HAYATINIZDAKİ ÖNEMLİ KARARLAR İÇİN PROFESYONELLERDEN DESTEK ALIN!


1995 yılının sıcak bir yaz akşamında Edremit/Kazdağları'nda bulunan Doyran Köyü'nde dünyaya geldim. Lise öğrenimimi Edremit Anadolu Lisesi'nde tamamladım. Aynı zamanda öğrenciliğim döneminde okul başkanlığı görevini de üstlendim.

Ardından, Kıbrıs'ta Yakın Doğu Üniversite'nde İngilizce hazırlık eğitimimi tamamlayıp, Girne Üniversitesi'nde Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği bölümüne girdim. Ancak ülkeme duyduğum özlemden ötürü Türkiye'ye geri dönüp, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimimi tamamladım.

Doğduğum topraklara geri döndüğümde, ata mesleği olan zeytincilik ve zeytinyağı üreticiliği ile ilgilenmeye başladım. Aynı zamanda profesyonel bir plak koleksiyoneri ve amatör bir şairim.

Emlak sektörüne olan ilgimden ve bölgeye hakim oluşumdan ötürü, alanının öncüsü olan RE/MAX Türkiye bünyesinde kariyerimi şekillendirmeye karar verdim. Doğduğum bu bölgeye olan hakimiyetim ve isabetli analizlerimle, yapacağınız gayrimenkul işlemlerinizde size en doğru danışmanlığı vereceğime inanıyorum.

''Always dream big dreams. Big dreams attract big people.''- Dave LINIGER


Uzmanlık Bölgesi

Altınoluk Mah. / Edremit Doyran Mah. / Edremit Adatepe Köyü / Ayvacık Küçükkuyu Köyü (Sahil Mah.) / Ayvacık Behram Köyü (Kadırga Mevkii Mah.) / Ayvacık

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Hüseyin Çoşkun portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ozan Akgül

Ev kiralama aşamasında göstermiş olduğu yakın ilgi, şeffaflık ve disiplini ile ihtiyaçlarımıza uygun bir ev kiralamış olduk. Kendisinine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Tayfun Erülkü

Altınoluk mevkinden konut kiralamak için kendisiyle kontağa geçtik bize çok yardımcı oldu ve en önemlisi benim için güvenilirlik ve samimiyet ikisinde fazlasıyla vardı

M******* V*******

Şimdiye kadar bir çok emlak danışmanı ile görüşmüşlüğümüz vardı ama Hüseyin Bey sağolsun bize üst düzey bir hizmet verdi. Tüm detaylara hakimdi. Bilgilendirme süreci dahil son aşamaya kadar çok ilgiliydi. İşini gerçekten hakkıyla yapıyor. RE/MAX Liman ailesinin övgüyü hak ettiğini düşünüyorum.

A******* S*******

Hüseyin Coşkun ile evimizi 1 günde kiraya verdik. İlgisinden çok memnun kaldık. İş odaklı, konusuna hakim, güler yüzlü bir arkadaşımız. Tekrar çalışmak isteriz. Arkadaşlarımıza da tavsiye ederiz. Teşekkürler.

H******* Ö*******

Mülkümüzün satış sürecinde bizimle sürekli iletişim halinde oldu. Son derece nazik ve kibardı. Oldukça açık ve şeffaf olması bize güven verdi. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

Mehmet Songür

Hüseyin bey, samimi ilgisi ve güvenilirliği ile bizimle sabırlı iletişimde kalarak Altınoluk’ta bir yazlık sahibi olmamıza vesile oldu. Evin teslim alımı sonrasında da bazı ihtiyaçlar için eski sahibi ile kurmamız gereken diyaloğa eşlik etti. Kendisinin ilk satış siftahını bizimle yapması ayrıca mutluluk verici oldu. Satış şansının bol olmasını, yaptığı işin kendisine keyif vermesini diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.