Artvin 1980 doğumluyum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Evliyim ve bir çocuk sahibiyim. 2003 - 2015 yılları arasında Kocaeli'de değişik özel sektörde değişik firmaların, muhasebe, satınalma, İK, finans gibi departmanlarında farklı pozisyonlarda görev yaptım. 2015 - 2023 yılları arasında Kocaeli'de yerel bir emlak firmasında aktif olarak sahada gayrimenkul danışmanlığı yaptım. Bugüne kadar edindiğim deneyimler ve eğitimler sonucunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışım ile kaliteden ödün vermeden, sizlere ve Kocaeli halkına gayrimenkul pazarlama alanında hizmet vermeye Remax Effect bünyesinde devam etme kararı aldım

Uzmanlık Bölgesi

Yahyakaptan Mah. / İzmit Yenişehir Mah. / İzmit Yeşilova Mah. / İzmit Ayazma Mah. / İzmit Tepeköy Mah. / İzmit

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Berkan Temur portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Seçil Töre

Berkan Bey, işinin ehli, iletişimi çok kuvvetli ve insan ilişkilerinde çok başarılı birisi. Bütün bunlara ilaveten ve belki de en önemlisi son derece güven veren bir yaklaşımı var. Kendisi ile ilk telefon görüşmemizden, tapuya gidene kadarki süreçte her sorumu detaylı bir şekilde cevapladı ve her zaman çok yardımcı oldu. Satış sonrası süreçte de desteğini kesmedi. Kendisine bir kez de buradan çok teşekkür etmek isterim. Kariyerinde başarılar diliyorum.

D******* T*******

Mükemmel hizmet teşekkür ederiz..

Dilek Temur

Berkan beyin profesyonel emlak danışmanlığından çok memnun kaldık. Ayrıca evin çekimleri konusundaki titizliği ve profesyonel çalışmaları gerçekten çok güzel .iletişim olarak da çözüm odaklı ve tarafları iyi dinleyen bir danışman kendisine teşekkür ederiz.

Adnan Altunel

Berkan beyle diamondhils'te dairemizi alırken tanıştık iyiki yolumuz kesişti ofise girdiginizde saygı samimiyet güven ve çözüm odaklı olması bizi mutlu etti kendisine teşekkürlerimizle.

Eyup Altay

İlk tanıştığımız andan itibaren gayet ilgili profesyonel ve güven veren bir şekilde işini yaptığını söyleyebilirim.Kendisi sayesinde bize imza atmak dışında hiç bir iş kalmadan satışımız gerçekleşti.

Cindi Keve

Hizmette ki güler yüz güven ve hızlı çalışma ve misafir perverliğinizden dolayı teşekkür ederiz hayırlı çalışmalar

Mine Savad

Berkan beyle 2.5 yıldır gayrimenkul da destek alıyoruz. Bize her zaman her konu da yardımcı olduğu için teşekkür ederiz. RE/MAX ailesine katılması bizi ayrıca memnun olduk.👏🏻👏🏻👏🏻

Dilek Çetin

RE/MAX Effect danişmanlarindan Sn. Berkan Temur i̇le 04.08.2023 tari̇hi̇nde izmi̇t'te bulunan Venedi̇k evleri̇ 1+1 dai̇reni̇n ki̇ralanmasi i̇le i̇lgi̇li̇ konuda taniştik. Kendi̇si̇ne göstermi̇ş olduğu i̇lgi̇ ve yardimlari i̇çi̇n çok teşekkür ederi̇m.

İlyas Sakallı

Venedik evlerinin kiralanması konusunda beraber çalışma imkanı bulduk berkan bey ile kendisine teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.