En mühim prensibim güvenilir ve şeffaf olabilmek!

4 ocak 1990 İstanbul/Üsküdar doğumluyum. Yine İstanbul'da Üsküdar Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı ve Felsefe bölümlerinde eğitim aldım. Daha önce telekominikasyon, turizm ve sosyal medya alanlarında hem satış hem operasyonel departmanlarda iş hayatımı devam ettirdim. 2022 yılı itibarı ile kariyerime REMAX TROİA ailesine katılarak devam etmekteyim. İşimizde en önemli gördüğüm nitelik güvenilir ve prensipli olabilmek

Uzmanlık Bölgesi

Kepez Köyü (Boğazkent Mah.) / Merkez Kepez Köyü (Cumhuriyet Mah.) / Merkez Kepez Köyü (Hamidiye Mah.) / Merkez Barbaros Mah. / Merkez Dalyan Köyü (Köy İçi Mah.) / Ezine

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Hasan Şamil Göze portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ümit Kırtıl

Hem arazimizin satışında hem dairemizi alırken hem de kiralarken Hasan Bey'in desteği için teşekkür ederim. 3 ayrı işte de bizlere çok destek oldu ve tüm süreçte olabilecek her türlü sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturdu.

Ö******* Ö*******

Bizler için oldukça zorlu bir alım süreci olsa da Hasan Bey sonuna kadar işlemi takip edip sorunsuz bir şekilde sonuç almamızı sağladı. Satış sonrasında dahi sürekli olarak işlemleri takip etti ve bizlere destek oldu. Teşekkürler.

Ü******* K*******

Şamil Bey, arazimizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdi, bu süreçte bizi sürekli bilgilendirdi ve tüm işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Bu sürede ki samimi ve profesyonel desteği için teşekkür ederiz.

E******* P*******

Şamil bey ile işlemlerimiz aksamadan ilerledi. süreç içerisinde daimi olarak zamanında bilgilendirdi ve destek oldu. kendisine teşekkür ederim.

Makbule Altundal

RE/MAX emlak çalışanlarından şamil beyin iyi niyetli ve samimi davranışlarıyla güvenimizi kazandı ve güvenimizi hiçbir zaman sarsmadı. kendisine çok teşekkür ederiz işlerinde başarılar diliyoruz. gayrimenkul ve arsalarınızın satışında güvenebileceğiniz tek adres RE/MAX emlaktır.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.