Kısa vadede herkes mutlu olabilir, önemli olan uzun vadede mutlu olabilmek.   1995 Erzurum doğumluyum. Babamın mesleği gereği farklı şehirlerde yaşadım; farklı yaşam tarzları ve farklı bakış açıları benimseyen birçok insan tanıdım, bu sayede de insan davranışları analizi konusunda kendime değer kattım.

   Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunuyum. Okumuş olduğum bölüm, gayrimenkul (taşınmaz mallar) sektöründe işime, gerek hukuksal boyutta; gerekse arz ve talep dengesinin malî ve iktisadi yorumu ve hesaplamasını yaparaktan etkileşimde olduğum iş ortaklarıma ve sizlere rasyonaliteye dayalı bilgi aktarımı yapmama olanak sağlamaktadır.

   Pazarlama konusundaki farklı tecrübelerimin ardından Remax Arma ailesinin bir üyesi olmaya karar verdim..

   Remax Arma ofisi olarak gayrimenkulle alakalı; global dünyada geçerlilik gören bilgi ve görüşleri sürekli olarak takip eden ekip çalışmasına ve çözüm odaklılık esasına dayalı bakış açısıyla profesyonel bir hizmet ile gayrimenkul pazarlaması konusunda sizlere danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

 

 

 

 

Daha fazlası...

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Sercan Tural portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tuğba Baltacı

İlginiz için ve çabanız için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dileriz.

Taner Karadavut

Güler yüzü, güvenilir bir satış gerçekleştirdiği ve bize her konuda satış süresi boyunca hizmette kusur etmediği için kendisine çok teşekkür ediyorum.Elinize, emeğinize sağlık.

Ferit Çetin

Sercan bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.İşinde başarılar dilerim.

Zafer Ayrıksa

Bizimle ilgilenen sercan tural, çok güleryüzlü, samimi ve ilgili davrandığı için çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamını diliyoruz

Beyza Demiryay

Sercan bey ile bağlattığımız ev satışını güzel bir şekilde sonuçlandırdık.Farklı şehirde yaşamama rağmen süreci başarılı bir şekilde yürüttü ve çok yardımcı oldu.Kendisine ve firmanıza çok teşekkür ediyorum.

Nezahat Demirkol

Remax firmasından danışman olarak çalıştığım.Sercan.Tural bey ili kiraya verilmek üzere anlaştığım dairemle ilgili çalışmaları için çok teşekkür ediyor, titiz çalışmaları kısa sürede evimi kiraya vermemi sağladığı.Kibar ve beyefendi tavırlarından çok memnun kaldım.Işi̇ni̇ tam manasıyla yapan çalışkan, dürüst kişiliğinden dolayı kendisine nezdinde firmasına tekrar teşekkürlerimi bildiririm.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.