teşekkürler. Bir günde daire kiralama işlemim de çok yardımcı oldunuz.

Mehmet Yorgancı

RE/MAX Arena ofisinden Elçin Temiz Hanım'la bir tanıdığım vasıtası ile tanıştım. Ümraniye'de bulunan dükkanımın satış ve kiralama işini üstlendi. Bu süreçte yaklaşımı kibarlığı ve profesyonel iş disiplini gerçekten takdire değer. Kısa sürede kiralama işlemini içime sinen bir kiracı bularak gerçekleştirdi. Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.