1998 Kerkük doğumluyum. 

Samsun cumhuriyeti Anadolu lisesi mezunuyum. 
19 Mayıs Üniversitesi Mekatronik bölümünden mezun oldum sonrasında Anadolu Üniversitesi bilgisayar programcılığı okudum ve mezun oldum. 

Daha önce sağlık turizm sektöründe hizmet verdim. Ve
 77 İnşşat firmasında yönetici olarak görev yaptım. 
Sonrasında gayrimenkul sektörüne adım attığımda Dünyada ve Türkiye’de bilinen en büyük gayrimenkul firması RE/MAX ile tanıştım ve çalışmaya başladım.

Aldığım eğitimler:
- Türkak tarafından akrediteli sorumlu gayrimenkul danışmanlığı eğitimi 
- Seviye 5 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi
-Gayrimenkul Danışmanlığı -Emlak Kursu -M.E.B.'lığıOnaylı Sertifika -RE/MAXTürkiye -PowerStart Eğitimi 
-RE/MAX-Modern-Oryantasyon Eğitimi
-Ekspertiz Yapma ile Ekspertiz Raporu Hazırlama ve Sunma Eğitimi
-Sunum Teknikleri Eğitimi
-İstatistik -Analiz -Raporlama ve Sunum Eğitimi
-E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi
-Satışın Şifreleri Eğitimi 
-GayrimenkuldaSatış Kapatma Teknikleri Eğitimi 
-Gayrimenkul Pazarlama Eğitimi

Meslektaşlarım için:
Porta yönlendirmeleri yaparak güçlü işbirliği ve profesyonel yaklaşımla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilir ve karşılıklı başarıyı arttırabiliriz.

İletişim bilgilerinden benimle iletişime geçerek Portföy yönlendirmelerinizi bana iletebilir ve işbirliğimizi güçlendirebiliriz.

Satıcılar için:
Gayrimenkulünüzün değerini en iyi şekilde yansıtan ve en kısa sürede alıcı bulmanızı sağlayan stratejilerle çalışarak pazar analizi ve doğru fiyatlandırma konularında ki uzmanlığım sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde gayrimenkulünüzü pazarlamaya yönlendiriyorum:

Şimdi gayrimenkulünüzü değerlendirmek ve satış sürecini başlatmak için iletişim bilgilerinden benimle iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz .

Alıcılar için:
Emlak piyasasında size en uygun gayrimenkuller bulmak için titizlikle çalışarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun konut ve iş yerlerini sizin için özenle seçiyorum:

Şimdi Hayallerinizdeki evi veya yatırım yapabileceğiniz iş yerlerini bulmak için iletişim bilgilerinden benimle iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetimden yararlanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Arapça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Alı Imran Alı Joban portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Semiha Azar

Ali bey işini gayet hızlı ve güvenli bir şekilde yapmakta. dairemizi 1 günde kiraya verdi süreci gayet profesyonelce yönetti kendisine çok teşekkür ediyorum ilk kes böyle ilgili ve güler yüzlü işinde profesyonel bir gayrimenkul danışmanıyla karşılaşıyorum. bundan sonraki işlerimde ve yatırımlarımda kendisi ile çalışmaktan mutluluk duyarım.

S******* A*******

profesyonel bir danışmandan hizmet aldığımız için çok memnun kaldık. Ali Beye ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

M******* K*******

Ali Bey ile yapmış olduğumuz görüşmelerde çok samimi ve özenli olarak tüm sorularımızı cevapladı ve süreçte her konuda evimizi tutarken yardımcı olmuştur çok teşekkür ediyoruz.

Z******* K*******

Ali bey işene çok hakim biri kendisi ile çalışma imkanım olmuştu ve o kadar saygılı dürüst işini seven özenen birisiyle karşılaştığım için mutluyum kendisine sonsuz teşekkür ederim.

U******* Ö*******

Ali beye öncelikle gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. i̇şini ciddiye alan ve güven veren birisi, birlikte çalışmaktan çok memnun oldum. başarılarının devamını dilerim.

Emre Akkaya

Güler yüzlü ve samimi işini dürüstçe yapan ali beye çok teşekkür ederim. ali beyin desteğiyle uzakta olduğumuz zamanlardada gözümüz hiçbir zaman arkada kalmadan dairemizin pazarlama sürecini yönetti ve güzel sonuçlandırdı. i̇yi ki tanıştık, diyebileceğimiz sayılı gayrimenkul danışmanlarından biri teşekkürlerimizi sunar, güvenle tavsiye ederiz.

D******* T*******

Uzun bir arayışın ardından istediğimiz evi bulduğumuzda ali bey ile tanıştık. i̇lk tanıştığımız andan işlem tamamlanıncaya kadar tüm aşamalarda çok rahat ilerledik. profesyonel yaklaşımı, konusuna hakimiyeti ve düzgün iletişimi ile güven veriyor. bunun yanında son derece açık sözlü ve cana yakın. aklımızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çözüm odaklı bir şekilde çalıştı. her talebimize kısa süre içinde yanıt verdi. birlikte tüm süreci hızlı ve sorunsuz şekilde tamamladık. çok teşekkür ederiz.

İlke Özkan

Atakum sahilde daire kiralama işlemi sayesinde ali bey'le tanıştık, güvenirliği, dürüstlüğü, samimiyeti süreci sorunsuz ve profesyonelce yürüttüğü için teşekkür ederiz. başarılarının devamını diliyorum...

O******* A*******

Ali Bey'e ve RE/MAX Modern ekibine çok teşekkür ederim. çok yakından ilgilendiler. Ofi̇s eki̇bi̇ni̇n enerji̇si̇ ve pozi̇ti̇f davranışları süreci gayet şeffaflıkla yönettiler teşekkürler.

Zeynep Merturi

Ali bey’le çalışmaktan çok memnun kaldık. ev alma süreci bizim için çok sıkıntılıydı ancak işimizi çok kolaylaştırdı. süreç boyunca çok ilgiliydi, sorularımızı sabırla cevaplayıp sorunlarımıza çözümler sundu. teşekkürler

İlkan Demirbağ

Ali bey öncelikle emeğiniz ve çabanız için çok teşekkür ederiz istek ve taleplerimize gerekli özeni göstermiş olmanız ve sorumuza zamanında cevap vermeniz ilgili olmanızdan dolayı tekrardan çok teşekkürler.

Cihan Tekneci

Ali çoban özverili saygılı ve dürüst birisidir. isini bu özelliklerinin yanında profesyonelce yapmasından dolayı takdir ediyorum remax ali̇ beyle tüm çevreme şiddetle çalışmasını tavsiye ediyorum çok teşekkür ederim ali̇ bey

Sebahattin Korkut

İlk kez emlak sektöründe danışmanınızdan destek aldım. ve son derece memnunum diyebilirim.Ali bey gerçekten işiyle son derece ilgili alakalı her konuda yardımcı olan, her durumda bilgilendirme yapan , kendini geliştiren bir danışman .Emeği için teşekkür ediyorum bol kazançlar diliyorum.

Sibel Delice

Merhaba RE/MAX Modern Ailesinden Ali beyle İlkadım liman mahallesinde yeşil vadi sitesinde bulunan evimin kiralanma aşamasında tanıştım. süreci çok iyi takip etti benim kiracı kriterimi önemsedi titizlikle çalıştı ve bir ay gibi bir zaman geçmeden evimi istedigim fiyat ve şartlarda kiraya verdi. Kendilerine çok teşekkür ederim başarılar dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.