Fen Lisesi ve İşletme lisansı eğitimin ardından Türkiye İş Bankası Acıbadem şubesinde göreve başladım. Acıbadem şubesinde 5 yıl pazarlama ağırlıklı olarak çalıştım. Ardından Türkiye İş Bankası Genel Müdürlüğü’ nde 10 yıl Kambiyo Mutabakat Bölümünde görev yaptım.Daha sonra takı tasarım markamı kurarak kendim için çalışmaya başladım. Markamı bir üst seviyeye çıkarmak ve internet pazarlaması, bilgi, tecrübelerimi artırmak için bir yıl Amerika Birleşik Devletleri Virginia Eyaleti’nde yaşadım.Pazarlama faaliyetlerindeki tecrübemi, iş deneyimimi ve başarılarımı gayrimenkul sektörüne de taşımak istedim.Kendime olan inancım, yardımsever kişiliğim, iş hayatındaki tecrübelerim, çözüm odaklı işlerdeki başarılarımla; danışanlarıma keyif, heyecan ve mutlulukla Remax Piramit ofisinde hizmet vermekteyim.Gayrimenkul alım, sa�tım, kiralama işlemleriniz için beni arayabilirsiniz.Birlikte Çalışmak Dileğiyle...
REMAX PİRAMİT 2023 3 AYLIK CİRO 1.si
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Acıbadem Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Ulus Mah. / Beşiktaş

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Derya Sıldıroğlu portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

T******* K*******

Güler yüzlü ve hızlı bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

B******* S*******

Güler yüzlü ve yardımsever tavrıyla her türlü yardımı yaptı.

Hüseyin Yiğit

Bize karşı iyi davranıyor. İşleri iyi yapıyor, memnunuz.

Merve Kafa

Derya hanım çok iyi kalpli, güler yüzlü, karşılaştığıma ve tanıştığıma çok mutlu olduğum bir ablam gibi oldu. Bana çok yardımcı oldu. Bu benim ilk evim. Bu evi benden daha çok Derya hanım kurdu. Çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum.

N******* A*******

Evimin kiraya verme sürecinde gösterdiği destek nedeni ile çok teşekkür ederim. Evin kiracıya hazırlanması dahil tüm süreçte yanımızda oldu.

H******* K*******

Kendisinin ilgi ve alakasından, güler yüzlü yaklaşımından dolayı memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sercan Arben

Alım satım işleri herzaman gözümde büyümüştür tüm işlemler saatlerinizi alır ancak bugün Derya Hanım aracılığı ile bir satış yaptım su gibi geçti deyimi kesin bugünü özetler biz Tapuya gitmeden herşey hazırlanmıştı öğlen işimin başındaydım kendisine bu kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim

S******* F*******

İçtenlikle her konuda alım satım konusunda çok yardım ettiği için kendisine binlerce kez teşekkür ederim... Hızlı bir şekilde sürece bitirdik. Ne kadar teşekkürler etsem azdır.. Sonsuz güven doğru noktasınız çalışmaktan çekinmeyin. Profesyonel.

G******* G*******

Hızlı çözüm üretmesi, güvenilir yaklaşımı, doğruluğu ve bize her sorumuzda sıkılmadan güler yüzle yardımcı olması ile biz kendisi ile çalışmaktan çok mutlu olduk.

C******* Ö*******

Almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım. İstediğim şartlar doğrultusunda hizmet verdiler, teşekkür ederim.

O******* G*******

Kendisin bilgisi, ilgi alakası mükemmel derecedeydi. Bizi çok güzel yönlendirme ile evimize kavuşturdu.

N******* D*******

Müşterileri ile gayet düzeyli ve saygılı bir iletişimi var. Kendisine teşekkür ederim.

Y******* Y*******

Güler yüzü, nezaketi ve çözümcü yaklaşımıyla kesinlikle mesleğinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.

M******* K*******

Stresli bir süreçte sorduğumuz her soruya karşılık verdi. Kiralama sürecinde her an ulaşabildik. Çok teşekkürler.

N******* E*******

Derya Hanımın bana verdiği güven ve samimiyet sayesinde ,satış sürecimi başından sonuna kadar huzurlu ve sorunsuz geçirdim,Derya Hanımla çalışmak ailem ve benim için harika bir deneyimdi,bundan sonra kendisini bırakmayacağız.

S******* C*******

Öncelikle gerçekten içten ve nazik bir insan, işini severek ve layıkıyla yapıyor,aklımıza takılan bütün olumsuzlukları ustalıkla çözdü,ev alırken bu kadar rahat alacağımızı düşünmemiştim,her şey için kendisine çok teşekkür ederim.

F******* B*******

Derya Hanım daha önceki satış sürecimizi de ustalıkla yönetmişti,Kendisine güvenimiz sonsuzdur,bizimle çalıştığı için çok teşekkür ederim.

E******* S*******

Harika bir insan, tam ve güvenilir hizmet,çok teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum

A******* Ş*******

Daire için sunumu eksiksiz ve sorunsuzdu. Tapu da son imzaya kadar yanımızda olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

S******* U*******

çok memnun kaldık kendisine tekrar teşekkür ediyorum

A******* K*******

Sunum deneyimi çok profesyoneldi. İstediğimiz eve kavuştuk. Teşekkür ederiz.

F******* D*******

Güler yüzlü, ilgili ve bilgili. Sürekli çözüm odaklı olması ve bizi bilgilendirmesiyle ,titiz çalışması ile kendisine güvenimiz tam.

M******* Y*******

Tüm sorularımıza yanıt bulduk. İlgisi dolayısıyla kendisine çok teşekkür ederiz. Tavsiye edeceğim birisidir.

İ******* M*******

Bütün detaylarıyla sürece hakim, samimi ve işini ehil şekilde yapıyor. Tebrik ve teşekkür ediyoruz.

S******* S*******

Muhteşem tecrübesi ile ve sıcakkanlı yaklaşımı ile süper bir danışman. Her daim kendisi ile çalışmaktan çok memnun kalıyorum.

Z******* B*******

İşinde son derece profesyonel ve yardımcıydı. Kusursuz bir şekilde süreçlerimizi tamamladı. Teşekkürler

S******* D*******

çok bilgili ve işi bilen bir danışman.Şu devirde kiraya çıkmaya bile korkar olduk.Fakat korktuğum gibi olmadı ev kiralama sürecimde çok destek oldu her konuda yardımcı oldu memnun kaldım teşekkür ederim.

Engin Söğüt

İşini severek yapan ve her konuda desteğini esirgemeyen derya hanıma çok teşekkür ederiz.

Ayfer Kıraç

Derya hanım çok ilgili ve alakalıydı. o olmasaydı muhtemelen evimi kendi başıma satmaya çalışacaktım. baştan başa verdiği güven duygusu ve sıcak kanlılığı beraber çalışmamıza neden oldu. derya hanımı arkadaşlarım için rahat bir şekilde önereceğim.

H******* Y*******

Tüm süreçten çok memnun kaldık. teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Oğuzhan Kalsın

Derya hanım ile görüşmemin başlangıcından itibaren samimi ve rahat bir iletişim kurduk. sürecin en başından sonuna kadar çok ilgiliydi. kiraladığım evin ilk temizliği ve tadilatı için gerekli insanlarla iletişim kurmam konusunda da bana destek oldu. i̇letişimi hiç kesmek istemeyeceğim bir insan. her şey için teşekkürler.

Hayriye Bayoğlu

Derya hanımın ilk andan itibaren bize hissettirdiği güven ve samimiyeti, işlerindeki hızı ve çözüm odaklı kişiliği işlerimizi kolaylıkla sonuçlandırmamızı sağladı. kendisine sonsuz sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Şengül Balıksırtı

Derya hanımı tanıdığımız için çok mutluyuz. güler yüzlü, işini çok seven, pozitif yanı ile işinde fark yaratan biri. bundan sonra daima derya hanım!

Gülseren Mirza

İyi ki derya hanıma rastlamışız. işlemlerimiz çok hızlı oldu. güler yüzlü hizmeti ve sevecenliği ile işinde fark yaratıyor.

Evren Hilal Söğüt Kanat

Yakın ilginiz, her konuda yardım severliğiniz için çok teşekkür ederim tüm süreçte inanılmaz destek oldunuz. bundan sonra her işlemde sizinleyim :)

Murat Köseler

Derya hanıma evimizi kiralarken samimi güler yüzlü ve güven veren yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz.

Altan Kıraç

Satış sürecimizin bu kadar hızlı olacağını hiç düşünmemiştim.Derya hanım içten ve güvenilir yaklaşımıyla satış işlemimizi başından itibaren çok güzel bir şekilde yönetti.Sorunsuz ve samimi bir gayrimenkul satışı düşünen herkese derya hanımla çalışmayı tavsiye ederim.

Refika Şahin

Satın aldığımız dairenin satışı aşamasında bize danışmanlık yapan Derya Hanım her aşamada samimiyeti ve doğru yönlendirmesi ile bize çok yardımcı oldu. Ayrıca RE/MAX Piramit'in güvenilir bir danışmanlık firması olduğunu gördük. Her şey için çok teşekkürler.

K******* F*******

Oldukça samimi, araştırmacı ve sahiplenici yaklaşımıyla bize ev arayışımızda çok iyi bir rehber oldu.

D******* D*******

Hem bütçemize hem de gönlümüze göre olan alternatifleri analiz edip en uygun alternatifleri bize sundu ve çok içimize sinen bir ev sahibi olmamızı sağladı.

S******* K*******

Neredeyse aileden biri sayılır. son aylarda kiralama işlerimi yapıyor. tavsiyeleri kararımda çok etkili oluyor. çok tecrübeli bir danışman. teşekkürler

S******* A*******

Güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediğiniz için ve her konuda yardımcı olduğunuzdan dolayı tekrar tekrar teşekkür ederiz..

Ali Erkan Konak

Alie sohbeti havasında geçen sıcak bir toplantı ile evimizi kiraladık. yakın ilgi ve güven veren güler yüzlü servisiniz için çok teşekkür ederiz.

Hasan Şahin

52 yaşındayım. zaman zaman alışverişim oldu. belki de ilk defa insanların güven içerisinde kuruma ve personellerine güven duyarak yaptıkları bir alış verişe şahit oldum. alıcı da satıcı da hiç bir konuyla uğraşmadan remax çalışanlarına süreç teslim edildi. kaliteli sohbet ortamında gücen, ilgi, alaka hoş görü olarak alışverişimiz bitti. bu satışı gerçekleştiren ve güveni veren kurum personellerine yürekten teşekkür ediyorum.

Şükran Ayaydın

Çok kısa bir süre önce tanıdığımız derya hanım bizi içtenlikle ve beceri ile çok kısa zamanda işimizi çözdü. sonsuz teşekkürlerimle, sevgiler.

E.erkan Berkin

RE/MAX ailesi içindeki derya hanımın ilgisi için, güler yüzlü hizmeti için teşekkür ederiz. Tekrar hizmet almak dileklerimle.

Remziye Serpil Kılıç

Derya hanım satış sürecimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde çok iyi yönetti. bundan sonraki işlemlerimde de derya hanımla çalışmaktan mutluluk duyacağım.Kendisine sonsuz teşekkürler, başarılarının devamını diliyorum.Çevreme de gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim, içten nazik ve başarılı bir gayrimenkul danışmanı.

Esra Onaç

Çok ilgili ve özenli olduğunuz için teşekkür ederim.

Hacer Yiğit

Verdiği hizmetten çok memnunum.Işini heyecan ve mutlulukla yapıyor.Işine çok sadık.Çok teşekkür ediyorum.Her zaman çalışmak isterim.

A******* H*******

Profesyonel deneyim açısından 10 puan veriyorum.Örnek alınması gereken bir insan.Teşekkürler

Esin Birinci

Tüm aşamalardan çok keyif aldık. her şey için çok teşekkürler.

Tibet Polater

Derya hanım oldukça hızlı ve ilgili bir şekilde süreci yönetti. çabalarından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Zeynep Eröztekin

Sürecin olacak en iyi şekilde ilerleyeceğin dair bize güven verdi. çok teşekkür ederiz.

İbrahim Erol

Güler yüzü ile çok yardımcı oldu. elinden geleni yaptığı için çok teşekkür ederim. her zaman çalışmaktan mutluluk duyarım.

Mehmet Altan Kıraç

Derya hanımın işine olan sevgisi ve profesyonel yaklaşımını daha önceki satışımda deneyimlediğimiz için tekrar tercih ettik. kendisine olan güvenimiz ve inancımız sonsuz, çok teşekkürler her şey için.

Ufuk Koç

Derya hanımın içtenliği ve güven duygusu bize çok iyi geldi. kolaylıkla işlerimizi çözümlememize neden oldu. bu deneyimimizi tanıdığım insanlara şiddetle tavsiye edeceğim. derya hanıma çok teşekkürler.

Rümeysa Gedikli

Çok güler yüzlü ve nazik bir danışman. danışmandan çok abla olarak gördüm, sevdim.

Batuhan Çakar

Güler yüzlü, yardımsever karşılandım. derya hanıma teşekkür ederiz. aldığımız hizmetten memnun kaldık.

Kader Koçlu

Derya hanımın sürecin başından sonuna kadar bize yaşattığı duygu ve güven inanılmazdı. harika bir insan her yönüyle. profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı işi sonuçlandırması bize harika bir deneyimdi. bu deneyimi çevreme ve arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.

Duygu Saldıroğlu

Remax'ı tanımıyordum. derya sıldıroğlunun yaptığı işlerden çok memnun oldum. teşekkür ederim. fevkalade bir ilgi gördüm.

Firuze Alatay

Derya hanım gibi mükemmel birini tanıdığımız için ailece çok mutluyuz. kendisi çok samimi, sıcak ve ilgili birisi. hem istediğimiz evi bulduk, hem de bir dost kazandığımızı düşünüyorum. kendisi bu zamanda bulunmaz özelliklerde ve çok değerli bir insan her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Fulya Turan

Derya hanım işinde son derece ilgili. sorduğumuz her konuda son derece hızlı dönüşler aldık. istediğimiz her konuda süper bir danışmanlık oldu. tanıştığımız için çok memnun olduk. bundan sonra herkese referans verebileceğimiz biri derya hanım. iyi ki size denk geldik.

Nergül Görmüşoğlu

Derya hanımı çok sevdim, çok sıcak kanlı, samimi ve yardımcı biri. bu zamanda zor bulunan temiz bir kalbe sahip. işini çok iyi yapan biri. çok çok memnun kaldık.

Gürkan Konak

Derya hanım son derece nazik, işini layıkıyla yapan bir gayrimenkul danışmanı. her zaman kendisiyle çalışmak isterim.

Tacettin Damdelen

Derya hanımdan gerçekten çok memnun kaldım. i̇lgili, alakalı. her zaman çalışmak isterim. tanıdığıma kalpten memnunum.

İhsan Şahin

Danışmanlık sürecimizi derya hanım yürüttü. süreç içerisinde her türlü yardımı kendisinden aldık. teşekkür ederiz.

Ahmet Ayaydın

Profesyonel yönetim anlayışının seçkin örneğini sergileyerek bizi mutlu sona ulaştırma konusunda gösterdikleri çaba takdire şayan. i̇çten teşekkürlerimizi sunuyorum.

Hüseyin Yiğit

Derya Hanım'a bize verdiği ilgili ve alaka için çok çok teşekkürler. Her zaman çalışmak isteyeceğim bir gayrimenkul danışmanı. Başarılarının devamını dilerim.

Berk Berkin

Derya hanıma ilgisinden ötürü çok teşekkür ediyorum. çok memnun kaldık. profesyonel ve cana yakın davranması kiralamamıza destek oldu. teşekkürler.

Mehmet Emin Engin Canıdar

Son derece nazik, çok pozitif bir insan derya hanım. bastan sona bütün süreci çok profesyonel bir şekilde yönetti. bin teşekkür kendisine.

Neşecan Arıkan

Derya hanımın hizmetinden fevkalade memnun kaldım. gerek iletişimi gerekse bulduğu kişiler beni fazlasıyla memnun etti. bundan sonraki işlerimde de kendisiyle beraber olacağım. ayrıca çevreme de kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.

Onur Onaç

Hizmetinden memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.