Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tansu İnan portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kürşat Zengin

İlki alaka çok iyi uslupe konuşma çok iyi ev bulma konusunda bizimle detaylı ilgilendiğiniz için teşekkür ederim Tansu bey

Hüseyin Ayyıldız

Sabrın güvenin ve tamiz çalışma arkadaşı arıyorsanız hiç şüpheye mahal vermeden Tansu abi ile çalışabilirsiniz. Ev alma ve kiralama işlemlerinde tüm süreçleri hem bizle hemde karşı taraf işe şeffaf işe paylaştığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Güvenin ve şeffalığın tek adresi Tansu İNAN 🌟🌟🌟🌟🌟

Mete Yağan

Tansu bey çok ilgili, insan ilişkileri kuvvetli, sabırlı bir emlak danışmanı. İşinde çok iyi ve güvenilir bir insan. Onunla çalıştığımız için çok şanslıyız. Konutumuza kısa sürede doğru müşteriyi buldu. Herkese tavsiye ediyorum.

Levent Temizkan

Bir kiracı olarak Tansu Bey bize çok yardımcı oldu. Çok profesyonel bir şekilde iki tarafı oturtup ev kiralayan gayrimenkul danışmanı ilk defa gördüm. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ali Temel

Tansu beye evimi kiralama ve kiraladıktan sonraki işlerimde yardımcı olduğu için teşekkür ederim. İşinde çok başarılı ve çok memnun kaldım.

Akın Çimendağ

Merhabalar, Ben bölgenin yabancısıyım Samsun'da iş icabı bulunmaktayım ve konut kiralamak için araştırma yaptığımda, firma olarak dünya genelinde tanınmış kurumsal bir işletme olarak Remax tercihinde bulundum. Bu sebeple Tansu beyle tanıştım, kendisi konut tanıtımda, yönlendirme, bilgilendirme ayrıca özellikle ticaret haricinde dahi her konuda profesyonel olarak çözüm odaklı yardımcı oldu. Ofis ortamı ağırlama içinde ayrıca teşekkür ederim. Benim gibi şehir dışından her ne sebeple gelen herkese tavsiye ederim, Tansu beyi bulun derim. Teşekkürler...Tansu bey, Remax.

Kenan Bağırzade

Kapıdan girdiğim andan itibaren gösterilen ilgi ve alakadan dolayı kendimi evimde gibi hissettim. Bana bu duyguyu hissettiren Tansu Beye çok minnettarım.

Gökçe Candan

Bize hem ev alırken hemde evimizi kiralarken göstermiş olduğu gayret ve ilgi bizleri çok mutlu etti. Konuya olan hakimiyeti ve bilgilendirmesi çok üst düzey. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Cihan Türker

Daha öncede bir evimizi kendisi kiraya vermişti. Memnun kaldığımız için bu defada birlikte çalıştık. Gayet memnun kaldık ve makul bir sürede evimizi istediğimiz tutarlardan kiraya verdik. Bir sonraki kiralamada yine Tansu Bey ile calisacagiz inşaallah...

Emrecan İpekcioğlu

Tansu beye evimi kiralama ve kiraladıktan sonraki işlerimde yardımcı olduğu için teşekkür ederim. İşinde çok başarılı ve çok memnun kaldım.

Serap Bektaş

Tansu Bey ile yollarımızın kesişip bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Gayet anlayışlı,sabırlı ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıp bizi bilgilendirdiği için çok şanslıyız. Emeğinize sağlık .

Burak Ulusoy

Tansu Bey'e en başından itibaren gösterdiği ilgi, dürüstlüğü ve verdiği güven için teşekkürlerimi sunuyorum. RE/MAX Modern kurumsal bir firmada böyle naif bir çalışan olması büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Samsun gibi harika bir şehirde, hele ki böyle güven duygusunun zedelendiği ve hatta yok olduğu böyle bir dönemde, RE/MAX Modern ve Tansu Bey'le ile karşılaştığım için çok şanslı hissediyorum. Desteğiniz ve güveniniz için minnettarım.

O******* E*******

Ilgısı ve dürüstlüğü ıcın teşekkür ederim.hızlı ve guvenılır olduğu ıcın de çok memnun kaldık.teseekurler Tansu Bey

Onur Aksu

İlk defa çalışmama rağmen gerek ilgi alakası gerekse güvenilirliği ile emlakçılara olan ön yargımı kırdı diyebilirim.

Tayfun Terzi

Profesyonel güvenilir kibar güler yüzlü iş çözücü , net 👍

Sabiha Aktaş

Tansu bey ile yaklaşık iki yıldır çalışıyorum. Gerek hızlı çalışması gerekse her konuda yardımcı olması benim işimi çok kolaylaştırıyor. İki evimide ona teslim ettiğim için çok memnunum. İşinde başarılar diliyorum.

Hasan Demir

Tansu Bey çok profesyonel, işinin ehli, birlikte çalışmaktan mutlu olduk, kendisine çok teşekkür ederiz.

Derya Çelebi

Tansu Bey çok ilgilendi bizimle istediğimiz evi bulma konusunda elinden geleni yaptı. Şuan dairemde oturmaktayım çok mutluyum buradan tekrardan teşekkür ediyorum herkese gönül rahatlığıyla RE/MAX Tansu Bey'i tavsiye ederim iyi günler.

Medine Gülçin Aydoğan Sayal

Tansun Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendi evi gibi ilgilendi. Her an iletişim halindeydi. Artık her işimizde kendisiyle çalışmaktan gurur duyacağız.

Alaattin Altın

Daire için irtibata geçtiğimiz andan daireyi tutana kadar geçen sürede, iletişimdeki nezaketi, hitabeti, ilgisi, alakası ve en önemlisi taleplerimizi yerine getirme hususunda destekleri çok önemliydi. Sorunsuz bir ev kiralama süreci geçirdik. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Cihan Türker

Gerek emlakçı gerek sahibinden olarak 2 ay boyunca kiraya veremediğimiz evimizi, 1 haftalık bir sürede kiraya vererek bizleri oldukça memnun etti. Ayrıca kaliteli bir kiracımız oldu. Emlak ofisine olan ön yargılarımı kırdığı ve nitelikli hizmet için teşekkür ediyorum.

Fatma Sahbaz

Satış konusunda bize yardımcı olan ve 1 ay kadar surede satan Tansu Beye teşekkür ediyorum.Her konuda bilgi vermesi şeffaf güvenilir ve samimi olmasından dolayı da tebrik ediyorum.Tesekkurler Tansu Bey

Hüseyin Ayyıldız

Tansu Bey sayesinde en hızlı ve güvenilir bir şekilde evimize kavuştuk. Ev almamızdaki en büyük pay sahibi kendisidir sağolsun. Kendisinden çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

Muhammed Emir Karadağ

İlgili ve dürüst bir insan.

İlkehan Zaman

Tansu Bey, evimizi sadece 1 hafta içinde hızlı bir şekilde kiraladı. Beklediğimiz fiyatın bir miktar altına gitmiş olsa da süreci hızla sonuca erdirdi. Belki beklediğimiz fiyatı beklerken 1/2 aylık kira gelirini çoktan kaybetmiş olabilirdik. İlk gösterdiği kiracıyla anlaşma yapmamız, profesyonelliği ve deneyimi sayesinde gerçekleşti. Kiracılarımıza, eşyalı evimize iyi bakmalarını diliyoruz. Tansu Bey'e teşekkür ederiz ve gelecekte tekrar çalışmayı düşünüyoruz.

Hamide Güdük

Çok hızlı şekilde ilgilenildi. İlk sunumda daireyi kiraladık. Daire satın alacağımız zaman yine kendisiyle çalışacağız. Çok hızlı, sürekli bilgi akışı sağlayan bir danışman.

Ramazan Kara

Güler yüzlü ve deneyimli arkadaşımız sayesinde uzlaşmacı yönüyle evimizi kiraladık. Gerekli yardım ve kolaylığı sağladığı için kendilerine teşekkür ederiz.

Sevgi Güvenoğlu

Müşteri hizmeti şahane harika bir sunum yapti

Ertuğrul Akyol

Atakumdaki evimi kiraya vermek için Tansu bey ile anlaştık , çok ilgili alakalı davrandı ve kısa bir sürede kiraya verdi . Teşekkür ederiz

Kurtuluş Topuz

Tansu Bey ile telefon görüşmemiz sonrasında portföyü adı altında canikden dairemizi aldık kendileri çok yardımcı oldu teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Burak Topuz

Evimizin satışını Tansu Bey ile birlikte kısa sürede istediğimiz fiyattan tamamladık. Bu süreçte gerek profesyonelliği, gerekse ilk andan satış tamamlanana kadar 7/24 sağladığı iletişim desteği için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. (Not: Satışına karar verdiğimiz ikinci konut için de birlikte çalıştığımız için mutluyuz. En kısa sürede, en uygun tavsiyeleri ile satışımızı tamamlayacağımıza eminim)

Yaşar Şahin

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim aynı zamanda sizide tanımak çok güzel oldu

E******* B*******

Telefon ile görüşmemizden 5 dakika sonra adrese geldi daireyi sundu yaptığı bütün açıklamalar ile bize güven verdi sonuç olarak tuttuk. İlgisi hala devam ediyor. Teşekkür ederiz Tansu Bey teşekkürler RE/MAX.

Oğuzhan Ayrancı

Tansu bey ile telefon görüşmemiz sonrasında portföyü aldı ilana girdi 2 gün içinde istedigim kriterlere uygun kiracı ile sozlesmemizi yaptık hersey için teşekkür ediyorum kendisi hala iletişim kuruyor bizimle iyi ki tabsu bey ile tanışmışız

Burcu Durukan

Dairemizin kiralanması konusunda iletişime geçtik ilgili olması yardım severliği saygılı samimi ve içten tavırları sebebiyle çalışmaya karar verdik. Aynı gün kiraya verdi dairemizi. Hala telefon ederek bilgi alıyor kiracımız hakkında.. Danışmanımız Tansu Bey'e teşekkürler.

H******* D*******

Bir iki aylık süreçte karşılaştığımız emlakçılardan sonra tansu bey ile tanişti̇k. her sorumuza ve sorunumuza ilgiyle cevap verdi. biz güvendik. sonuç olarak i̇şi̇mi̇zi çozdük. kendisine çok teşekkur ederiz.

A******* A*******

Ev kiralama sürecinde bize her konuda yardımcı olan tansu beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Ulaş Balcı

Dairemizi kiraya vermek için herkesin bildiği bir siteye ilana koymuştum. birkaç gün içinde pek çok emlak danışmanı beni aradı. samsunda oturmuyorum bu nedenle zamanım kısıtlıydı. eşimle konuşup evi emlakçıya vereceğimi söyledim. hangisini tercih edeceğimi sorduğunda ise telefonda konuşmamız esnasında sesinin bana verdiği güven başta olmak üzere çalışma şekli, mesleki bilgisi , yaklaşımı ve samimiyeti nedeniyle tansu beyi tercih edeceğimi söyledim. tercihimde yanılmamışım. kendisine çok teşekkür ediyorum. başarılar diliyorum.

Eyup Erkurt

Tansu bey çok ilgilendi sağolsun. herşey için teşekkür ederiz. kiralık ev işimizi gördü. satılık ev işimizi de görür bı gün umarız :)

Batuhan Günay

Tansu bey sayesinde işimiz gayet hızlı ve güvenli şekilde ilerledi. bu süreçte kendisi çok ilgiliydi burdan tekrar teşekkür ediyorum kendisine. bir sonra ki işlerimde kendisi ile çalışmaktan mutluluk duyacağım. kariyerinde başarılar diliyorum kendisine

Batuhan Günay

Tansu beye teşekkürlerimi sunmak istiyorum. i̇lk andan itibaren söylediği şekilde gayet ilgiliydi ve işlemleri kalite ve hızlı bir şekilde ilerletti. hiç sorun yaşamadım bunun içinde ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. kariyerinde başarılar diliyorum kendisine.

Aydın Bey Dursun

Tansu bey i̇le i̇lk tanişmamiz i̇lanlarini taki̇p ederken oldu. sami̇mi̇yet , kurumsallik, i̇şi̇ne vermi̇ş olduğu önem bi̇zi̇ çok etki̇lemi̇şti̇. evimizi kiralama sürecinde vermiş olduğu çaba , seçicilik, dikkat ve titizlik takdire şayandır. kendisini ve RE/MAX Modern'i tanıdığımız için çok şanslıyız. teşekkürler değerli kardeşim Tansu Bey...

Yasemin Kavaklı

Tansu Bey her şey için çok teşekkür ederim samimiyetiniz ilginiz dürüstlüğünüz için Allah yolunuzu açık etsin sizin gibi işini severek yapan bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak mutlu etti beni her şey için çok çok teşekkür ederim.

İbrahim Dastanbek

Remax emlak emlakcı değil sanki ev sahibi o kadar ilgili ki hem beni hem kiracıyı sürekli arayıp br sıkıntı olup olmadıgını soruyor ilgisi ve alakasından dolayı tansu abiye cok tesekkur ederim

Talip Ay

Tansu abi hersek i̇çin teşekkür ederim ilgin alakan samimiyetin için teşekkürler güvenilirliğin için teşekkürler gerçekten işinin ehli bir insansın iyi kalpli güzel insan her daim tansu inan ❤️

Ferdi Vural

Tansu beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.Güler yüzlü, samimi, bilgili ve bir o kadar da güvenilir olduğu için gözümüz kapalı işlemlerimizi hızlı bir şekilde yaptık.Kendisine tekrardan çok teşekkür ederiz.

Emrah Kudu

Satış danışmanlığı süresince tansu bey saygılı, dürüst, bilgilendirici, işini severek yapan kişilerden birisi olarak tanıdık. i̇ş birliğimiz süresinde tüm süreçlerde doğru bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri ile evimizi satışını gerçekleştirmiştir. teşekkürler remax modern ailesi teşekkürler tansu bey...

Talip Ay

Tansu abi gerçekten işinin ehli ilgisi alakası uğraşı hersey için teşekkür ederim tansu abi samimiyetin den dolayı teşekkür ederim ilginden dolayı teşekkür ederim gercekten bana bir abi olduğun için teşekkür ederim iyiki tansu abi hersey için sağolasın sabrın ve anlayışın içinde teşekkür ederim kaliteli bir hizmet gerçekten muazzam bir ilgi alaka teşekkürler tansu inan.❤️❤️

Fatih Elagöz

Kurumsalliğın samimiyet,güvenirlik, güler yüz, bilinçli danışmanlığında ders vermesi gereken markalaşmış yolu açık yardım gayretinin başarıya dönüştüğü mükemmel bir çalışan. Sektör lideri RE/MAX Yıldız'ı. Tesekkurler "Tansu Bey"

Sabiha Aktaş

Tansu bey ile ikinci çalışmamız oldu. ikisinde de profesyonel danışmanlık konusunda cok memnun kaldım. bilgilendirme ve hızlı sonuc alma konusunda çok iyi. kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ümit Önemli

Tansu bey sürecin en başından sonuna kadar gayet ilgili ve alakalıydı. kafamızdaki bütün sorulara cevap vererek tereddüt etmeden adım atmamızı sağladı. kendisine teşekkür ederiz

Ümit Önemli

Tansu Bey sürecin en başından beri gayet kibar ve işinin ehli bir danışman olduğunu belli etti ve tüm süreç boyunca gayet ilgili ve alakalıydı , güzel bir ortamda ev tuttuk . Teşekkürler Tansu Bey.

Taha Kılıç

Profesyonel bir danışman ne demek Tansu Bey'in desteği sonrası gördük. kendi evi olsa bu kadar ilgilenilirdi, nezaketi ve sabrı için ayrıca teşekkür ediyoruz. RE/MAX adına Tansu Bey önemli bir şans.

Sabiha Aktaş

Tansu bey ile ilk defa çalıştım. Evimi kiraya vermeden önce detaylı bilgi vermesi gerekse kiraya verdikten sonra herseyi ile ilgilenmesi beni çok memnun etti. İnşallah tekrar çalışmak dileğiyle işlerinde başarılar dilerim.

Abdullah Aslan

Çok dürüst ve çok kibar bir insan. Davranışları nazik ve saygılıdır. Çok memnun kaldım ♥️

Derya Gürsoy

Aylardır ev arıyorduk görüştüğümüz bir çok gayrimenkul danışmanı oldu kimisiyle telefonda soğuk konuşmaları yüzünden eve bakmaya gitmek bile istemedik. Hatta gayrimenkul danışmanları geneli mi böyle minnetsiz diye eşime sürekli söylerdim ki ilana koyduğu evi görüp Tansu beyi arayana kadar. Gerek konuşma tarzındaki kibarlığı, gerek saygısı, gerekse yardımseverliği hepsi bir arada toplanmış ve kendisini ilk konuşmadan itibaren yıllardır tanıyormuş hissi uyandıran biri. Kendisine göstermiş olduğu ilgi, alaka ve yardımlarından dolayı bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. Kariyer hayatında çok daha iyi yerlere gelmesi gereken insanlardan biri bence, inşallah yolu açık olur biz iyiki tanışmışız. Teşekkürler Tansu bey.

İ******* K*******

Tansu Bey işinde açık sözlü, samimi ve başarılı. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Seçil Sarıkaya

Tansu Bey işini mükemmel yapıyor insanlarla diyalogu samimi davranışı güvenilir olması çok memnun kaldım bundan sonra güvenilir bir emlakçı kardeşim var Tansu Bey.

Seçil Sarıkaya

Işini mükemmel bir şekilde hakkıyla yapan çok güvenilir insanlarla diyaloğunu çok beğendim Bence muhteşem bir emlakçı Tansu bey 👍

Muhammed Akbaş

Tansu beyin aracılığıyla ev kiraladım cok memnun kaldım kendisinden. Evi tutalı 3 ay oldu hala ilgilenir benle işini hakkıyla yapan bi insan

E******* U*******

Aldığımız hizmetten memnun kaldık.Tansu beyin ilgisi alakası gayet güzeldi kaliteli bir hizmet aldık kendisini tavsiye ederiz.

Sevim Başardı

ilk tanışma sebebimiz ev kiralamak içindi.ama aldığı ünv eğitimini olgun ve mütevazi kişiliği ile de birleştirmiş olmasının yanı sıra mesleki anlamda kendini de kadar iyi yetiştirmiş olduğunu sonradan emlak konusunda kendisine yönelttiğim bütün soruları samimiyetle ve dürüstçe cevaplamaları sonrasında bundan sonraki emlak danışmanım oldu.kiralama konusunu hallettik.şimdilerde yine bir daire alımı için kendisi ile iletişim halindeyizve yardımları ve yönlendirmeleri ile istediğim gibi bir daire satın alabileceğimden kuşkum yok.biliçsizce bile olsa sorduğum tüm soruları sabırla cevaplaması onun işine olan saygısının göstergesi.hem emlak danışmanım hem manevi oğlum oldu.çok teşekkürler tansu inan.sizi tanımak güzel.başarılar diliyorum

E******* Y*******

Saygılı ve dürüst bir insan. En ince ayrıntısına kadar ilgileniyor. Evi tutma konusunda kendisinden baya bir yardım aldım teşekkür ediyorum

Mehmet Aydın

Tansu bey ile önce ev alma işlemi gerçekleştirdik. Müteakiben aldığımız evi Tansu bey’ in ilgisi ve alakasıyla istediğimiz kriterlere uygun bir aileye kiraya verdik. Gerek ev alım işlemlerinde, gerekse kiralama sürecinde sektörün durumunu bildiğimden hala bu sektörde Tansu Bey gibi dürüst, güvenilir, çalışkan ve kibar bir portföy yöneticisine denk geldiğim için kendimi şanslı hissetmeme sebep oldu. Kendisine iş hayatında başarıların devamını diliyorum.

Fatih Karakuş

Çiftlikteki dairemizi kiralamada bize çok yardımcı oldunuz ilk defa dairemizi kiraya vericeğimizden dolayı bütün detaylarda bizi koruyup kolladınız kiraya verdikten sonra bile kiranızı alabiliyormusunuz sorun varmı diye sormanızda büyük bir incelik Karakuş ailesi olarak herşey için teşekkür ederiz

Sefa Candan

Ev arayışımızın ilk gününden son gününe kadar bizlere şeffaf olması olaylara objektif yaklaşıp orta yolu bulmaya çalışmasındaki gayreti ve Anlamadığımız hususlarda bizlere net doğru bilgilerle tane tane anlatacak kadar sabırlı olduğu için kendisine çok Teşekkür ederim.

Fatih Güney

İrtibata geçtiğimiz ilk andan son ana kadar gösterdiği tüm nezaketi ve inceliği ile çok özel hissettik. Mesleki donanımı ve sektör bilgisi ile tüm aksaklıklara ve sorunlara çözüm üreterek tüm süreci bizim için kolaylaştırdı ve hızlandırdı. Tüm bunların yanında samimi yaklaşımı ve ilgisiyle de emlak sektöründe konu olabilecek tüm olumsuzluklardan ve çekincelerden uzak bir şekilde güvenle/profesyonel hizmet alarak kiralama işlemimizi tamamladık. Tüm anlayışları ve kibarlığı için Tansu Bey'e teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.