Benim birlikte çalıştığım RE/MAX ailesinde 5000, ofisimde çalışan 15 profesyonel Gayrimenkul danışmanı arkadaşım var, hepsi mülkünüzün pazarlaması için tüm bilgi, birikim ve potansiyel müşterilerini kullanabilirler. Ben ve arkadaşlarım vaktimizin tamamını sizin Gayrimenkulunüz için kullanıyoruz. Çünkü gayrimenkul bizim profesyonel mesleğimiz. 28 ayrı pazarlama planından mülkünüze uyan faaliyetleri maddi ve manevi harcama yaparak daha hızlı ve güvenli bir süreçle birlikte sonuca ulaştırıyorum. RE/MAX Hane, İstanbul Beşiktaş ilçesinin Etiler, Ulus ve Levent bölgelerinde öncü ve güvenilir emlak hizmetleri sunan bir emlak ofisidir. 20+ profesyonel ve deneyimli ekibimizle, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Sloganımız, "HANENİZ BİZİMLE GÜVENDE VE ZİRVEDE" ile sizlere güvence ve yüksek kalite hizmet vaat ediyoruz. RE/MAX Hane ekibi olarak biz de sizinle birlikte bu yolda ilerlemeye hazırız. Hemen bizimle iletişime geçin ve HANENİZİ BİZİMLE GÜVENDE VE ZİRVEDE hissedin

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Engin Demirer portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Engin Demirer

Her yönüyle danışman Engi̇n Demi̇rer'den memnunuz.

İhsan Erdoğan

Bu süreçte bize güven verdi. i̇kna kabiliyeti yüksek ve profesyonel hızlı şekilde işleme çevirdi. güler yüzlü sıcak kanlı bu iş için yaratılmış teşekkür ederiz.

Akın Toksoy

Evimizi alma süreci boyunca bize yol gösteren ve her türlü desteği sağlayan Engin Bey'e ve RE/MAX Hane'ye çok teşekkür ediyoruz.

Ümit Buyruk

İşine hakim ve güvenilir

Yasemin Adak Bektaş

Öncelikle enerjisi mükemmel Engin bey’in ve güven veriyor. İş tecrübesi, iletişimi için kendisine çok teşekkür ediyorum. İstanbul dışında farklı bir şehirde olmama rağmen güvenle iş bitirdik. Emeklerine sağlık.

Esme Arslan

Engin Beyin bilgilendirmesi ve ilgisi için cok teşekkür ederiz

Ismet Buyruk

Remax Engin bey, ev almamda bani doğru şekilde aydınlattı. Ben de satılık olan dairemi satması için ona teslim ettim. İşini düzgün yapan bir insan. Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.