Gelin Hayallerinizi Birlikte Huzur ve Güven Ortamında İnşa Edelim...

2023 Yılı Son Çeyrek Ciro 1.cisi ,

2023 Yılı Genel Ciro 3.cüsü,

2023 Yılı En Çok Müşteri Memnuniyeti Alan Gayrimenkul Danışmanı,

  Her şey için bir numaralı çözüm ortağınız olan Remax'a hoş geldiniz.Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve benzersizliğine odaklanarak size Aracılık Hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya kararlıyım..

Dave Liniger tarafından 1973 yılında ‘da kurulan Remax Firmasının İzmir Bucada Olan Remax/Arma Şubesinde 2023 Yılından İtibaren Gayrimenkul Sektöründe Alım ve Satım İşlemlerinde Aracılık Hizmetleri Sunmaya Başladım..

20 Yaşından İtibaren Ticaret Hayatından Gelen Tüm Bilgi ve Eğitimimi Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaya ve Sizleri Bilgi ve Eğitimimle Korumaya Karar Verdim.. Birinci Önceliğim Para Kazanmaktan Ziyade Siz Değerli Müşterilerimizin Dostluğunu Kazanabilmek...

Bu Yolda Beni Tercih Eden Sizlere Şimdiden Teşekkür Ederim..

Güvenin ve Kalitenin Adresindesiniz..

Saygılarımla Remax Arma Ekibi Üyesi;Uğur TUTAR

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Uğur Tutar portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Halil Arslan

Dairemizin kiralama sürecinde yardımcı olan Uğur Bey'e teşekkür ederiz.

Kamil Kasab

Öncelikle İki yerimizin devir işlemleri sırasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Uğur Bey'e çok teşekkür ederiz...Kendisi bu süreç içinde süratle, disiplinle, samimiyetle ve dürüstlükle hareket ederek çok kısa sayılabilecek zaman dilimi içerisinde neticelendirmiştir. Bu vesile ile çalışabilecek bir emlak uzmanı olduğunu herkese tavsiye edebilirim..

Kazım Keskin

İş Yeri kiralamamız aşamasında bize her konuda titizlikle yardımcı olan uğur beye teşekkür ederiz, başarılar dileriz.

Seyfan Kara

İlk evim ilk heyecanım dürüstlüğüne karakterine inandığım işini layıkıyla yapan bir insan olarak tanıdım, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Hüseyin Alperen Alkan

Cafe devir işlemlerimiz esnasında bize her türlü bilgiyi doğru ve dürüst şekilde aktaran, sabırla ilgilenen Uğur beye teşekkür ederim.

Mevlüt Eren

Evimizin satış süresince Uğur Bey'le tanıştık. Mülkümüzün satışı esnasında gerek bize bilgilendirmeleri gerekse şeffaf davranması noktasında çok memnun olduk, iyi ki Uğur Bey diyoruz, teşekkürler.

Helin Aksoy

Evimizi satmaya çalışırken iki tane farklı emlakçı ile çalıştık fakat bir sonuç alamadık ne kadar bir daha çalışmayı düşünmesek de Uğur Bey bizi kendisinin satabileceğine ikna etti. İyi ki ikna olmuşuz, teşekkürler Uğur Bey.

Seyfan Kara

İlk evim ilk heyecanım dürüstlüğüne karakterine inandığım işini layıkıyla yapan bir insan olarak tanıdık yardımlarınız için çok teşekkür ederim , iyi ki sizle tanıştık , kariyerinizde başarılar dilerim.

Vedat Dadak

Mülkümüzün satış sürecinde bize yardımcı olup kısa sürede satışını gerçekleştiren Uğur Bey e teşekkür ederiz.

Aysel İkiz

Ev alım sürecinde bir çok ev sunup sabırla yanımızda olan beyefendiye teşekkür ederim. işlerinde başarılar dilerim.

Özgür Şimşek

İşlemlerimizin hızlı ve kolay olmasını sağlayan Uğur Bey'e teşekkür ederim.

Yasemin Akay

Cafe Devir işlemlerimizde bize yardımcı olan Uğur Bey'e teşekkür ederim. Mesleki kariyerinizde başarılar dilerim.

Ümit Kaçtı

Süreci iki taraf içinde hızlı ve kolay şekilde sonlanması için elinizden geleni yaptınız, desteğiniz için teşekkür ederim.

Lamiya Gasimova Solak

Uğur Bey'in gerekli desteği ve ilgisi sayesinde bizlerde ev sahibi olduk, kendisine özverili ve samimi çalışması için teşekkür ederim.

Cengiz Hanifi Ağbaba

Uğur Bey'le dairemizin satışı ile ilgilendiği için tanıştık, bu süreçte sürekli bize bilgilendirme yaptı yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz, meslek hayatınızda başarılar.

Ali Akçay

Gayrimenkul danışmanı arkadaşım uğur tutar ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. süreç boyunca gösterdiği yakınlık ve bilgilendirmelerle sürecin sağlıklı yürümesini sağlamıştır.

Perihan Ayaz

Danışmanımız uğur bey'i dürüst, açık sözlü, işini iyi yapan bir kişi olarak tanıdık. bize her konuda çok yardımcı oldu. çok memnun olduk. herşey için çok teşekkür ederiz. çalışmalarında başarılar dileriz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.