RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Burcu Tavozar portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Asiye Getiren

Burcu hanım ,ev almamız konusunda bize son derece ilgili ve sıcakkanlı davrandı..Samimiyetine ilgi ve bilgisine sonuna kadar güvenilir birisi..iş hayatındaki başarılarının devamını diliyorum

Yağmen Öğütlü

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Her konuda çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

T******* A*******

Burcu hanımdan aldığım danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

H******* E*******

Kiraya verme süremizdeki hızı ve doğru kiracı seçiminden dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

S******* Ş*******

Burcu hanımdan çok memnun kaldık. Süreç boyunca dürüst olması destek ve açıklayıcı olmasın dan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

B******* B*******

Burcu hanımdan çok memnun kaldık . Kendisine ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz

Murat Engin

Sayın Burcu Hanım, Site 62'de ki evimin satışında gösterdiğiniz hızlı ve profesyonel adımlarınızı büyük bir saygıyla izledik. Emeklerinize sağlık, başarılar diliyorum.

Gültekin Engin

Sayın Burcu Hanım, Üsküdar Barbaros Mah. Köşk Sitesindeki evimin alınmasında, satıcı ile aramda yürüttüğün başarılı diyalog sonucu satış işlemini kısa bir zamanda tamamlaman, gerek bankada ve gerekse tapudaki işlemlerin güven içerisinde ve süratle yürütmen nedeniyle sana candan teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında da başarılarının devamını dilerim.

Büşra Demircan

Ev alma sürecimizde bize maddi manevi destek olan son derece ilgili, bilgili , tecrübeli bir danısman kendisi.. samimiyeti, faydalı olma çabası insanı çok motive ediyor. Bize olan desteği için teşekkür ediyoruz ihtiyacı olan herkese mutlaka önce Burcu hanıma danısarak ilerlemesini tavsiye ediyoruz. Demircan ailesi

Sinan Bakırcı

Sevgili Burcu. Geçen sene senin sayende 2 hafta içinde 2 evimizi satıp kızımızla birlikte istediğimiz gibi yeni bir ev sahibi olmamızda payın çok büyük. Baştan sona kadar çok ilgilendin, çok çalıştın. Teşekkür ediyoruz. Her şey gönlünce olsun.Sevgiler.

Adnan Kutay

Burcu Hanım Üsküdar'daki evimin satışını gerçekleştirdi. Son derece ilgili ve güvenilir bir emlakçı ve değerli bir insan. İstediğim kriterleri gerçekleştirine kadar oldukça sabırlı ve özverili çalıştı. Satış anına kadar gösterdiği ilgiyi satış sonrası da göstermeye devam etti. Emlak konusundaki bilgisine, tecrübesine ve yeteneğine güvenim sonsuz. Vermiş olduğu emek ve sonuç için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Serdar Arıcı

Burcu Hanım,yeni evimizin alışı sırasında göstermiş olduğunuz ilgi,alaka ve çabalarınız için çok teşekkürler..

Özlem Ogut Parlak

Sevgili Burcu Hanım evimizin kiraya verilmesi sürecinde hızlı bir şekilde sonuç almamıza vesile oldu. Sorunsuz ve güvenilir bir süreç yaşadık. Hem güleryüzlü hem açık sözlü yaklaşımıyla sürecin olumlu neticelenmesini sağladı. Çok teşekkür ederiz.

Özlem Dura

Burcu şimdiye kadar edindiğimiz emlak deneyimini aldı ve çok başka bir seviyeye taşıdı. Samimiyeti ve dürüstlüğü ile gönlümüzü fethederken, profesyonelliği ve konuya hakimiyeti ile emlak alım sürecimizin hiç stres yaşamadan, su gibi akıp tamamlanmasını sağladı. Çok çok teşekkür ederiz.

Emel Tuncay

Burcucum sayende çok keyifli bir satış süreci yaşadık. Doğru piyasa tespitin, dürüst, şeffaf çalışman ve güler yüzünle bizleri hiç mutsuz etmeden arzumuza kavuşturdun. Dürüstlüğün, sabrın, profesyonelliğin için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.