Geleceği tasarlayanların adresi 
Dürüst , ilkeli , güvenilir , değer veren , değer sunan bir gayrimenkul danışmanıyım . Bu ilke , hedef ve bakış açısıyla başladım ve her zaman böyle devam edeceğim.  

Merhabalar ;

1968 yılında Ankarada doğdum. 

Saint Michel lisesinde ve İstanbul üniversitesi iletişim Fakültesinde okudum.   20 yıl üzerinde Tekstil sektöründe faaliyet gösterdim. 11 yıl süreyle satış ve pazarlamada çalıştıktan sonra kendi firmamı kurarak Çin ve Endonezya'dan  ithal ettiğimiz ham kumaşları tekstil üreticilerine satarak ticarete başladım ve uzun yıllar devam ettim.

Diğer yandan yaptığım bir diğer önemli yatırım ise kendimeydi. 2016 yılında Türkiyenin en değerli kişisel gelişim uzmanlarında ve yaşam koçlarından ikisi olan Aykut Oğut&Esra Bagnuoğlu çiftinden 2 yıl süren yaşam koçluğu eğitimi aldım. yine ardından önce Barselona'da 2019 yılında online , ardından Londra da canlı final olmak üzere toplamda  1 yıl süren hipnoz ile terapi teknikleri üzerine Marisa Peer'den RTT (Rapid Transformational Therapy ) eğitimleri aldım. Daha sonrasında bir çok bireysel ve uluslararası kuruluşların organize ettiği yaşam koçluğu eğitimlerine katıldım. Tüm bu eğitimler beni bugüne taşıdığı için çok mutluyum. 

Hayatımın farklı dönemlerinde 2 yıl Kıbrıs Girne'de , 2 yıl İsviçre  Genevre'de, 1 yıl süreyle Almanya Münih'te , ve son olarak 2 yıldan biraz fazla İspanya Barcelona'da yaşadım. Tüm bu yurtdışında yaşadığım yıllarda hayatıma tecrübe , vizyonuma yenilik kattım. Bu zamana kadar yurtdışında ve yaptığım ticaret ile edindiğim tüm tecrübe ve birikimlerimi artık emlak sektöründe kullanıyorum.

2023 yılı ile birlikte Remax ailesi ile kurduğum ortaklıkla tüm Türkiyede 5000 üzerinde meslektaşım , ve ülke genelinde toplamda 255 Remax ofisi ile birlikte muazzam bir işbirliği içerisindeyim. 

14 yıldır Göktürk / Kemerburgaz bölgesinde yaşıyorum. Çok iyi bildiğim ve uzun süredir yaşadığım , benim için vazgeçilmez olan bu bölge her geçen gün daha da büyüyor ve değerleniyor . Göktürk'e gelirken Vadi İstanbul , yine Göktürk'ü geçtiğinizde yapılan yeni Havaalanı , hemen yanıbaşımızda Zekeriyaköy ,ardından komşu ilçe Arnavutköy'de Kanal İstanbul projesi ile arazilerin imara açılması , hızlı metro , hastalda inşaatı devam eden şehir hastanesi ,üniversiteler bölgeye değer katıyor .   Sizleri de de bu bölgenin avantajlarını görmeye ve değerlendirmeye  davet ediyorum . 

Bu bölgelerdeki arsa , ticari veya özel gayrimenkullerinizi Remax ailesinin muazzam gücünü , avantajlarını ve desteğini kullanarak en hızlı şekide ve en doğru fiyata pazarlamayı ve satmak için elimden geleni yapacağımı garanti ediyorum. 

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Göktürk Merkez Mah. / Eyüpsultan Mimar Sinan Mah. / Eyüpsultan

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Engin Haravon portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Raşel Behar

Engin bey, her konuda bize yardımcı oldu. Tüm sorularımızı anında cevapladı. Sürekli iletişim halinde kalarak süreçten haber verdi. En sonunda da evimizi istediğimiz şartlarda satışını kolaylıkla gerçekleştirdi. Harika bir gayrimenkul danışmanıdır. Gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışabilirsiniz.

Necati Telçeker

Gayet İyiydi.

Figen Öcal

Engin bey, doğru zamanda doğru fiyatla kolaylıkla evimi kiraladı. Teşekkür ediyorum.

Zeynep Hüseyinoğlu

Her konuda cok yardimci oldu. Tum sorularimi eksiksiz ve detayli cevap verdi. Iletisimi oldukca iyiydi.

Figen Öcal

Hızlı ve kolaylıkla işleri hallettiğiniz için teşekkürler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.