Gayrimenkulde doğru seçim, doğru danışmanlıkla başlar 

Abdullah Tuncay: Gayrimenkul Alanında Güvenilir Danışman ve Uzman

Gayrimenkul sektöründe bilgi ve deneyimin adı: Abdullah Tuncay. 1999 yılında iktisat alanında üniversite eğitimini tamamlamasının ardından iş dünyasına adım atan Tuncay, Koç Grubu'nda 23 yıl boyunca farklı pozisyonlarda görev alarak önemli deneyimler kazandı. Son on yılda, kanal müdürü olarak liderlik yeteneklerini sergileyerek, ekiplerini başarıya taşıdı ve 2021'de bu görevini onurla tamamladı.

2022 yılında Koçak Grubu'nda Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra, kendi bağımsız işini kurarak gayrimenkul danışmanlığı alanına adım attı. Abdullah Tuncay, gayrimenkul alanında sağlam bir temele sahip olup, bu alanda danışmanlık ve mentorluk yaparak, müşterilerinin en iyi kararları almasına yardımcı olmaktadır.

Abdullah Tuncay, 2018 yılında MBA derecesini aldı ve şu anda Hukuk Fakültesi öğrencisidir. Ayrıca, lisanslı koçluk ve mentörlük sertifikasına sahip olup, bu bilgi ve tecrübesini gayrimenkul danışmanlığı alanında kullanmaktadır.

İş dünyasında geniş bir deneyim ve başarı yelpazesiyle tanınan Abdullah Tuncay, güçlü liderlik yetenekleri ve stratejik düşünme becerisi ile müşterilerine rehberlik etmektedir. İşbirliği yaptığı kişiler, onun rehberliğinden ve gayrimenkul alanındaki derin bilgi birikiminden büyük ölçüde yararlanmaktadır. Abdullah Tuncay ile çalışmak, sadece bir iş ortaklığı değil, aynı zamanda gayrimenkul alanında derin bilgi ve tecrübelerden faydalanma fırsatıdır.

Uzmanlık Bölgesi

Bahçeşehir 1 Kısım Mah. / Başakşehir Bahçeşehir 2 Kısım Mah. / Başakşehir Esenkent Mah. / Esenyurt Koza Mah. / Esenyurt Firuzköy Mah. / Avcılar

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Abdullah Tuncay portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serkan Salihoğlu

Abdullah bey, evimizi kiraya verirken cok yardimci oldu. Sistemli ve düzenli bir sürec oldu. Teşekkur ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.