HER ZAMAN GÜLÜMSE:)1982 Yalova doğumluyum. Evli ve iki çocuk annesiyim. İnsan ilişkilerindeki başarım ve gayrimenkul sektörüne duyduğum ilgi sebebiyle, Dünya'da ve Türkiye'de en çok Gayrimenkul satışı gerçekleştiren RE/MAX Hills' de Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermekteyim. Yıllar içerisinde edindiğim bilgi ve birikimimi, bu sektörde yüksek kalite standartlarına ulaşmak amacıyla eğitimler alarak, kendimi geliştirerek en üst seviye motivasyon ve kararlılıkla hizmet vermek istiyorum. Dürüstlük, güven ve dostluk ilkeleri ile uzun süreli birlikteliği sağlayacak ve sonu hep mutlu bitecek hikayeler yazmak için ben varım!!! Sizin mutluluğunuz benim başarım olacaktır.

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Tuğba Abay portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Merve Yıldız

Tuğba hanım ile çalışmak çok keyifliydi. Ailemizden biri gibi davranıp sorunlarımızı en az bizim kadar önemseyip evlilik sürecimizde bize çok büyük destek sağladı. Hayalimizdeki evi istediğimiz konumda kendisi sayesinde bulduk. İlgisi çok iyi ve zaman mekan fark etmeksizin bütün mesaj ve aramalarınıza geri dönüyor. Çok kıymetli ve işini hakkıyla yapan biri. ♥️ Kendisiyle çalıştığımız için çok şanslıyız.

Özlem Boduroğlu

Aylarca evimi kendim kiraya vermeye çalıştım ardından da birkaç danışman işe çalıştım ama Tuğba Hanım gerçekten harika , işini o kadar profesyonel yapıyor ki gözünüz asla arkada kalmaz. Evimi çok hızlı şekilde kiraya verdi çok düzgün kiracılar buldu. İletişimi, zaman yönetimi, müşteri odaklılığı yıldızlı beş. Tekirdağ’daki evim içinde bana RE/MAXtan iki bey efendiyi önerdi ama ne yazık ki Tuğba Hanımın eline su dökemezler ve ilk başta bu bey efendileri tanısaydım asla RE/MAX ile çalışmazdım. Birçok emlak danışmanına Tuğba Hanım mentörlük yapabilecek kapasitede biri. Kendisini evim sayesinde tanıdım iyi ki de Tuğba Hanım ile karşılaştım. Evinizi emanet edin gözünüz arkada kalmasın o sözleşmeye kadar imzalatıp size yolar 🌺

Ayhan Tunç

Tuğba Hanım, ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren ilgili, beni yormadan, germeden süreci yönetip, ilettiğim kriterleri dikkate alarak en uygun yönlendirmeleri yaptı ve süreci en iyi şekilde neticelenmesini sağladı. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum.

Banu İnan

Tuğba Hanım ile, hızlı güvenilir bir süreçle sorunumuzu çözdük. Yardımları için teşekkür ederiz.

B******* A*******

Çok istediğim bir siteden ev almak istiyordum fakat kiracılar çıkmadığı için alamıyordum. Tuğba hanım devreye girerek iki hafta gibi kısa bir sürede kiracı sorununu halledip ev sahibi olabilmemin yolunu açtı. İşinde son derece başarılı, tuttuğunu koparan güvenilir bir emlakçı. Yine bir emlak işim olsa yine kendisine koşarım.

Selami Çelik

Evimi kiraya verirken yapılan çalışmalar ve doğru yönlendirmesinden dolayı Tuğba Hanım'a çok teşekkür ederim bölge analizi ve kira değerlendirmesi ile bizleri sorunsuz bir kiracı ile buluşturduğu için kendisi ve RE/MAX ailesine bir teşekkürüm.

Reyhan Özdemir

Tuğba hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Satış sürecimdeki yardım ve destekleri için teşekkürler.

Alaattin Can

Ev satın alma sürecimizde işini ciddiyetle takip ettiği için Tuğba hanıma teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.