1976 yılında İstanbul’da doğdum. 1998 yılında Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 26 yıl boyunca tekstil sektöründe dünyanın birçok öncü markasına hizmet verdim. Kariyerime Taha Grup ile başladım ve analitik becerilerimi geliştirerek iş süreçlerini daha verimli hale getirmeye odaklandım. Tekstil sektöründe stratejik planlama ve lojistik süreçleri üzerine değerli deneyimler kazandım. Bu süre zarfında, takım çalışması ve liderlik becerilerimle ekibimi başarıya yönlendirmek için çaba sarf ettim.
En son Uluslararası ihracat yapan Türkiye'nin tanınmış şirketinde 10 yıl Allsaints markasının Takım Lideri olarak çalıştım. Şimdi ise emlak sektörünün lideri REMAX ile yolculuğuma devam ediyorum. Uzun yıllar tekstil sektöründe çalışıyor olmam, müşteri odaklı yaklaşımımı ve çözüm odaklı düşünce tarzımı güçlendirdi. Müşterilerin ihtiyaçlarına duyarlılık göstermek, işbirliği yapmak ve çözümler sunmak, kariyerimin her adımında benim için temel bir prensip oldu.
Başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğim projeler ve liderlik deneyimimle, REMAX STREET ofisimizde müşterilerimize  ekip arkadaşlarımla birlikte profesyonel hizmet sunarak, sektörde öncü ve yenilikçi bir işbirliği oluşturuyoruz.

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.
Duygu Sağlam portföyünde 27 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 27 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.