Emlak denizinde boğulmayın, Onur TAKTAKLAR ' ı arayın!!!
18 Şubat 1983’ te Bursa 'da doğdum.
Bursa Anadolu Lisesinden ve Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum.
Deniz Nakliyatı A.S. ve ARKAS Holding A.S.’ de deniz hizmetimi tamamladıktan sonra 2006 yılında İstanbul’a taşındım.
Yelken yapmayı, zıpkınla dalmayı, yemek yapmayı ve yeni lezzetler denemeyi severim. Evli ve iki çocuk babasıyım.
Satışın farklı kademelerinde 17 yılı aşkın süre kurumsal iş tecrübesi edindim, son olarak DHL Worldwide Express Taşımacılık ve Ticaret A.S. firmasında Direk Satış Kanalları Grup Satış Müdürlüğü görevini yürüttüm.
Çalışma hayatım boyunca onlarca eğitim, satış ve pazarlama alanlarında bilgi sahibi olup, uzmanlaştıktan sonra ilgi alanım olan Gayrimenkul ve pazarlama sektöründe bu öğrenimlerimi ve tecrübelerimi değerlendirmek için alanında lider olan RE/MAX ailesi ile çalışmaya başladım. İş hayatımda edindiğim dürüst, güvenilir planlı çalışma ilkelerimi RE/MAX güvencesi ile birleştirerek sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayım.
Sevgi ve Saygılarımla.
İlk yardım eğitim belgesi
Tıbbi bakım eğitim belgesi
İleri yangınla mücadele belgesi
Daha fazlası...

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Onur Taktaklar portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

R******* S*******

Satış süreci boyunca verilen hizmet ve olumlu tavrınız için teşekkür ederiz.

M******* B*******

Öncelikler ilgi alakalarından dolayı onur bey’e teşekkür ederim. kendisi profesyonelliği ve samimiyeti ile ilgilendiğim dükkanla bizzat ilgilenip sürecin sorunsuz ve hızlı ilerlemesini sağladı. kendisi ile ilerleyeceğiz gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Hüseyin Kırma

Onur bey gerçekten çok yardımsever ve orta yolu bulmayı bilen bir danışmandır. kendisi hem ev sahibi hem de kiracı bakış açısından bakabilmektedir. gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki dediklerine ve tavsiyelerine güvenebilirsiniz. kendisine ev arama sürecindeki desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

M******* K*******

Onur bey isinde guvenilir ,durust ve titiz bir insan.Satilmasi zor sorunlu bir evi ,satis sureci boyunca beni hep bilgilendirip ve yonlendirmesi cok guzeldi.Kendisine cok tesekur ederim.

S******* K*******

Onur bey i̇şini severek yapan, her iki tarafın haklarını koruyan nazik ve işinde deneyimli bir gayrmenkul danışmanı diyebilirim. görüşlerine güvenebilirsiniz, işini titzlikle ve saygı duyarak yapıyor. çalışmalarında başarılar diliyorum, tekrar görüşmek üzere.

Hülya Özmert

Onur bey, işi̇ni̇ ti̇ti̇zli̇kle yapan, hoşgörülü, bi̇lgi̇li̇ , her iki tarafında haklarını koruyan , güven veren ve güveni̇li̇r profesyonel bi̇r gayri̇menkul danışmanı. çok çok i̇yi bir dost kazandım. kendisine çok teşekkür eder bol kazançlar dilerim.

Hasan Çakır

Onur bey bir emlak sektörün de olması gereken tüm özellik ve tecrübesine sahip bir emlakçı diye bilirim. işine temiz ve tetiz. hoşgörü ve saygılı davranmasiyle istanbul emlak sektöründe örnek olarak gösterilecek sayılı insanlardan biri diye bilirim. ben onur bey sayesinde sorunlarımı çözdüğüme ve tanıştığıma çok memnunum. ve artık gönül rahatıyla bir emlakçı ötesi bir ağabey kazandım diye bilirim. işlerinde başarı ve bol kazanç dilerim

Meral Sarıinci

Onur bey; iletişimi güçlü, işine hakım , her iki tarafın haklarını ve güvenliğini son derece profesyonel bir şekilde takip eden bir gayrimenkul danışmanı.Emekleriniz için çok teşekkür ederim

Emre Akpolat

Onur bey konusunda gerçekten başarılı , iletişimi güçlü , güven veren , çıkan SORUNLAR da pozitif yaklaşımı ile her iki tarafı da üzmeden çözüme ulaşan bir kişi. Ev alım sürecimizde bize güven veren bir şekilde yardımcı oldu şeffaf iletişim ile problemlerimizi çözmemiz de yardım etti kendisine çok teşekkür ederiz. Çalışmalarında başarılar diliyorum tekrar görüşmek üzere.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.