1983 İstanbul doğumlu ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar bölümü mezunuyum. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra İstanbul Sultanbeyli bölgesinde Müzik öğretmenliği görevi yaptım. Daha sonra Sabiha Gökçen Uluslararası havalimanı yer hizmetleri personeli olarak görev aldım.10 yılı aşkın bir süredir Sivil toplum kuruluşu olan Tekstil sektöründe sekreterya görevinde hizmet verdim. Kısa bir süre önce Re/max Hane ile yollarımız kesişti ve Gayrimenkul sektörüne geçiş yapma kararı aldım. Alanında öncü bir kuruluş olması tercih sebebi ile Remax ailesinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Kısa sürede ve doğru analizlerle sizde gayrimenkulünüzü pazarlamak isterseniz Her zaman siz değerli danışanlarımız için buradayım.

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Derya Aslan portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sedat Zurnali

Hizli kirlama harika bir iletisim

Erdinç Çiçekli

İnsanların gerçekten zor bir dönemi olan kiralık ev arama dönemimde net bilgiler, düzenli ve sağlıklı geri dönüş, sağlıklı iletişim için derya ya ayrıca teşekkür etmek isterim. Kurumsal bir firma ile çalışmanın farkını bana direk hissettirdi. Kendisini bu konuda ayrıca tebrik ediyorum. .

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.