ŞAFAK GEÇAY KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ1974 Almanya Berlin doğumluyum. Evli 2 çocuk babasıyım Anadolu Üniversitesi Halka İlişkiler & Reklamcılık mezunuyum Kurumsal kariyerini 26 sene sektör lideri bir uluslararası bir ilaç firmasında çeşitli pozisyonlarda çalışarak emekli oldum. Türkiye’de bilinen bir çok internet sitesinde kuruculuk ve yöneticilik yaptım. 
Global dergilerde otomobil ve Mekan incelemeleri yapmaktayım.
Bir çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü ve yönetici olarak görev almaktayım.Birikimlerimi Bireysel ve Kurumsal Gayrimenkul işlemlerinizde size uygun çözümler ile işbirliği yapmak için kullanmak istiyorumBirlikte çalıştığım kişilere sordum.NEDEN ŞAFAK GEÇAY ?Aldığım cevaplar Güvenilirdir. Eğlencelidir. DisiplinlidirEnerjiktir.Pratiktir.Yenilikçidir.Uzlaşmacıdır. Geri bildirim özelliği kuvvetlidir. İyi bir lider, iyi bir ağabeydir.Tam bir profesyoneldir. İyi bir gözlemcidir. Yaptığı her işin en iyisini yapar.Yaptığı işi takip eder ve sonlandırır. Motivasyonu yüksek tutar.İş ve yaşam dengesini iyi sağlar. Sakin görünür paniklemez. İşi bitince kimseyle ilişkisini kesmez.İnatçıdır. Kolay pes etmez. Dijital platformları iyi kullanır.

Uzmanlık Bölgesi

Ataköy 2 5 6 Kısım Mah. / Bakırköy Ataköy 3 4 11 Kısım Mah. / Bakırköy Basınköy Mah. / Bakırköy Şenlikköy Mah. / Bakırköy Yeşilköy sb Mah. / Bakırköy

Uzmanlık Alanları

AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Şafak Geçay portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* E*******

Şafak Bey işini severek yapan ve müşterisi için en iyi çözümleri sunma yeteneği çok gelişmiş ender emlak danışmanlarından. Daha öncekileri unutun ŞGÖ (Şafak Geçay’dan Önce), ŞGS (Şafak Geçay’dan Sonra) diyeceğinize eminim. Başarılarının artarak sürmesi dileği ile.

Mustafa Maral

Mülkümüzün pazarlanması için bulduğumuz Şafak Geçay’a profesyonel yaklaşımı ve değerlendirmesi için teşekkürederiz. Başarılı şekilde pazarlayacağına inanıp başarılar diliyorum

Fikret Polat

İşin sonunda Şafak Geçay olmazsa bu iş bitmezdi dedirten birikim ve tecrübeye sahip bir danışman. Bundan sonra her emlak işinde kendisiyle çalışmayı tercih ederim.

Ö******* B*******

Yurtdışından mülkümüzün satış yetkisini verdiğimiz Şafak bey süreç bilgilendirmeleri ve bilgisi ile mülkümüzün satışını gerçekleştirdi. Kendisine tüm profesyonelliği için teşekkür ederiz.

M******* E*******

Mülkümüzün satış sürecindeki şeffaf desteklerinden dolayı teşekkür ederim

Veysel Ertemel

Güvenilir Şeffaf Tecrübeli İşini takip eden Bir profesyonel ile çalışma farkını hissettiren danışman. Uzun süredir satılamayan mülkümüzü kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Güvenerek çalışabilirsiniz.

O******* T*******

Güler yüzlü ve ilgili bir beyefedi. Randevu saatinden önce buluşma yerine gelmiş ve bizi bekletmedi. Yaptığı işi severek yaptığı belli oluyor.

S******* D*******

Ticari bir portföy olan yeni dükkanımız için çalıştık. Desteği için çok teşekkür ederiz. İş Takibi çok iyiydi.

Nurettin Korkmaz

İl dışından vermiş olduğumuz ticari port foümüzü biz istanbul'daymışız gibi temsil ederek başarıyla satışını gerçekleştirdi destekleri için teşekkür ederiz

A******* A*******

TAM BİR PROFESYONEL ve GÜVENİLİR. Mülkümüzün satış sürecinde aileme ve bana vermiş olduğu titiz, kontrolcü, takip eden destek için RE/MAX Final şubesine ve Şafak Geçay ‘a teşekkürler.

K******* Ö*******

Mülk alım sürecinde, Şafak Geçay gibi uzman ve müşteri memnuniyetine odaklı profesyonellerle karşılaşmak, gerçekten kıymetli bir ayrıcalıktı. Sadece satıcının temsilcisi değil, bizimde kaygılarımızı anlayarak anlayarak bize eşit bir şekilde yaklaştı. RE/MAX Final şubesine Şafak Geçay'a gösterdiği özverili çalışma ve samimi ilgi için teşekkür ederim.

E******* G*******

Hızlı profesyonel yardım ve destek. Güvenilir ve deneyimlerini bizimle paylaştı. Gösterdiği performansla tavsiyemizi hak etti. Hizmet kalitesini sürekli olarak devam etmesi beklenmektedir. Beklediğimiz güveni fazlasıyla kazandı.

A******* K*******

Yardımlarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz en başından bu yana göstermiş olduğunuz sabır için ayrıca teşekkür ediyorum.

Özlem Çınar

Ticari portföyümüzde hızlı ve kesin çözüm

Cennet Kızılırmak

İlgi , işine özen ve profesyonellik Teşekkürler

N******* T*******

Sayın Şafak Geçay Kurumsal kimliğin başarılı bir temsilcisisiniz. İlginiz, bilgilendirmeleriniz ve süreç yönetiminiz için çok teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımınız ve önerilerinizle beni doğru adımlara yönlendirdiniz. Sizinle çalışmak benim için gerçekten keyifli oldu. İlerleyen süreçte de aynı başarıyla devam etmenizi diler, başarılarınızın artarak devam etmesini umarım. Sevgiler.

Tuncay Köseoğlu

Şafak Bey profesyonelliği yanında dostça iletişimi ile fark yaratan bir danışman.

Kadir Vatansever

Sizin gibi deneyimli bir danışmanla çalışmak, alım sürecini anlamamı ve olası zorlukları aşmamı sağladı. Bu süreçte gösterdiğiniz profesyenellik , samimiyet,şeffaflık ve saygı için teşekkürler.

E******* S*******

Şafak Bey ile ilgilendiğimiz bir mülkün yer gösteriminde tanıştık. Bilgisi nezaketi ve güven veren duruşuyla ile keşke her emlakçı böyle olsa dedirtti. Bu mülkte çalışma şansımız olmadı ama kendisi ile her zaman çalışmak isterim.

Okan Tiken

Şafak Bey kısa sürede başarılı bir süreç yöneterek zor bir pazarda işyerimizi kiraladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Ömer Demir

iş konusunda gerçekten profesyoneldi hiç problem yaşanmadı sanki emlakçı değil dostumuz gibi davrandı bu konuda mutluyuz işinde gerçekten dürüstü bize güvence sağladı memnun kaldık :)

Özkan Akdoğan

Şafak beye objektif yaklaşımları ve süreç yönetiminde ki destekleri için teşekkür ederiz.

Gülhan Mutlu

Devren kiralık sürecindeki bilgi ve birikimi ile süreci yürüttüğü için teşekkür ederiz.

A******* Y*******

İşletmemizin devri konusunda gerek tanıtım , gerek yatırımcı portföyü ile hızlı işlem yaparak devrini sağladı.

M******* B*******

Ev arama süreceğimizde karşılaştığımız ve bizimle yakından ilgilenen, işimizi zorlaştırmayıp kolaylaştıran Şafak Bey’ e çok teşekkür ederiz. Kariyerinde çok iyi yerlere geleceğine eminiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.