SİZİN MEMNUNİYETİNİZ BİZİM BAŞARIMIZDIRRemax Crystal olarak ilk önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet vermektir. Antalya / Gazipaşa bölgesinin ilk ve tek kurumsal franchise Remax ofisi olarak bölgemizde bilgi eğitim ve tecrübe birikimlerimizi kullanarak kaliteli ve güven üzerine kurulan bir sistem hedefliyoruz . Sektörün dinamiğinden farklım olarak yenilikçi , vizyon sahibi , ve müşteri odaklı çalışan Remax Crystal, bilgi ve birikimiyle eğitimli ve kendini sürekli geliştirmeye adayan danışmalarımız ve uzman kadromuzla güven ve profesyonel hizmete dayalı ilişkiler kurduğumuz müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktadır. * Daire , villa satış/ kiralama * İş yeri ofis vb. satış / kiralama * Arsa tarla satış/ kiralamaRemax Crystal olarak ilk önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet vermektir.Antalya / Gazipaşa bölgesinin ilk ve tek kurumsal franchise Remax ofisi olarak bölgemizde bilgi eğitim ve tecrübe birikimlerimizi kullanarak kaliteli ve güven üzerine kurulan bir sistem hedefliyoruz .Sektörün dinamiğinden farklım olarak yenilikçi , vizyon sahibi , ve müşteri odaklı çalışan Remax Crystal, bilgi ve birikimiyle eğitimli ve kendini sürekli geliştirmeye adayan danışmalarımız ve uzman kadromuzla güven ve profesyonel hizmete dayalı ilişkiler kurduğumuz müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktadır.* Daire , villa satış/ kiralama * İş yeri ofis vb. satış / kiralama * Arsa tarla satış/ kiralama Remax Crystal olarak ilk önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet vermektir.Antalya / Gazipaşa bölgesinin ilk ve tek kurumsal franchise Remax ofisi olarak bölgemizde bilgi eğitim ve tecrübe birikimlerimizi kullanarak kaliteli ve güven üzerine kurulan bir sistem hedefliyoruz .Sektörün dinamiğinden farklım olarak yenilikçi , vizyon sahibi , ve müşteri odaklı çalışan Remax Crystal, bilgi ve birikimiyle eğitimli ve kendini sürekli geliştirmeye adayan danışmalarımız ve uzman kadromuzla güven ve profesyonel hizmete dayalı ilişkiler kurduğumuz müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktadır.* Daire , villa satış/ kiralama * İş yeri ofis vb. satış / kiralama * Arsa tarla satış/ kiralama

Uzmanlık Bölgesi

Cumhuriyet Mah. / Gazipaşa Pazarcı Mah. / Gazipaşa Gazi Mah. / Gazipaşa İstiklal Mah. / Gazipaşa Yeni Mah. / Gazipaşa

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Halil Koç portföyünde 87 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 87 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Umut Berke Beyazkan

Sürecin sorunsuz geçmesini sağladığınız, güler yüzünüz ve iyi niyetleriniz için çok teşekkürler.

Seher Hergül

Halil beye ev kiralama sürecimizde destek ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ediyoruz. Tüm süreçte yanımızda oldu. Bundan dolayı kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz. Saygılar. Başarılarının devamını diliyorum.

B******* K*******

Dairemin kiralanmasında Halil beyin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Fatih Yüksek

Halil bey emlak ile ozenli bir sekilde ilgilendi. Tum sureci sorunsuz ve yardimci bir sekilde yuruttu. Cok memnun kaldim.

Seher Gültekin

Kurumsal olması sebebiyle tercih ettim.3-4 günlük kısa bir sürede dairemizi kiraya verdik. Halil bey in ilgisi için teşekkür ederim.

Nurulloh Botırov

İstanbuldan ilanı gördüm ve aradım. Halil bey bana dairenin avantaj ve dezavantajlarının hepsini anlattı. Kurumsal bir firma oldukları ve Halil beyin güven veren yaklaşımından dolayı daireyi kiralamak için İstanbuldan direk geldim. Beni çok iyi karşıladılar ve karşılaştığım daire beni daha fazla memnun etti. Halil beye ve Gazipaşanın güven veren emlak firmasına teşekkür ederim

B******* G*******

Halil Bey evimizi bir günde kiralayarak müthiş bir başarı sergilemesi bizi çok etkiledi. RE/MAX kalitesine yakışan bir kişilik başarılarının devamını diliyor teşekkür ediyorum.

Tahsin Yüzer

Sorumluluk sahibi, gereklerini yerine getiren açık, net, dürüst ve eşit

Emrah Tuncer

Güler yüzlü işini özveriyle yapan birisi Halil bey. iyi ki tanışma firsatimiz olmuş her şey için teşekkür ederim. bir daha emlakla ilgili işim olursa gönül rahatliğiyla ararim.

Tufan Öter

Dürüst, güvenilir ve işinin ehli bir karakter. Süreç boyunca açık ve dürüst bir danışmanlık örneği sergiledi. Karşı tarafla kesinlikle çatışma yaşatmadı. kendisine teşekkür ediyorum.

Y******* B*******

Yardımınız ve ilginiz için çok teşekkürler

Hasan Kurt

Uzun zamandır tanıdığımız daha önce de bize yardımcı olan güvendiğimiz Halil bey'e çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye edebileceğim bir kişi. Bir dahaki sefere de mutlaka kendilerini tercih edeceğiz.

Ali Uğur Bazancir

Halil bey ile çalışmaktan çok memnun olduk, samimiyeti bizde güven yarattı kendisini bize aileden biri gibi hissettirdi bir dahaki işlerimizde kesinlikle kendisiyle çalışmaktan yanayız, bu sektörde böyle insanlarda varmış dedirtti, memnuniyetlerimizi arz ederiz.

Bülent Şahan

Çok profesyonel, çok güzel iletişim ve hızlı bir hizmet sunuldu. Çok teşekkür ederim

Burcu Söylemez

İçten ve samimi yaklaşımı ile güven veriyor. Bu sektörde gerçekten bunlar önemli meziyetler. Başarılar diliyorum…

Mualla Yılmaz

Kaliteli hizmet, oldukça güvenilir kurumsal bir firma 👏🏻 RE/MAX Crystal Gazipaşa, Halil Bey'e güler yüzü ve ilgisinden ötürü teşekkür ederiz. 🙏🏻

Muhammet Koç

Kurumsa bir emlak firmasını ilçemize getirerek, emlak konusunda ilçemize liyakatli kazandırarak başta Halil Bey ve RE/MAX ekibine çok teşekkür ederim.

Gülen Yüksel

Dairemin kiralanmasında verdikleri özveri için Halil ve teşekkür ediyorum

Erkan Gün

Bana daire bulabilmek için sürekli beni arayıp takip etmeleri ve müşterilerine değer vermeleri beni onurlandırdı. teşekkürler

Dilara Kileci

Gazipaşa'nın yerlisiyim. Dairemi Halil Bey kiraya verdi. Gazipaşa küçük yer ve herkes herkese tanıdık olunca çoğu insan düşünüyor ki bazı anlaşmalara ihtiyaç yok, ne yazık ki daha önceki kiracımla sorun yaşayınca bunun böyle olmadığını bizzat tecrübe ettim. RE/MAX'ın kurumsal olması, Halil Bey'in ilgisi ve her şeyi eksiksiz yapması tam da bu firmaya yakışır. Ben çok memnunum, sizlerin de memnun kalacağınızı düşünüyorum. Tebrikler RE/MAX, tebrikler Halil Bey.

Soner Gültekin

Halil bey, kiralama sürecinin başından sonuna kadar çok ilgili idi. Tüm sorularıma ve problemlere yaklaşımı mükemmeldi. Teşekkür ediyorum.

Talha Çavuşoğlu

Halil bey'e verdiği hizmetten ve özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

Türgöz Özcan

İş ahlakı, dürüstlüğü, işin takibi, her türlü hizmet de sınır yoktur anlayışı ile Halil Bey'e çok teşekkür ederim. Gayrimenkul danışmanım olarak kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Songül Arslan

RE/MAX Crystal harika bir emlak firması. Sadece kiralama esnasında değil sonrasında da hep yanınızda. Teşekkürler. Halil Bey harika bir insan.

İ******* G*******

harika bir ofis

Nurcan Ergin

Güvenilir ve profösyönel iş ahlakınız çok değerli.Çözüm odaklı,iletişiminiz çok güzel ve her daim ulaşılabilir olmanız da bir ayrıcalık.Çok teşekkür ederim

M. Can Epözdemir

Gazipaşa RE/MAX Crystal Halil Bey aracılığıyla bir daire kiraladım. Özellikle misafirperverlik ve dostane yaklaşımından dolayı kendisi ve emeği geçen tüm RE/MAX ailesine teşekkür ediyorum. Daireyi eksiksiz ve tertemiz teslim aldım. 🙏🏻👍

Hülya Şafak

Her konuda yardımcı olan güleryüzlü ve iş disiplini olarak kaliteli emlak danışmanlığı hizmeti aldık istediğimiz evi kiralama fırsatını yakaladık teşekkürler

Oktay Yildirim

Gazipaşa ilçesine kurumsal bir emlak firması çok yakışıyor. Bir günde dairemi kiraladılar. En önemlisi ise evrakları tamda kurumsal emlak yakışır şekilde sağlam yapıyorlar. Teşekkürler Halil Bey ve Muhammet Bey.

Ebru Koçak

Gazipaşa RE/MAX Crystal ailesi ile yollarımız iyi ki kesişti çok memnun kaldık. Güvenirliliğiniz, misafirperverliğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler.

Bülent Ulusan

RE/MAX Crystal aracılığıyla bir daire satın aldım. Dairenin sadece fotoğraflarını görerek Ankara'dan Gazipaşa ya gittim. Telefonda Halil Bey Dairenin tüm özelliklerini eksisiyle artisiyla anlatmıştı. Daireyi gördüğümde bana söyleyenden farklı bir şey çıkmadı. Güler yüzlü ve dürüst RE/MAX Crystal ekibine teşekkür ederim.

A******* Ç*******

Kiralık daire bulmamda bana çok yardımcı oldunuz. İlgi ve alanınızdan dolayı çok teşekkürler

Celaleddin Keleş

Dairemin satışındaki hassasiyetlerinden ve güven veren satış sistemlerinden dolayı Halil Koç'a çok teşekkür ediyorum. Bunun yanında uzun zamandır kiralayamadığım Alanya’daki dairemi de bir haftada hızlı bir şekilde kiralamışlardır. Kurumsallık bu işte.

Cennet Öz

Müşteri ilişkileri harikaaa

Y******* G*******

İşini özenle yapan güzel bir ekip kısa bir sürede güzel bir ev sahibi olduk

Rafet Balcı

İşin uzmanından hizmet almak çok güzeldi.Tabi en başta güven ,halil bey ve muhammet bey çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.