Uzun Yıllar Coca-Cola'da çalıştıktan sonra 2008 yılında Remax Extra'da Broker olarak başladım. Başladığım günden itibaren bu işe olan inancım ve her iş ile yeniden başlayan ve büyüyen motivasyonum ile Türkiye ve Dünya 1.likleri olan kendini işine adamış kalabalık bir ofisi yıllarca keyifle yönetmeye devam ediyorum.RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2011

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2015

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2021

Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir.
Özlem Çiftçi Sakacı portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sevda Nilüfer Taman

MÖzlem hanımdan çok memnun kaldık. Samimi, çok bilgili, işlerinde çok özverili evimizdeymiş gibi hissettirdiler. Remax Ailesine Teşekkür ederiz.

Yasemin Asılcan

Remax Extra Özlem hanımdan çok memnun kaldık. İşine hakim, samimi adeta bir aile ortamında satışımızı gerçekleştirdik. Remax ailesine Teşekkür ederiz.

Necla Güleş

Kendileri 1 ay kadar kısa bir süreçte işyerimizi profesyonelce sunarak ve planlı bir şekilde kiraya vermiştir. Kurumsallığın temsili Remax Extra ya Mefhar SAKACI ve Özlem SAKACI'ya yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder başka işlemlerde tekrar beraber çalışmak dileğiyle..

Seher Şen

Her türlü iletişim ve yaklaşımından memnun kaldım.Saygı ve sevgi içerisinde bir süreç geçirerek iki iyi dost kazandığımı düşünüyorum.Teşekkürler Mefhar Sakacı, Özlem Sakacı

Nermin Gilbert

Özlem Hanım, dairem başka emlakçılar ile uzun süredir satılmıyordu.Size internet üzerinden ulaştıktan sonra, iki hafta içinde dairem istediğim fiyattan satıldı.Özverili çabanız, satış danışmanının da ötesinde arkadaşça yaklaşımınız için teşekkürler..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.