BİR İNSANIN SEVDİĞİ BİRİNE VEREBİLECEĞİ EN GÜZEL HEDİYE ŞÜPHESİZ DÜRÜSTLÜĞÜDÜR

         

          1980 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Lisans eğitimimi Kamu Yönetimi, yüksek lisans eğitimimi ise İşletme (MBA) alanında tamamladım. 1998 yılından itibaren TSK’nın çeşitli kademelerinde astsubay olarak görev yaptım. Emekli olmayı müteakip uzun yıllardır ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne RE/MAX DEHA ile ilk adımı attım.

          Şunu çok iyi biliyorum; bir ihtiyaç sahibi, yaşamı boyunca belki de yalnızca bir kere gayrimenkul almak veya satmak durumunda kalabilir, en fazla bir kaç kere gayrimenkul kiralama ihtiyacı duyabilir. Bu nedenle gerek maddi birikimi gerekse de zamanı, ihtiyaç sahibi için çok kıymetlidir. Bunun bilincinde olarak; geçmiş mesleki yaşantımdaki iş disiplinimle gayrimenkul alım / satım / kiralama konularında siz değerli müşterilerime en kısa sürede ve en uygun seçenekleri sunabilmek için hizmetinizde olduğumu bilmenizi isterim.

          İster müşterim olarak ister yalnızca güzel bir sohbet için her zaman bir kahve içmeye ofisimize beklerim. Saygı ve sevgiyle…

Uzmanlık Bölgesi

Mehmet Akif Mah. / Ümraniye Şerifali Mah. / Ümraniye Tatlısu Mah. / Ümraniye Ferah Mah. / Üsküdar Mevlana Mah. / Ataşehir

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2024

RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir.
Ayhan Köksal portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Figen Yıldırım

Ayhan beye ilk geldiğimizde güler yüzüyle karşılaması, samimi davranması ve ilgisinden dolayı memnun kaldım. İşlerimizde kolaylıklar sağladı. İyi ki tanımışız Ayhan beyi.

Ali Çagay

Ayhan Bey'e çok samimi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla elinden gelen büyük çabalarından dolayı teşekkür ederim. Yine gayrimenkulüm olsa Ayhan Bey'le iş yaparım. Etrafımda satış veya alış yapacak kişilere her zaman öneririm. İkinci bir adresim, dostum RE/MAX.

Atakan Çagay

Ayhan bey olabildiğince her konuda bize yardımcı oldu. Bir çok konuda elinden gelen her şeyi yaptı. Tekrardan ilgilerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.