''Ev, Hayalinizdeki yaşamın kapılarını aralar.''

Merhaba! Ben Necati Ergin AVCI, 1985 doğumlu ve İstanbul`un renkli sokaklarında büyümüş biriyim. 12 yıl boyunca perakende sektöründe mağaza yöneticisi rolünde görev alarak iş dünyasının dinamizmine yakından tanıklık ettim. Ardından 5 yıl süresince spor eğitmeni olarak insanların sağlıklı yaşam yolculuğunda rehberlik yaptım.

Perakende sektöründeki zengin bilgi ve deneyimlerimi, insan ilişkilerine duyduğum tutkuyla birleştirerek spor eğitmenliği alanında da iz bıraktım. Şimdi ise bu birikimimi kullanarak gayrimenkul sektöründe sizlerin hayatlarına dokunmaya karar verdim.

Her ev, bir hikaye anlatır ve ben bu hikayenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum. Sizlere, bilgi, deneyim ve samimiyetle yaklaşarak hayalinizdeki evi bulmanıza yardımcı olmayı amaçlıyorum. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun çözümleri sunmak, benim için bir ayrıcalık.

Hayatınızı konforlu ve özel kılacak bir gayrimenkul arayışındaysanız, birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum. Siz de hayatınıza değer katmak istiyorsanız, birlikte yeni bir başlangıca adım atalım.

Uzmanlık Bölgesi

19 Mayıs Mah. / Kadıköy Fikirtepe Mah. / Kadıköy Hasanpaşa Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Acıbadem Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Necati Ergin Avcı portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cihan Durucasugil

Daha iyi bir danışman isteyemezdim sanırım. Süreç içerisinde bigisi,iletişimi ve güleryüzlülüğü ile çok yardımcı oldu.

Tuba Cinki

Necati bey ongorulu proaktif yapisi ve bu meslekte olmazsa olmazi pozitif illetisimi ve cozum odakli yaklasimi ile onunuzdeki gunlerde guvenle is yapiyor olacagim tek kisidir. Profesyonel ongoruleri sayesinde emlak varliklarimi son derece isabetli bir sekilde degerlendirme kararlari aldik ve o sekilde ilerliyoruz. İcim cok rahat ve kendisine destekleri icin cok tesekkur ediyorum.

Deniz Arslan

DANIŞMANINIZI KAYBETMEYİN LÜTFEN KENDİSİ SÜREÇTE BANA ÇOK YARDIMCI OLDU DANIŞMANIMIZIN HİZMETİNİ GÖRMEK BİZİM İÇİN ETKİLİ OLDU

Cansu Atalay

Güleryüzlü, Çözüm odaklı ve her konuda yardımcı olmaya çalışan bir emlakçıydı.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.