RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Fatma İmre portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İlhan Ünlü

Fatma hanım sürece çok hakim ve her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Hızlı bir şekilde tapu aldık.

Fatih Yüksel

RE/MAX danışmanlarından Fatma İmre Hanım ile evimin bireysel olarak satışı sırasında destek ve yardımcı olabileceğini söylemesi ile tanıştık, vermiş olduğu izlenim sayesinde ilerleyen aylarda şahsen kendisi ile iletişime geçerek profesyonel olarak gayrimenkul danışmanlık hizmet almak istedim. Bu süre zarfında hem üstün çaba hem pozitif enerjisi ile ve eminim herkese de öyledir ama bize olan iyi niyeti ve kibarlığı ile ve en iyi şartlarda ve kısa zamanda gayrimenkulümün satılması için verdiği özveri için de kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Gayrimenkulümün satışı için danışmanlık hizmeti sonrasında yakın zamanda yine Gayrimenkul daire alımım ile de tekrar kendisi ile çalışmak dileğiyle. Nezdinde bizlere ayrıyeten destek veren Ahmet Bey'e de enerjisi bilgisi ve güler yüzlülüğü için de teşekkürler.

Yunus Emre

Fatma hanıma sahibinden üzerinden ulaştım. İlgili, yardımsever, profesyonel anlayan ve anlatan yapısıyla kiralama işlerimde yardımcı oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Nebican Damla

Kendisine çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldu ev konusunda evin eksikleri ve kira sürecinde çok destek oldu. Sizler de güvenli ve içten bir şekilde danışıp satış ve kiralama için konuşabilirsiniz :)

Samed Kürçektepe

İşinin ehli samimi ve güvenilir. Bundan sonra ki tüm emlak işlerimiz de fatoş hanımlayız.

Oğuzhan Kokud

Son derece işiyle ilgili ve son zamanlarda gördüğüm en nezaket sahibi bir hanımefendi.

Yücel Özdenir

Fatma hnm işinde çok disiplinli ve profesyonel çalışıyo ilgi ve alakası muhteşem gönül rahatlığıyla güvenilir ve zarif birisi çok başarılı bundan sonraki işlerim şüphesiz Fatma hanımla devam her şey için teşekkür ederim

Abbas Elmas

Saygıdeğer danışmanımız Fatma hanım sayesinde dairelerimizi sorunsuz ve Fatma hanım kalitesi ile bu yoğun iş tempomuzda yakından ilgilenerek tamamen bizim istediğimiz şekilde aşırı derecede profesyonel bir şekilde hizmete sunması ve bizlere bizden biriymiş gibi yakın ve samimi davranması işinin ne kadar kaliteli ve muazzam olduğunun göstergesidir çok saygıdeğer danışmanımız Fatma hanıma en içten teşekkürlerimiz sunarız ve çalışma hayatında en güzel dileklerimizle başarılarının devamını dileriz.saygıdeğer danışmanımız Fatma hanım ile uzun süreli çalışmaya son gaz devam iyiki varsınız saygıdeğer danışmanımız 😊😊

Ömer Yavuz

Fatma hanım vesilesi ile ev sahibi oldum. tüm satın alma sürecini çok iyi yönetti, ilgilileri emekleri ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederim.

M******* B*******

Kendisine evimizin satışı sırasında gösterdiği üstün gayretleri, bize olan iyi niyeti ve kibarligi ve en karlı şekilde gayrimenkulumuzun satılması için verdiği danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ederim. tekrar çalışmak dileğiyle.

Meryem Özen

Ev arayışına girdiğimizden bu yana birçok emlakçıyla görüştük, bu süreç içerisinde remax la fatma hanımla tanışma şansımız oldu, öncelikle güvenilirliği için çok tşk ediyoruz, bu zorlu süreçte desteğini pozitif enerjisini hiçbir zaman yitirmedi. çözüm odaklı ve iş bitirici oluşu için de ayrıca tşk ederiz, bu süreçte bize destek olan ahmet beye de tşk ederiz, güzel bir ekip👍

Ferhat Özen

Sürecin başından sonuna kadar karşılaştığımız tüm sorunlarla yakından ilgilenerek bizi hiç yalnız bırakmadı. i̇stanbul gibi bir şehirde güvenilir, işini iyi yapıp takip eden insan bulmak çok zor. bundan dolayı kendisiyle tanışıp çalışma fırsatı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. herşey için çok teşekkür ederiz.

İsmail Akgün

Süreç içerisinde yaşadığımız tüm evham çekingelerimize; tıpkı bir psikolog edasıyla yaklaşıp,çözüm bulan,bize nefes aldıran ve profesyonel ayaklarıyla bizi de yönlendiren fatma hanım a çok teşekkür ediyoruz.sabrı için minnettarız...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.