MUHTEREM BATUR 

ARADIĞINIZ EVİ DE MÜŞTERİYİ DE BULUR

MERHABA BEN REMAX SMART OFİSİNDEN MUHTEREM BATUR

İSTANBUL KARTAL BÖLGESİNDE 3 YILDIR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI YAPIYORUM

UZMANLIK ALANIM KONUT/LÜKS KONUT/SİTE REZİDANS

KARTALIN HER SOKAĞINA VE CADDESİNE HAKİM OLDUĞUM ORHANTEPE /PETROL İŞ/ATALAR/KORDONBOYU/KARLIKTEPE VE ESENTEPE MAHALLELERİ UZMANLIK BÖLGEM OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİM

SİZ DEĞERLELİ MÜŞTERİLERİME ÜCRETSİZ EXPERTİZ HİZMETİ DE VERMEKTEYİM

EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

SAYGILARIMLA

Uzmanlık Bölgesi

Atalar Mah. / Kartal Karlıktepe Mah. / Kartal Kordonboyu Mah. / Kartal Petrol iş Mah. / Kartal Orhantepe Mah. / Kartal

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Muhterem Batur portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* A*******

Satış döneminde kredi, tapu ve diğer tüm işlemlerle detaylı ilgilendi. Güler yüzlü olduğunuz ve ilginiz için teşekkürler.

Kaan Ögel

Evimizi 1 haftada satan herşeyimize koşan bence bu koşullarda tanıdığım en düzgün insan..

Ali Keskinol

Şubat ayı sonunda Muhterem Bey'in aracılığı ile Dragos Maltepe'de bir daire aldık. Süreç boyunca Muhterem Bey'den almış olduğumuz hizmet gerçekten teşekküre değer. Doğru bilgilendirme, hızlı çözüm, iyi organizasyon!!!!

Engin Çatal

İşini iyi bilen, dürüst, güvenilir bir danışman. Ev sahibi ve kiracının aynı anda memnuniyetini sağlıyor. Teşekkürler Muhterem bey.

İlhan Bekdemir

Muhterem beye teşekkür ederiz çok kibar ve kendise bize güven verdi mesleginde başarılar dilerim

A******* B*******

Merhaba, Muhterem Bey'in ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Tüm süreç boyunca yaşadığımız sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretti.

N******* S*******

Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç . Biz satıcı olarak bizi çok iyi temsil ettiği için kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Timur Celal Bayar

Merhaba, Muhterem beyin ilgisinden çok memnun kaldık. Her sorumuzu içtenlikle cevaplaması bölgeye hakim olması bizi çok mutlu etti. Kendisi bizim için elinden gelen her konuda yardımcı ve destek oldu, doğru yönlendirmeler yaparak bizlerin daha net kararlar almamıza yardımcı oldu. İlgisi ve bilgisi için teşekkür ederiz.

S******* Ş*******

Muhterem Bey, işini titizlikle ve hızlı yapan bir danışman. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Adnan Yağmur

Çok memnun kaldım hizmetimizden. Teşekkürler

İsmail Akkuş

Bu kadar dürüst çalışkan özverili bir insan tanıdığım için çok mutluyum. Gerçekten işini çok iyi yapan ve bu işin hakkını veren bir insan yolun ve bahtın açık olsun teşekkür ediyoruz sana

Mertay Mertoğlu

Merhaba, Muhterem beyin ilgisinden çok memnun kaldık. Her sorumuzu içtenlikle cevaplaması bölgeye hakim olması bizi çok mutlu etti. Kendisi bizim için elinden gelen her imkana yardımcı oldu. İlgisi ve bilgisi için teşekkür ederiz.

Necdet Meşe

Çok ilgili , yaklaşımı çok düzgün ve güvenilir bir arkadaş İlgi alakasından çok memnun kaldım.

Kadir Tuztas

Muhterem Bey’le çalışırken her konudaki titizli olması, yakın ilgilenmesini, bilgilendirmeleri ile profesyonel yaklaşımını her konuda hissettim. Destekleri için teşekkürler…

Demet Aktan

Gayet verimli bir anlatım güler yüzlü, işini seven bir arkadaşımız. çok memnun kaldık. teşekkürler.

İ******* U*******

muhterem bey tanıştığımız ve birlikte iş yapmaya başladığımız zamandan beri gerek mesleki tecrübe gerekse insani yaklaşımı ve samimiyetiyle bizim güvenimizi kazanarak yatırımlarımız konusunda da güven içinde ve doğru şekilde hareket etmemizi sağlamıştır. çok teşekkür ederim. bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

P******* Ç*******

muhterem bey sağolsun çok kısa sürede istediğimiz kiracıyı buldu. kendisinden çok memnunuz

M******* A*******

muhterem bey ile ilk defa çalışıyoruz. kendisi çok güler yüzlü ve şeffaf kiralama sürecinin her aşamasında yanımızda oldu.

Yasin Uluocak

sürecin en başından beri muhterem bey hep yanımızda oldu. kredi işlerimde olsun satışta olsun. kendisi artık evimizn danışmanı oldu. güler yüzüyle. kendisini tebrik ederiz

N******* K*******

ailemizden birisi gibi içimiz rahat bir şekilde işlerimizi tamamladık. çok teşekkürler

Mustafa Kemal Yılmaz

muhterem bey kiralık daire için görüştüğümüzde bana çok kibar ve güler yüzle yaklaştı. süreci çok hızlı yöneterek istediğimiz evi kısa sürede sonuçlandırdık.

M******* Ü*******

daha öncede bir dairemi çok hızlı bir şekilde iyi bir kiracıya veren muhterem bey aynı binadaki dairemizide 1 günnde kiraya verdi.kendisine teşekkür ederiz.

T******* K*******

Sevgili muhterem bey ile satılık dairemiz için tanışmış olduk. ve iyiki tanışmışız diyebiliyoruz. ilk günden satış gününe kadar bizi yalnız bırakmayarak ve deneyimleriyle bizlere yol gösterdiği için çok teşekkür ederiz.

L******* E*******

Muhterem batur bütün yardım ve destekleriniz için öncelikle size çok teşekkür ederim. kiralık daire arayışımızda istediğimiz gibi bir daire bulmamıza yardımcı oldunuz. çok sıcak kanlı güler yüzlü ve içten kişiliğiniz ile ailemizden biri oldunuz..Başarılar dileriz :)

S******* Y*******

Daire satış sürecinin başından geldiğimiz bugüne kadar muhterem beyin ilk intibası ve duruşu bizi daha çok yüreklendirdi.Kendisine tutumundan dolayı teşekkür eder devamını dileriz.

E******* D*******

Muhterem bey bugüne kadar tanıdığım gayrimenkul danışmanları arasında en iyisi diyebileceğim kişi. gerek işine verdiği önem, titizlik. güler yüzlü ve sonuç odaklı olması bizlere güven verdi ve kararsız kaldığımız satın alma işleminde çok yardımcı oldu. teşekkür ederiz muhterem bey

Ö******* G*******

Muhterem bey ile biz yaklaşık 2-3 senedir beraber çalışırız. kendisinden memnunum. 2 apartmanımız var. kiralık boş daire olduğunda direk kendisini ararım.

Cengiz Baki

Gayet memnun kaldık. güler yüz ve güvenilir

M******* G*******

Verilen hizmetten ziyadesiyle memnun kaldık. teşekkür ederim

Ercan Terzioğlu

Muhterem beyle 2.Kez çalışıyorum. evimi çok kısa sürede istediğim kira bedeline ve kiracı profiline kiraladı. kendisi ile sürekli çalışmaya devam edeceğim..Artık evimizin danışmanı oldu.

Cihan Çelik

Muhterem bey ilgisi ve bilgisi sayesinde ev sahibi olmamıza nasip oldu.Kendisine teşekkür ediyoruz

Kurtuluş Özgür

Çok ilgili ve kibar, konuma hakim birisi.Kendisine bundan sonra müşteri olarak kesinlikle abone olmayı düşünüyorum

Osman Buğur

Muhterem bey çok güler yüzlü birisi.Sürecin en başından beri biz ile çok alakadar oldu. bundan sonra evimizin tek danışmanı kendisi. teşekkürler

Mehmet Öztabak

Işler düzenli yürüdü tam ve zamanında bilgilendirme ve istediğim gibi müşteriler getirdi. çok memnun kaldım

Burak Ekici

Güleryüzlü hizmeti dolayısıyla çok memnun kaldık. kendisi her türlü ihtiyacımıza çözüm odaklı ve ilgili yaklaştı. kendisine teşekkür ederiz

Sema Arslan

Işini severek yapan çok profesyonel birisi. güvenilir ve güler yüzlü. bize hep samimi ve içten davrandı. kendisini tebrik ederim

İ******* E*******

Muhterem beyle 2.Kez çalışıyorum daha önceki evimide kiralarken kendisi ile çalıştım. hep istediğim profilde ve kısa sürede evimi kiraya verdi.Ayrıca çok güler yüzlü bir beyefendi

Tuncay Alkan

Diyalog gayet çok iyi. iş hakimeyeti ve yaklaşımı ve çözüm odaklı görüşü mükemmeldi. bundan sonra ki işlerimde kesinlikle çalışacağım kişilerden birisidir

Zeki Gör

Çok ilgili alakalı işini çok seven ve iş odaklı düzgün dürüst bir arkadaş.Teşekkür ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.