Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız, bize güvenin bizimle çalışın ki herkes gibi siz de hizmetlerimize aşık olun...


Bayram UÇAR, 1985 Antalya doğumlu, evli ve iki çocuk babasıyım. Baba tarafından Antalya Korkutelili, anne tarafından Antalya Aksu Karaözlüyüm.

2007 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 5 yıl fabrika Üretim Müdürlüğü, 9 yıl kurumsal firmalarda Satış Müdürlüğü yaptıktan sonra kendime ait Mühendislik şirketimi kurmuş olup ticari faaliyetlerime devam etmekteyim.

Uzun yıllardır inşaat ve hizmet sektöründe doğrudan faaliyetlerde bulunup, kazanmış olduğum inşaat ve satış alanlarındaki bilgi ve tecrübelerimi kullanıp sektörden gelen talepler ve konusunda uzman kişilerden gelen çok değerli öneriler doğrultusunda emlak sektöründeki güven, kalite, profesyonellik ve kurumsallık konularında sektöründe marka ve öncü olan Türkiye emlak devi REMAX kimliği ile profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak iş hayatıma devam ediyorum.

Emlak sektöründe tüm faaliyetleri yürütürken, mevzuatlara ve mesleki yeterliliklere uygun, tarafsızlıktan ödün vermeyen, güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmeti birlikte sunan, hizmet sunduğu karar mekanizmalarına en doğru kararın alınmasına yardımcı olan, ekonomi dünyasına değer katan, sürekli iyileşmeyi iş süreçlerine yansıtan misyonum ile Ne yaparsan yap en iyisini yap.” ve “Gayrimenkul sektöründe, kurumsal profesyonellik anlayışı” ile siz çok değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayım.

 

“Hiçbir miras doğruluk kadar zengin değildir” ve “Bir öleni geri getiremezsiniz, bir de kaybolan güveni” yaşam felsefem ile hizmet anlayışıma devam etmekteyim.

 

Güven, dürüstlük, kalıcı değerler, profesyonel ve kurumsal yapı anlayışım ile tüm Gayrimenkul işlerinizde sizlere en doğru hizmeti vermeye her daim hazırım.
Daha fazlası...

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Bayram Uçar portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Fırat Erçin

Öncelikle teşekkürlerimi sunarak görüşlerimi bildirmek isterim. Güler yüzü ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim. Bayram Bey bizi her konuda bilgilendirdi. Başarılarının devamını dilerim.

Raşit Nallı

Bayram Bey'in anlayış ve ilgisinden dolayı çok memnun kaldık. Kendisine olan güvenini tebrik ediyorum. Güler yüzlü ve keyifli bir kişilikle karşıladı bizi. Yeniden görüşmek üzere.

Tarık Çetin

Kapıdan girdiğimiz an itibaren gösterilen ilgi ve alakadan dolayı kendimizi evimizde gibi hissettik. Bize bu duyguyu hissettiren Bayram Bey'e çok teşekkür ederiz.

Şahin Güneş

Gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Sabırla ve hassasiyetle ilgilendiniz, kafamızın takıldığı konularda gerekli açıklayıcı konuşmalar ile sorularımızı cevapladınız. Çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim Bayram Bey.

Fatma Balız

Bayram Bey güler yüzlü, güvenilir ve ilgisi ile elinden geldiği kadarının fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Sebahattin Dağhan

Bayram Bey'in ilgisinden çok memnun kaldım. Anlayışı, hoşgörüsü, yardım ve sevecenliği bakımından taktire layıktır. Başarılarının devamını dilerim.

Fatih Kaya

Bayram Bey tek kelime ile mükemmel sunum yaptı, bize verdiği bilgilerde oldukça tatmin ediciydi her şey için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere

Alev Güneri

Son derece başarılı hizmet sunuyorlar. İlgi ve destekleri için sonsuz teşekkūrler...

Sultan Bucak

Bilgili ve donanımlı, konuya hakim. Alternatif üretebilen kreatif bir beyefendi. Kibar ve güler yüzlü olması ayrıca önemliydi.

Tuncay Gündüz

Bayram bey mesleği gereği işine titizlikle yaklaşan hiç bir ayrıntıyı atlamayan birisi. Profesyonelliği ile süreci çok iyi sonuçlandırdı.

Utku Yiğit Kaplan

Bayram Bey çok samimi ve güvenilir bir danışman. İlgi alakası için teşekkür ederiz kendisine.

Serpil Ekinci

Bayram Bey iletişimi güçlü, işinde uzman, disiplinli, güvenilir çalışkan ve çok başarılı profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Bayram Bey çalışmaya başladıktan sonra çok kısa sürede evimizi sattı. Daha önce görmediğimiz güler yüz ve ilgiyi bulduk. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ediyorum. Tekrar çalışmak dileğiyle, başarılar.

V******* A*******

Bayram Bey ‘in sayesinde sorunsuz ve stressiz bir süreç yaşadık. Kendisine yaklaşımı ve her soruma hızlı dönüşü için çok teşekkür ediyorum. Güvenin tek adresi.

Merve Doksar

Bayram bey sayesinde çok iyi bir daire sahibi olduk kendisi elinden gelenin fazlasını dahi yaptı kendisine çok teşekkür ediyorum

Merve Bebiş

Gayrimenkul danışmanı bayram uçar harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç . biz satıcı olarak bizi çok iyi temsil ettiği için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Rümeysa Aydın

Satın alma işlemimizin her aşamasında özverili alakalı bir şekilde ilgilenen tüm işlerimizi kısa sürede çözen bayram bey e tekrar çalışmak dileğiyle teşekkürlerimizi sunarız. i̇yi ki tanıdık sizi.

Semra Erdem

Bayram bey’in tecrübesine ilgisine son dakikaya kadar olan iletişim ve özverisine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Aktepe

Özverili çalışma anlayışı ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Sonay Arıkan

Bilgili ve değerli bir danışman

Zinet Boz

Sektör bilgisi , donanımı , hızlı dönüşü ve düzenli bilgilendirmesi mükemmel. teşekkür ederim.

Selcan Yaman

Sabırlı, profesyonel tavrı için bayram bey’e ailecek çok teşekkür ediyoruz. aşırı titiz ve bizi sürekli bilgilendiren, sürecin her aşamasında hem çok sabırla hem de çok nazik, kibar tavrıyla yanımızda oldu

Gayrimenkulda ¹ Ozalp

Sayin bayram ucar ile gayrimenkul sayesinde tanistik. aldigim hizmet kalitesi altina imzami atarim. guvencem sonsuz. tesekur ediyorum

Ahmet Beslek

Gayrimenkul danışmanı bayram uçar benim için güven, özen, samimiyet demek. mülkümün gerçek piyasa emlak değerinin belirlenmesi, ekspertiz işlemleri, emlak satış ve kiralama konusunda ama asıl önemlisi bunlar gerçekleştikten sonraki süreçte her daim varlıklarını yanımda hissettim. mülkümüzü pazarlarken kullandıkları değişik satış stratejileri bizi her anlamda çok memnun etti. destekleri ve içten ilgileri için çok teşekkür ederim. sevgiler, saygılar.

Abdulkadir Öztürk

Samimi, güler yüzlü, kaliteli, ilgili personellerinin sunduğu alternatiflerle yaşam standartınızı üst düzeylere taşıyabileceğiniz mükemmel bir danışma hizmeti..Bayram bey’e ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi iletmeyi bir borç bilirim.. teşekkürler bayram uçar

Mesut Uludağ

Gayrimenkul danışmanımız bayram bey evimizin satılması esnasında çok çok çok ilgiliydi. satış işlemleri ve müşterinin sorularının cevaplanması, güvenilir olması süreç içinde bizleri yönlendirmesi, çözüm bulması çok başarılıydı. kendisine teşekkürler.

Nuray Dormul

Değerli gayrimenkul danışmanı bayram uçar’ın satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım için kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.