SATIŞ/KİRALAMA BİZİM İŞİMİZ! Alım - Satım işlemlerinizi %100 Müşteri memnuniyeti ile tamamen profesyonel hizmet vererek biz sağlayalım. Siz işlerinizle ilgilenirken, mülkünüzü Hızlı, Doğru Fiyat Ve Doğru Pazarlama Planı ile sonuca götürelim. İstanbul Üsküdar doğumlu Mustafa Özcan. Uludağ üniversitesi İktisadi idari bilimler Fakültesi İşletme mezunuyum. Çalışma hayatımda 12 yıl profesyonel eczane yöneticiliği ile birlikte aile dostlarımızın inşaat işlerinin yapımında satış ve pazarlamasında destek oldum. Aynı zamanda 3 yıl medikal ve ortopedi sektöründe sorumlu müdürlük ve satış temsilciliği görevi yaptım. Yönetici olmanın avantajlarını mülklerinizi en kısa zamanda agresif pazarlama yöntemlerimle satışa götürebilmek için, siz değerli müşterilerimiz ve meslektaşlarımız ile paylaşıyorum. Bilgi ve birikimimi sizlere sunmak için Re/Max Cadde ofisinde Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı olarak hizmet veriyorum. Mülklerinizi satıp/kiralamak için portföylerinize talibim. En iyi şekilde sorunsuz hizmet vereceğimden şüpheniz olmasın.İstanbul'un her bölgesi başta olmak üzere, özellikle Bağdat caddesi,Kadıköy,Üsküdar ve Acıbadem bölgelerinde,sizlerin konut alım, satım ve kiralama süreçlerinizde özel hizmet vermekten onur duyarım. Ayrıca Türkiyenin herhangi bir ilindeki arsa ve daire yatırımlarınız içinde benimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimlerden bazıları ;2020/2021 ORTEM DIŞ TİCARET LTD ŞTİ. - Müşteri hizmetleri yönetimi- Müşteri memnuniyeti- İletişim becerileri Satış ve pazarlama 2023/…….REMAX TÜRKİYE Re/Max -PowerUp

Uzmanlık Bölgesi

Erenköy Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Acıbadem Mah. / Üsküdar Karaburun Mah. / Arnavutköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mustafa Özcan portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* Ç*******

Mustafa bey ile kısa bir süre önce tanıştık. Ev alma sürecimizde çok yardımcı oldu. Her zaman ulaşabildiğimiz, çözüm odaklı, güleryüzlü bir kişiydi. Kendisine teşekkür ederiz.

K******* P*******

Kendisiyle kisa bir zaman gecirme sansim olsada ileride Mustafa Bey ile tekrar calismayi cok isterim. Guler yuzlu, yardimci ve son derece profesyonel biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ö******* D*******

Herkesin aklında olduğu gibi benim de aklımda olan ev alır veya satarken neden emlakçı komisyonu ödüyoruz sorusunu çürüten adam oldu benim için. Ev sahibi ile aradaki bütün pürüzleri çözen. 7/24 Telefonda olan Kısacası bi evi gördüm birde tapuya imzaya gittim.Teşekürler... MUSTAFA ÖZCAN....

Salih Şişman

Bazen beğendiğimiz bir temayı,bir olguyu ,bir nesneyi,bir kişiyi anlatırken tek bir jestle ya da bir mimikle ifade ederiz.Ben bu defa mustafa özcan kardeşimiz için iki sözcük kullanacağım."çok iyi"

A******* T*******

Epeydir emlakçılarla görüşüyorduk fakat bir türlü içimiz rahat değildi kafamıza göre bir ev bulamamıştık mustafa özcan bey özveriyle çalışıp bize çok beğendiğimiz lokasyonda içimize sinen bir ev buldu kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz

Burçin Murathan

Kurumsal bir ofis, işlerimizi hallederken her zaman yanımızda oldular. Müşteri memnuniyeti öncelikli çalışıyorlar. Bundan sonraki işlerimizde de birlikte çalışmak isteriz.

Mehmet Reşit Şen

Işini bilen ,güler yüzlü ,güvenilir birisi

Aysun Şermet

Kiralama sürecimiz harikaydı çok minnettarız. teşekkür ederiz

Mehmet Reşit Şen

İşini bilen, güler yüzlü güvenilir birisi

Cenk Özdamar

Mustafa bey harika bir insan, işinde çok başarılı. Her konuda bize anında dönüş sağladı ve süreci çok iyi yönetti. Her şey için teşekkür ederiz.

Ferit Bedenli

Alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz .

Özcan Acer

Arsamın imar bilgisini ve yeni düzenlenen ada parsel bilgilerini ben bulamamışken Mustafa bey işimi 1 günde halledip işlemleri tamamladı. Hızlı sonuç doğru adres ben çok memnun kaldım. Fransada yaşadığım için gönül rahatlığıyla tüm işlemlerimi kendisine devretmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

Emre Altan

Tecrübesine ilgisine son dakikaya kadar olan iletişim ve özverisine çok teşekkür ediyorum.

Erhan Erdoğan

Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç . Biz satıcı olarak bizi çok iyi temsil ettiği için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

G******* D*******

Emlak Danışmanlığı konusunda dört dörtlük hizmet veren ve sorunları yılmadan çöze çöze sonuca ulaştıran güler yüzlü hizmet anlayışıyla bizleri bu hizmetlerinden dolayı onurlandıran Mustafa Bey’e teşekkürlerimi sunarım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.