RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Hatice Güneş portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 18 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melahat Karapıçak Alkan

Çarşamdaki dairemin satışından sonra samsun atakum da olan 1+1 dairemin kiralama işlemi içinde kendisini tercih ettım . Kiralama sürecini 3 günde tamamlayıp Titizlikle çalışarak sonuclandıran hatice hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.her iki tarafında haklarını koruyarak ve benım karşıma düzgün insanlar cıkarttıgı için ayrıca teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun Hatice hanım.

Can Saygın

Hatice hanım RE/MAX olarak çok önemli bir isim Samsun bölgesinde gerçekten ilgisi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum onca işi olmasına rağmen kiralama işleminden sonra bile bizle ilgilenmeye devam etti ☺️kendisine başarılar diliyorum

Melahat Karapıçak Alkan

Hatice hanım, bana evimi satmakta çok yardımcı oldu .hiç bikmadan sürekli arayıp neticeyi sormamdan hiç şikayet etmeden hep sevecen ve sıcak yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Beni bütün süreçden haberdar ederek her konuda bilgilendirdiği için ayrıca teşekkür ederim.emeğine sağlık gülen yüzün hiç solmasın 😘😘

Volkan Özer

20 May 2024 günü saat 23.16 da geç saatte başlayan telefon trafiğimiz bugün neticelendi. Geç saatte telefonla arayarak tanıştığım ve Satın almak isteğimiz evle ilgili Ev sahibiyle kontak kurarak elinden geldiğince fiyat konusunda da destek olan pazarlık ve banka kredi aşamalarında geçen sürede meslek etiğinde olması gerektiği gibi araya farklı alıcıların girmek istemesine rağmen bugüne kadar verdiği sözlerin arkasında duran, ve Bugün 03.06.2024 Pazartesi günü Satıcıyla bizi bir araya getirerek İlk Evimizi almamıza aracılık eden, Tapudan tutun banka İşlemlerinin son aşamasına yanımızdan ayrılmayan Hatice Hanıma Sabrından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz .

Anıl Göksel

Hatice hanım size çok teşekkür etmek istedik ben ve annem adına 🙏 İlk günden itibaren dairemizin satışı için çok fazla kişinin yapamayacağı kadar özveri gösterip gerek satıcı olarak bizi, gerek karşı tarafı (alıcıları)kırmadan optimum çizgiye profesyonellikle tasidiniz🙏 Satışın son anına kadar tüm kısımlarında terettudsuz of demeden yanımızda oldunuz. Bu nedenle bu teşekkürü ben ve annem adına tekrar yazılı olarakda yapmak istedik. İnşallah başka alisverislerde desteğinizi almak dilegiyle🙏🙏

Hüseyin Vehbi İmamoğlu

Acil satışa çıkardığım evimi piyasanın bu kadar durgun olduğu bir dönemde çok kısa sürede müşteri bularak istediğim fiyata satmayı başaran hatice hanım, profesyonel duruşu ve her an ulaşılabilir oluşuyla sözleşme yaptığımız tarihten itibaren bana güven verdi. kendisini evin durumu ve alıcıların geri dönüşleriyle ilgili ne zaman arasam aklımda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde cevaplar aldım. satış sürecine ilişkin bütün prosedürleri yakından takip ederek beni bilgilendirmesi ve samimi tavrı daha önce hiç görmediğim bir danışman profili oluşturdu. emlak dünyasında daha önce birçok deneyim yaşamış biri olarak hatice hanımı ayrı bir yere koyuyorum. i̇nşallah ileride yapacağım yeni yatırımlarda kendisiyle çalışırım. bir emlak danışmanı arıyorsanız hiç düşünmeden hatice hanımı isteyin. gözünüzü kapatın bırakın hatice hanım halletsin. çok teşekkür ediyor işlerinde kolaylıklar diliyorum.

Hami Levent

Samsuna açtığımız yeni şubemiz için hatice hanımdan ofis kiralama işlemi gerçekleştirdik. geldiğimiz gün içerisinde tüm işlemlerimiz hızlı bir şekilde çözüldü. kendisi gayet ilgili alakalı ve çözüm odaklı oldukça nazik birisidir. tüm işlemler ile bizzat ilgilenip yönlendirme konusunda da yardımcı oldu. hatta ev konusunda da elinden geldiği kadar fazlasıyla destek oldu . i̇şine sadece ticareri olarak değil , müşteri memnuniyeti ve bir dost olarak ilgisinden memnun kaldık. bir ihtiyacımız olduğu zaman kimi arayacağımızı biliyoruz . teşekkür ederiz.

İlknur Kaqykusuz Kaykusuz

Bir kaç emlak şirketi ile görüşmem neticesinde umutsuzluğa kapıldığım bir anda sevgili hatice hanım ile karşılaşmam benim için şans oldu. aradığım ve bana uygun olan ev konusunda beni yormadan ilgili alakalı tavrı ile gerekli prosedürleri derhal hallederek beni yeni evim ile tanıştırdı. ofiste iken beni evimde gibi hissettiren hatice hanıma ve diğer ekip personeline teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Özlem Başak

Eşimin tayini sebebiyle geldiğimiz samsun da bir ev almaya karar verdik. beğendiğimiz ev için iletişime geçtiğimiz hatice hanım ilk konuşmamızdan evi aldığımız ana dek hep sıcakkanlı hep cana yakın davrandı bizlere. hiç kimseyi tanımadan geldiğimiz bu şehirde bize yıllardır tanıdığımız bir arkadaşımız gibi destek oldu sağolsun. i̇lk evimizi alma sürecinde bize çok yardımcı oldu. merak ettiğimiz her soruyu içtenlikle yanıtladı gerektiğinde ofisteki diğer çalışma arkadaşlarından aklımıza takılan konular için destek almamızı sağladı.Bizim için çok anlamlı ve heyecanlı süreçte bize verdiği tüm destek için teşekkür ederiz.

Serkan Ayvaz

Ben serkan ayvaz bugune kadar bir cok alim satim islerimi hep kendim hallediyordum ve yorucu oluyordu emlakci denilince hep bir cekimserligim vardi taki remax ailesinden hatice hanimla tanisana kadar kendilerine cani gonulden tesekkuru borc biliyorum bundan sonra benimde guvenilir samimi bir gayrimenkul desdekcimiz var .Herkeze sevgiler saygilar iyi tanismisiz sevgili hatice hanim 💐🧿

Zeliha Özkoçak

Remax modern ofisinizden hatice güneş ile yapmış olduğum konut satın alma sürecinde, kendisinden son derece iyi bir danışmanlık hizmeti aldim. sürecin her aşamasında ilgili, takipçi, sorumluluk sahibi ve guvenilir bir şekilde yardımcı oldu. çok teşekkür ediyorum.

Mutlu Sevinç

Kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye edebileceğim biri dükkanımızın kiralamasında ilgisi ve her an bizi bilgilendirmesi ile işlerimizi sorunsuz halledebildik. İşini bu denli dürüst ve güvenilir şekilde yapması sebebiyle ve bağlı bulunduğu RE/MAX'ı güvenle tercih edebilirsiniz.

Uğur Doğan

Atakumda bulunan dairemin satış öncesi ve sonrası sürecinde Hatice Hanımın gelişmeler hakkında bilgilendirici olması bu sürecin hızlı ve sorunsuz tamamlanması açısından çok faydalı oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.