Gayrimenkul işindeki uzmanlığı, piyasa trendlerini yakından takip etme yeteneği ve etkili iletişim becerileri ile Özkan Gün, müşterilerine her zaman güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Remax Deha Ataşehir ofisinden, profesyonel lisanslı gayrimenkul danışmanıyım.Ana hedefim: kariyerim boyunca ülkemizin güzide kurumlarında edindiğim uzmanlık ve tecrübeler ile piyasa trendlerini yakından takip etme yeteneği ve etkili iletişim becerilerim ile müşterilerime her zaman güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktır. Gayrimenkul piyasasının karmaşıklığını anlama yeteneğim ve müşterilerimin ihtiyaçlarına duyarlılığım sayesinde, alıcılar ve satıcılar arasında başarılı ve kazan-kazan sonuçlar elde etmek için titiz çalışmak, en önemli prensibimdir. Benimle çalışmak, gayrimenkul ihtiyaçlarınıza yönelik akıllı ve stratejik çözümler bulmanıza yardımcı olacak, yatırımlarınızı karlı bir deneyim haline getirecektir. Kendinizi güvende hissetmek ve başarıya ulaşmak için bana güvenebilirsiniz.

Uzmanlık Bölgesi

Atatürk Mah. / Ataşehir İçerenköy Mah. / Ataşehir Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir Şerifali Mah. / Ümraniye Tatlısu Mah. / Ümraniye

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Özkan Gün portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Özlem Özdilek İslamoğlu

Öncelikle RE/MAX Deha ofisine çok teşekkür ederim. Bizimle ilgilenen Özkan Bey ve Çağlar Bey’e de ayrıca teşekkür ederim. Alım satım işlemlerinde en ince ayrıntısına kadar her türlü özveriyi gösterdiler. Çok teşekkürler.

Metin Çelik

Özkan Bey'in çözüm odaklı, hızlı karar verebilen ve etkili çözümler üretebilen bir gayrimenkul danışmanı olduğunu düşünüyorum.

Emrah Sancak

Özkan Bey'in işinin ehli, anlayışlı ve güvenilir biri olduğunu söyleyebilirim. Süreci çok iyi yönetti, kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Tacettin Yalçınkaya

Gayrimenkul piyasasının durgun olduğu bir dönemde, Özkan Bey'in uzmanlığı ve tecrübesi sayesinde çok hızlı bir satış gerçekleştirdik. Gelecekteki tüm gayrimenkul işlemlerimde de kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.

Akın Menekşe

Kiralama sezonunda olmadığımız bir döneme denk gelmemize rağmen, Özkan Bey çok kısa sürede ve istediğimiz fiyata başarılı bir kiralama gerçekleştirdi. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim. Gelecekte de emlak işlerimizde, kendisi ilk başvuracağınız Gayrimenkul Danışmanı olacaktır.

Osman Rastgeldi

Özkan Gün, gayrimenkul sektöründe olağanüstü bir başarıya imza atan bir profesyonel. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören, işinde tutkulu ve bilgili bir danışman. Kendisiyle çalışmak, en karmaşık gayrimenkul işlemlerini bile sorunsuz bir şekilde çözmek demektir. Özkan Gün'ün samimiyeti, uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımı, onu gerçekten özel kılan özelliklerdir.

Ali Koray Doğramacı

Sayin Ozkan Gun'e ve RE/MAX Deha'ya verdikleri olagunustu destek ve yardimlari icin cok tesekkur ederim. Gayrimenkul satis sektorundeki duragan zamana ragmen, evimizin satisinda harika bir is cikardilar. Kendilerine cok tesekkur ederiz.

Hakan Acun

Özkan bey, mükemmel hizmeti, uzmanlığı ve samimiyetiyle beni etkiledi. Kendisiyle çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Özkan Gün'e teşekkür ederim, gelecekteki gayrimenkul işlemlerimde kendisiyle çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Naderi Mohammadreza

Sevgili Özkan Bey, Sizden hizmet almak gerçekten büyük bir keyif oldu. Gayrimenkul alma sürecimde gösterdiğiniz profesyonellik, samimiyet ve özveri için size minnettarım. Her adımda benimle ilgilendiniz ve ihtiyaçlarım doğrultusunda en uygun evi bulmam konusunda büyük bir yardımda bulundunuz. Sizinle çalışmak, sadece bir emlak danışmanıyla iş yapmak değil, aynı zamanda bir dost kazanmak anlamına geldi. Bu süreçteki sorunsuz iletişim ve güvenilir hizmetiniz beni gerçekten etkiledi. Evimi bulduktan sonra bile, sorularımı sabırla cevapladınız ve her aşamada yanımda oldunuz. Teşekkür ederim Özkan Bey, Sizden aldığım hizmeti çevreme önermeye ve İlerleyen günlerde sizinle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.