RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Yasin Doğan portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Engincan Çağlı

Yasin bey ile evimi kiraya verdim.Kendisinin ilgi alaka güleryüzü ve en önemlisi samimiyeti ile çok pratik hızlı bir kiralama süreci geçirdim.kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım kendisine teşekkür ediyorum.

Suat Ulukan

Herkese merhaba yasin bey ile istediğimiz daireyi bulduk gayet güvenilir ve samimi bir danışman kendisine çok teşekkür ediyorum.

S******* U*******

Yasin kardesim guleryuzun ilgin alakan ve hizli is bitiriciliginle bizleri birgun icinde evimizi tutmamizi sagladin cok trsekkur ediyorz ailece sana herkese sesleniyorum RE/MAX iyi ki RE/MAX Yasin Bey cikti karsimiza saol kardesim👍💯

Murat Doğan Murat Doğan

Yasin beye ilgi alakasindan dolayı çok teşekkür ederim işinde profesyonel bir arkadaş yalnızca kiralama konusunda değil evin her şeyi ile ilgilendi yapmış olduğu her şey için tekrar teşekkür ederim

Muhammet Reçber

Yasin bey mülk alırken bizi cesaretlendirdi benim duygularımı anlayarak hızlı davrandı işimizi kolaylaştırdı kendisine ve ekip arkadaşına teşekkür ederim yolunda başarılarının devamını dilerim

Birol Kavukcu

Konut kiralamamda vermiş olduğu hızlı destek için kendisine teşekkür ediyorum, 7/24 telefon ile yaptığım aramalarıma cevap verdi

Abdulkadir Rizeli

Yasin beyle bu 2. i̇şlemim kendisine teşekkür ediyorum. 1 haftada işlemimizi tamamladık. gayet güvenilir ve bilgili bir danışman.

Emrah Öztürk

İlki alaka ve profesyonelliği ile kısa sürede işlemimizi halettik. kendisini tebrik ediyorum

Satı Köse

Yasin Bey çok sorunlu bir dairemi satmamda bana çok yardımcı oldu. İlgi alaka ve becerisiyle bu zor yolda işimi çok kolaylaştırdı.Kesinlikle bundan sonraki süreçte de kendisiyle çalışmak isterim. Çünkü başka firmalarla da çalıştım ama maalesef kendileri bir süre sonra ben de güvensizlik oluşturdu. RE/MAX'ta böyle bir şey asla hissetmedim.İşini layıkıyla yapan bir firma ve çalışana denk geldiğim için çok mutlu oldum. Yasin Bey'e her şey için çok teşekkür ederim.

Alper Altunbulak

İlgi alaka ve profesyonelliği ile kiralama işimi hızlı bir şekilde sonuçlandıran Yasin Bey ve RE/MAX ekibine teşekkür ederim.

Erkan Günaydın

Yasin bey; i̇lginiz ve alakanızdan dolayı , güler yüzünüz ve yardımcı olmanızdan dolayı teşekkür ederim sizin ile çalışmak çok güzeldi.

İsmail Şengül

Yasin beyle kiralama işlemi yaptık ilgi alakası ve güvenilir bir kişi olduğu için teşekkür ederim

Abdulkadir Rizeli

Merhabalar Yasin Bey işini takip eden güvenilir bir kişi hızlı bir şekilde işlemimizi tamamladık. Teşekkürler RE/MAX Modern teşekkürler Yasin Bey.

Sururi Küçük

Her şeyden Önce ilgi, Alaka, Müşteri Memnuniyeti Hakkında Sn. Yasin Bey'e Çok Teşekkür Ediyorum Üzerimden Çok Büyük Yük Kalktı Evi Kiralamakla Bu Dönemde Ev Bulmak Çok Zor Burada Yardımları Olan RE/MAX emlak ofisi Müdür Sn. Mutlu Bey'e de Çok Teşekkür Ederim. Ayrıca Yasin bey iş arkadaşı RE/MAX ofiste çalışan Bayan arkadaşa da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. RE/MAX gibi bir emlak ofisinden de çalıştığım için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar.

Nesrin Ekinci

Yasin beyle bu 2.işlemim kendisini tekrar tebrik ediyorum. Güvenilir ve hızlı sonuçlandıran bir gayrimenkul danışmanı

Rümeysa Yeşilbaş

Yasin Bey güvenilir bir şekilde bütün soru işaretlerimizi gidererek bize yardımcı oldu.

Hayri Bayraktar

Yasin bey Tekkeköy bölgesindeki fiyatlandırmaları çok iyi biliyor ve bunun sonucunda doğru fiyat=hızlı sonuç felsefesi ve güler yüzlü hizmeti için kendisine teşekkür ederim.

Ayşe Düzgün

kısa sürede işlemimizi sonlandıran yasin bey e teşekkür eder herkese tavsiye ederiz.

Tuğba Bol

güvenilir, samimi ve güler yüzüyle işlemimizi tamamladık teşekkürler

N******* E*******

Çok samimi ve işini iyi yapan bir kişi çok kısa bir sürede işlemimizi halletti.

S******* G*******

Merhabalar şehir dışında tahin sebebiyle samsuna taşındım Yasin bey ile tanıştım ihtiyaç ve isteklerimiz doğrultusundaki evi bulmak onunla beraber çok kolay oldu. Güvenilir kişilik ve samimi bir yaklaşımla hızlı sonuçlanan bir işlemimiz oldu.

Abdülkadir Karaca

Beyfendi bir kişi Elinden gelen gayreti ve çabası muazzam 3 gün kadar kısa bir sürede hızlı ve güvenli bir şekilde işlemimizi yaptı. Son derece memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.