MUTLU MÜŞTERİ,MUTLU DANIŞMAN
                                         MEHMET  MUTLU
                                                       

1982 YILINDA MANAVGAT ÇARDAK KÖYÜ'NDE DOĞDUM.

2000 YILINDA ANTALYA ANADOLU LİSESİ'NDEN  MEZUN OLDUM.

2005 YILINDA SÜLEYMAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.

2007 YILINDA KARA KUVVETLERİ EDİRNE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI,LALA PAŞA İLÇE JANDARMA KARAKOLUNDA JANDARMA ÇAVUŞLUĞU GÖREVİNDE BULUNDUM.

2018 YILINA KADAR ÇEŞİTLİ DEPARTMANLARDA İŞ HAYATIMI SÜRDÜRDÜKTEN SONRA İLGİ İLE TAKİP ETTİĞİM GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE GİRİŞ YAPTIM.

2018-2022 YILLARI ARASINDA ALANYA AVSALLAR BÖLGESİNDE TURİZM SEKTÖRÜNDE YÖNETİCİLİK GÖREVİNDE BULUNDUM.

DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE EN ÇOK İŞLEM YAPAN GAYRİMENKUL MARKASI RE/MAX STAR GAYRİMENKUL OFİSİNDE SİZLERE EN İYİ,EN DOĞRU VE EN GÜVENİLİR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEK HEDEFİ İLE ÇALIŞIYORUM.

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Mehmet Mutlu portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İbrahim Hüner

Mehmet Bey ile uzun süredir tanışıyoruz. Gayrimenkul dükkan kiralama işlemi ile alakalı görüştük. 2 gün içinde istediğimiz kriterlerde kiracı bulduk. Çok memnun oldum. Bundan sonra ki işlerimde her zaman Remax Mehmet MUTLU Bey. Başarılarınız daim olsun, bol kazançlar.

Meral Özer

Daha önce 15- 20 emlakçı ile ev baktım, Hiç biri güven vermedi.Mehmet beyle tanıştık,sorunsuz ve sıkıntısız bir süreç oldu.Ne söylediyse sözünün arkasında durdu,güvenimi kazandı.İşini severek ve iyi takip ediyor.Başarıların daim olsun Mehmet bey.Her şey için teşekkür ederim Mehmet bey ve RE/MAX Emlak.

Nuri Erdem

Kesinlikle güvenebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmaz . ânı kurtarmak için değil ,süreci sağlıklı ilerletmek için çalışır.Sonuca ulaşma konusunda çok hızlı ve istekli.İşini severek yapıyor. Teşekkürler Mehmet bey,bol kazançlar dilerim.

Ahmet Ceylan

Dairemin satışını gerçekleştirdi, resmi işlerde vs.her konuda bize çok yardımcı oldu Harika bir insan ilgili, dürüst ne gerekiyorsa hemen ilgileniyor, sizin gibi iyi bir insanla tanıştığım için de çok mutlu oldum.Mehmet bey'e ve RE/MAX'a sonsuz teşekkürler.

Nuray Ceylan

Dairemi kiralama konusunda Mehmet beyle çalıştık, istediğimiz kriterde bize kiracı buldu.Mehmet bey gayet profesyonel bir yaklaşım ile her noktada iletişimi sürdürerek ulaşım sağlayabildiğimiz güler yüzlü çok temiz ve güvenilir bir kişi.Teşekkürler Mehmet bey ve RE/MAX Emlak.

Ali Ünal

Merhaba, Mehmet Bey çok samimi, güler yüzlü, rahatlıkla güvenebileceğiniz bir danışman. Arazimi kısa süre sattı, çok memnun kaldık. İlgi alakasından dolayı Mehmet Bey'e ve RE/MAX kurumuna çok teşekkür ederim. Bol kazançlar Mehmet Bey.

Hilmi Esis

Mehmet Bey işinde çok başarılı, güvenilir. Emlak bilgisi çok iyi, iş bitirici, sonuç odaklı. Çok iyi bir kişiliğe sahip. Mülkümün satışı ile ilgili her şeyi ile kendisi ilgilendi. Teşekkürler Mehmet Bey'e ve RE/MAX Star'a.

Veysel Öz

Merhabalar, Mehmet Bey vesilesi ile ilk emlak deneyimi yaşadım. Güvenilir her konuda yardımlarını esirgemeyen işini titizlik ile yaptığı için ben kendisine minnettarım. Teşekkür ediyorum her şey için. 🙏

A******* Y*******

İlk defa emlak şirketi aracılığıyla tarla satın aldık. Mehmet Bey'e nezaketi, yardımseverliği ve tüm yardımları için çok teşekkür ederiz. İşlemlerimizin hepsini kendisi gerçekleştirdi. RE/MAX şirketine ve Mehmet Bey'e hayırlı kazançlar dileriz. Saygılar.

Mustafa Gerekli

İlgi Ve Alakalarından Dolayı Mehmet Beye Çok Teşekkür Ediyorum...

R******* U*******

İlgi ve alâkasından dolayı Mehmet Bey e teşekkür ederiz

Timur Tur

İlk defa Remax kurumuyla emlak kiraladım, Sn. Mehmet beyin sorun ve istek ve diğer konularda iletişimi ,konuları çözme hızı ve gayreti teşekkürü hakediyor, kurumsal bir yapı içerisinde olduğunuzu hissediyorsununuz , kendisini ve Remax Star ailesini tebrik ederim, teşekkürler sn. Mehmet Mutlu.

Ramazan Tümbül

Mehmet bey ile tanışmak güzeldi gayet samimi sıcak kanlı tuttuğunu koparan insanlar ile iletişimi mi çok başarılı iş hayatında başarılarının devamı nı diliyorum

Aydın Çakmak

Ev bulmam konusunda gerçekten beni çok yardımcı oldu.Diğer emlakçı arkadaşlar gibi kesinlikle değildi.Çok samimi ve Güler yüzlü bir insan olması beni güvenirliği sağladı.Mehmet mutlu beyle tanıştığım ve ev bulmama çok yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.Başarıların devamını diliyorum Mehmet mutlu Her zaman güvenebileceğim bir kişilik olarak aklımdasın.

Ramazan Uluten

İlgi ve alâkasından dolayı Mehmet Bey'e teşekkür ederiz

F******* T*******

İlgi alakası beni çok çok memnun etti. Çok teşekkür ediyorum tercihim bundan böyle Remax Mehmet mutlu bey.

Mustafa Akkabak

GÜLER YÜZ VE KALİTELİ HİZMET

Hatice Güneş

Mehmet Bey sayesinde aradığımız evi bulduk ve çok mutlu olduk. Kendisi işinde çok başarılı ve müşteri ile ilgileniyor gerçekten. Başarılarının devamını diliyorum.

Ayfer Ersoy

Yurtdışından gelen biri olduğum için, dolandirilmaktan korkuyordum, ama Mehmet Bey ile karşılaşınca, korkularım boşuna olduğunu anladım. Gelmeden önce bana ne dediyse, ne söz verdiyse, gelince her sözünün arkasında durdu ve beni hiç yalnız bırakmadı, alım satım işlemleri ile kendisi ilgilenip, hep arkamda durdu. Geldim, gördüm, aldım, Mehmet Bey'in sayesinde, tüm tabu işleri 1 günde, pürüzsüz bir şekilde halloldu, Mehmet Bey'e ve RE/MAX emlak ekibine çok teşekkür eder işlerinde başarılar diliyorum.👍

A******* Ö*******

Çok iyi ve çok ilgili birisi elinden gelen herşeyi yapan eğlenceli bir kişi.

İlhan Şimşek

ilgi alakası ve sıcak kanlı tavırları ile yardımını,desteğini esirgemeyen ve Mehmet Mutlu Beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Manavgat bölgesinde Sektör bilgisi,Deneyim ve Güvenirliği konusunda kesinlille tavsiye ediyorum.Mutlu Müşteriden,Teşekkürler Mehmet Mutlu.

Alper Altıntaş

İlk iletişim kurduğumuz andan itibaren titizlikle ve sabırla ilgilenip ben ve nişanlım için en uygun ve kaliteli konfor alanı sağlayıp bizi mutlu ettiği ve sonrasında bile iletişimi kesmeyip güven içinde hareket ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz hem bilgisi hem bölge hakimiyeti otobüs duraklarina ayrintilarina kadar ince düşünüp hangi bölgenin bizim için faydalı olacağını aktarmasina kadar ne yazarsam az iyi ki RE/MAX iyi ki mehmet bey 🤲🤲🤲

Mehmet Esendere

Manavgat bahçelievler'de remax star emlak danışmanı mehmet mutlu aracılığı ile kiralamış olduğumuz mesado spor kulübü ikinci adresimizde türk gençliğinin ahlaki değerlerini ve sportif başarılarını geliştirmeyi bizimle beraber hedefleyen destekleyen mehmet mutlu kardeşimize duyarlılığı ve emeklerinden dolayı kulübümüz ve türk gençliği adına şükranlarımızı sunarız. ayrıca remax star'a kaliteli portföylerinden dolayı teşekkür ederiz. mesado spor kulübü kulüp başkani mehmet esendere

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.