"Umuyorum ve biliyorum ki sizin hikayeniz de  mutlu bitecek."

İstanbul doğumluyum. Halen yaşamımı kızım, oğlum ve kedimiz Bellacat ile çok sevdiğim bu şehirde sürdürüyorum.

Türkiye’nin eğitimde iz bırakan okullarında okuduğum için kendimi her zaman çok şanslı hissettim. Pertevniyal Lisesi, MSÜ  Mimarlık Fakültesi Şehir Planlama bölümü, İTÜ Peyzaj Planlama mezunuyum.   2020 yılında  AÖF Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamladım.

Uzun yıllardan beri İnşaat sektöründe insanların yuva arayışlarına rehberlik etmeye çalışıyorum 20 yıldan fazla çalışma hayatım boyunca  Türkiye’nin en önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarının satış ve pazarlama ekiplerinde görev aldım. 2006 yılından itibaren Satış / Satış ve Pazarlama Müdürü görevinde, büyük ölçekli ve farklı fiyat segmentlerindeki, gayrimenkul projelerini yönettim.  Müşteri odaklı yaklaşımda saygının, empatinin, doğru iletişimin, çözüm odaklı düşünmenin, müşteri memnuniyetini önemsemenin, gücüne inanıyorum

İşimi her zaman çok severek ve keyifle yaptım.  

Şimdi saygı duyduğum, kendimi ait hissettiğim RE/MAX Türkiye’nin yıldızı RE/MAX YILDIZ ofisindeyim. Özverili, saygılı, değer gören ve değerli kılan bir anlayışın parçası olduğum için mutluyum. 

Gerçek fiyat ve hızlı sonuç alma konusunda tüm sorularınıza yanıt verebileceğime inanıyorum..


Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

AVM Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Ayşegül Ekşioğlu portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hicran Duran

DANIŞMANIM HIZLI PROFESYONEL VE GÜVENİLİR BİR HİZMETİ ÇOK HIZLI VERDİ BU KADAR KISA SÜREDE SIKINTISIZ TÜM İŞLERİMİ HALLETMEK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ TEŞEKKÜRLER

Didem Karataş

Yıllardır bir çok gayrimenkul danışmanı tanıdım. Ayşegül hanım çok candan ilgili ve iki tarafın haklarını koruyarak mükemmel bir kiralama yaptık.Kendisinden ilgisi güler yüzü üslubu için ve bizim için fedakarlık yapıp randevumuz olmadığı halde geldiği için sonsuz teşekkür ederim.

Hayri Durmaz

Güler yüz, dürüst bir yaklaşım, inanılmaz bir araştırma, bilgi ve birikim, müşteri odaklı ve sonuç....... kısa sürede istediğim rakamdan fazlasına satış. En önemlisi, emlak danışmanlarına bakışımı olumlu yönde değiştiren insan AYŞEGÜL EKŞİOĞLU. Çok teşekkür ederim.

Mert Onat

Gayrimenkul satış işlemine ilişkin bizlere destek olan Ayşegül Hanım ile çok rahat, sıkıntısız bir süreç geçirdik. Geniş portföyü sayesinde zaman kaybı olmadan, hızlıca süreci bitirebildik. En önemlisi kendisinin sağladığı güven ve her zaman ulasilabilir olması, anlayışı ve işine olan saygısı ile bizlere destek olması çok kıymetliydi. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

Ceyhun Ön

Ayşegül Hanım ile çalıştığımız kiralama sürecinde, şehir dışında yaşamama karşın, işin başlamasından kira sözleşmesindeki detaylara kadar, kurumsal bir yapıda oldukça nitelikli bir hizmet aldık. Gelecekte başka bir işimiz olduğunda yine Ayşegül Hanım ile çalışmayı düşünüyoruz. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.

S******* D*******

Ayşegül hanım sürecin başından sonuna takibi sağladı ve süreç kusursuz birşekilde ilerledi, her ev kiralama bukadar rahat olmuyor. kesinlikle öneriyoruz.

Kamil Yüce

Ayşegül hanım gerçekten konusunda çok başarılı bir bir emlak danışmanı. ev kiralarken bize çok yardımcı oldu. müşteri ilişkilerinde son derece tecrübeli ve ilgili. bundan sonra da kendisiyle çalışmak isteriz.

Semih Yeni

Ayşegül Hanım ile kısa süre önce dairemin kiralanması için çalıştık. Kendisi ile ilk görüşmemizden aldığım izlenimle ne kadar profesyonel ve tecrübeli olduğunu fark ettim ve bu yüzden değerleme dahil tüm adımları kendisine bıraktım, iyi ki de öyle yapmışım... Belirtmiş olduğum kriterlere göre adayları belirleyip beni düzenli bilgilendirdi. Kurumsal, özenli, sabırlı, nezaketli ve hızlı bir şekilde süreci tamamladı. sadece kiralama işi değil bu süreç için gerekli her adım için tecrübesiz olduğum bu konuda bana danışmanlık yaptı ve güvende hissetmemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Leda Çolakyan

It was a pleasure to work with ms eksioğlu as my real estate agent.  she was very professional, patient, courteous and responsive in every step of the process. her efforts and knowledge enabled us to sell my apartment promptly. thank you, ms. eksioglu for the amazing service you provided.     emlak danışmanım olarak ayşegül hanımla çalışmak bir zevkti. satış sürecinin her adımında çok profesyonel, sabırlı, nazik ve isteklerimize duyarlıydı. çabaları ve bilgisi sayesinde, dairemin zamanlı bir şekilde satılmasını sağladı. verdiği hizmet için ayşegül hanıma teşekkür ederim.

Haldun M. Özbak

Ayşegül Ekşioğlu; sahibi olduğum konutumun satış süreci boyunca çok ilgili, nazik, çözüm odaklıydı. Süreci çok güzel bir şekilde yönetti ve konutumun satışını gerçekleştirdi. Gerçekten Ayşegül hanıma çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde de ticari işyerimin kiralanması için Ayşegül hanımla işbirliği yapacağım.

Celalettin Çelik

Ayşegül hanım her zaman ilgili, konusuna hakim ve kibar yaklaşımı ile karar vermemizde çok yardımcı oldu, kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.