Hayatınızın en değerli kararlarını alırken yanınızda olabilmek benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. 

Yürüyeceğiniz bu yolda yalnız değilsiniz, gelin birlikte çıkalım bu yola, siz sadece attığınız adımların keyfine varın…

Ben Gamze Erkol, İstanbul’da doğdum. Değerli eşim ve güzel oğlumla birlikte Sarıyer/Zekeriyaköy’de ikamet ediyorum. Yükseköğrenimimi Marmara Üniversitesi Maliye bölümünden mezun olarak tamamladım. Daha sonrasında uluslararası bağımsız bir denetim firmasında denetçi olarak çalıştım. 

Zamanla; depremler, hastalıklar ve çocuğumun doğumu gibi yaşam deneyimleri, her bireyin sağlam ve huzurlu bir barınma ihtiyacının ne kadar temel olduğunu anlamama neden oldu. Bu farkındalıkla, dürüst ve anlayışlı bir gayrimenkul danışmanı olarak kariyerime yön verme kararı aldım. İşte tam bu noktada; Remax Türkiye Avrupa Yakası’nın Ciro BİRİNCİSİ ofisim REMAX AHENK ile yola koyulma kararı aldım. Önceliğim her zaman sizsiniz ve sizin mutluluğunuz benim için çok önemli. Gayrimenkulünüzle ilgili her konuda beni aramanızdan ve hayallerinizi birlikte şekillendirmekten onur duyarım.

Saygılarımla,

Gayrimenkul danışmanınız Gamze Erkol.

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gamze Erkol portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emine Esra Kasapbaşı

Kendileriyle tanıştıktan sonra 1 gün içinde kiralama işlemimizi yaptık. Çok güven veren ve bölge hakimiyeti olan bir danışman.

Fatma Hoşgör Tekeşin

Kendilerinin site içerisinde yapmış olduğu işlemleri komşularımdan duydum, çok memnum kaldım, evime 1 ayda harikalar kiracılar buldular, iyi ki güvendim.

Mehmet Gelegen

Sarıyer Ferahevler mahallesinde ki evim kentsel dönüşüme girdiği için kiralık arayışım vardı. Gamze Hanıma nasıl bir ev aradığımı anlattım. 2 saat geçmeden aradığım o evi tutmuş bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Haluk Önder

Bu dönemde düzgün kiracı bulmak çok zor. Kiralama sürecinde elinden gelenden fazlasını yaparak doğru kiracıyı bulduğuna inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Onur Özdinç

Sürecin en başından itibaren Ferhat Bey tüm işlemlerde şeffaf ve yönlendirici bir tutum sergileyerek en iyi gayrimenkul işlem sürecimi yaşamamı sağladı. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Eftal Karakaya

Ankara'dan İstanbul'a çok güzel bir kiralama işlemi yaptı. RE/MAX ile daha öncede çalışmıştım. Ancak Gamze Erkol ile çalışmak işimi çok kolaylaştırdı. Güvenilir danışman ihtiyacınız varsa kesinlikle kendisini tercih edin, gözünüz arkada kalmasın.

Salih Kuzu

Evlerimi kısa sürede kendisi sayesinde kiraya verebildim. Harika kiracılar buldu. Evinizi kiraya vermeden önce kendisiyle tanışın, aklınız evinizde kalmasın.

Serdar Hotiç

Kendisiyle konuştuğum ilk dakikadan itibaren dürüst ve samimi yaklaşımı vardı. Bölge hakkında emin değilken, bizi her konuda bilgilendirdi. Kiralama sürecinde, her adımda desteklerini esirgemedi. Tüm işlemlerim için satın alma/kiralama sadece kendisini tercih ediyor olacağım.

Banu Yalçın

Kendisiyle uzun süredir irtibattaydık. Aradığım işte bu dediğim evi buldum. Ben çok memnun kaldım, tüm arayışlarınız da kendisini tercih edin mutlaka.

Emre Şeherli

Şirketimiz adına konuştuğum Gamze hanım bana çok yardımcı oldular. Harika projeden harika bir ev kiraladım. Kendinizin ne istediğini bir kere anlatın ve size bütçenize uygun evi hemen bulsun.

Müge Lenbet

Merhaba, Metin Çermik ve Gamze Erkol, Ocak 2024'de benim Sarıyer, Boğaziçi Malikaneleri'ndeki dairemi sattılar. Asla emlakçıyla iş yapmam demiştim ama saygılı ve içten yaklaşımlarıü düzgün bilgilendirme yapmaları ve hızlı çalışmalarıyla benim fikrimi değiştirdiler. Söyledikleri zamanda da dairemi sattılar. Tekrar teşekkürler.

Burak Çağlar

Zekeriyaköy bölgesinde konut kiralama işlemimi gerçekleştiren danışman arkadaş Gamze Erkol'a bir kez daha teşekkür ederim.Bu seferki ticari konut kiralama işimde nokta atışı tespiti ile sonuç almamı sağlayan Ahenk ofisine çok teşekkür ediyorum.

Berna Tepe

Kendisiyle referans üzerine tanıştım.3 günlük gibi kısa bir sürede evimi kiraladılar.Hizmet kalitesinden ,iletişimden çok memnun kaldım.Kiracılarım da çok güzel insanlar.Teşekkür ederim emeği geçen herkese....

Esma Arzu Günbeyi

Çok yer araştırdık, kendisi bölge hakimiyetiyle bize hayal ettiğimiz mülkü bir günde buldu.Bölge uzmanlığı, müşteri ilişkileri saygı,ilgi ve alaka konusunda çok yardımcı oldu.Kendimiz ve tüm çevremiz için önereceğim tek danışman.Kendisine hayatı boyunca başarılar diliyorum.

Atakan Ata

Güler yüzlü profesyonel bir hizmet aldım.Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum.Kalite A PLUS..... Uzun zamandır kiralayamadığımız mülkü 1 ay içerisinde kiraladı.

Onur Kaya

Kiralamak istediğimiz dairede, kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdiler.Gamze hanım'ın harika enerjisi ile çok güzel bir işlem gerçekleştirdik.Kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep Kaya

Kiralama işlemleri ile ilgili kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdi.Çözüm odaklı yaklaşımları ile 1 günde kiralama işlemimizi yaptık.Güler yüzlü, sabırlı ve çok ilgili danışman.Bundan sonraki her işlemim için kendisiyle çalışacağım.

İsmail Kırmızı

Gamze hanım ile şans eseri tanışmak nasip oldu.Kendisinin bölge hakimiyeti konusunda bilgili olduğunu fark ettim.Bu sebeple satranç kursu yapabileceğim bir iş yeri arayışım olduğunu söyledim.1 Saat sonra benim arayışım olan o yeri tutmamı sağladı.Kendisine çok teşekkür ederim.

Ayfer Baharoğlu

Gamze hanım dan aldığım hizmetten dolayı çok memnun kaldım.İşin idaresini çok iyi biliyor ve süreci güzel yönetiyor.Bu nedenle kendisinden çok memnun kaldım.

Nour Tarı Alı Abı

Kendisine ulaştıktan sonra 2 saat içinde arayışımızı sonuçlandırdı.Daha önce farklı firmalarla çalışmıştım ancak bu kadar memnun kalmamıştırm.Bundan sonraki her işlemim için kendisine danışacağım.

Ağit Deli

Kiralık mülkümü 4 ay süresince başka firmalara vermiştim.Kendisi 4 ay boyunca benimle iletişimini hiç koparmadı ve portföylerini aldıktan tam 17 gün sonra evimi kiraladılar, dediklerinde haklı çıktılar.Motivasyon, enerji ve bilgileri çok fazla.Bundan sonraki her mülküm için kendisiyle çalışacağım.Gözüm kapalı, güvenim sonsuzdur

Arif Çelikkol

Kendisine internet aracılığı ile ulaştım, mülk alımı esnasındaki tüm dostane yaklaşımları, işine olan hakimiyeti, sorunlara çözüm bulabiliyor olması satıcı ve müşteri arasında kurduğu mükemmel köprü kendisine ve firmasına olan saygımızın artmasına neden olmuştur. Teşekkür ediyorum..

Zehra Tanıtmış Kapan

Kendisiyle kiralık bir mülk için yer gösterimi esnasında tanıştım.Gerek baktığım ev gerekse çevre hakkında çok detaylı bilgiler verdiler.Kendilerine çok teşekkür ediyorum, tanıdığım herkese tavsiye edeceğim.Güleryüzlü, bilgili, dürüst ve çok saygılıydı.

Murat Gürgensuyu

Daha önce çalışmadım, çalışmayı da düşünmüyordum.Güzel bir referansla kendisiyle tanıştım.Ve iyi ki diyorum.Güvenilir, dürüst ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Müge Lenbet

Merhaba Tülin Hanım & Sinem Hanım, dün sabah evimi bu arkadaş vasıtası ile sattım. En başından en sonuna kadar benimle birlikteydi sizlere de teşekkür ederim. Hepimizin kadın olarak İstanbul'da kötü anıları vardır eminim, benim de öyle bunun için emlakçılar ve araba satıcılarına mesafeli olurum -olurdum. İlk başta kendim satmaya çalıştım evimi, baya iyi fiyatlarda aldım açıkçası, ama o insanlarla tapuya gidip paranızı tam alma imkanının olmadığını-ya da daha oralara bile gidemeden kandırılacağımı görmem zor olmadı. Ben inanın 20-25 kadar emlakçı arkadaşı daha 2.cümlelerinde geri çevirdim. Ama Gamze Hanım aradığında şartlarımın baya emekli statüsünde olduğunu, eğer şartlarımı kabul ederlerse gelmesi yoksa zaman kaybetmek istemediğimi söyledim. Gamze Hanım nasıl bir ses tonu ve hanımefendilikle konuştu bilmiyorum ama ''beni bir dinlerseniz çok sevinirim'' yoksa canınız sağ olsun dedi. Benim çok hoşuma gitti bu konuşma şekli, kararlı ama karşıyı sıkmayan bir şeydi bu. Öğretmem olmamın etkisi galiba bu :) hitabet şekli ilk dakikadan beni cezbetti. Daha sonra gelince kendisi ile anlaştık. Sonra 1 ay sonra faizler arttı. Krize daha bir koşarak gidiyorduk, ben de artık Ankara'ya gidip emekli olmayı çok istiyordum. Fiyatı biraz aşağı çektik, bir ara hiç gelen olmadı, sonra çok azaldı, derken kısmet Arif Bey'e denk geldi. Fakat insanlara burada sunum yaparken, onları ararken ve telefonda konuşurken, randevulaşırken bu genç arkadaşım hep çok ölçülü, terbiyeli, işini bilen profesyonel bir şekilde bu süreci kapattı. Kendilerine dün veda edip teşekkür ettim ama bunları size yazmak istedim. Bu bir RE/MAX farkıdır, başarısıdır. İyi ki sizi seçmişim, sistemdeki tüm tanıdıklarıma sizi, özellikle Gamze Hanım'ı tavsiye edeceğim. İyi seneler, güzel kazançlar ve başarılar dilerim.

Murat Çolak

Özveriyle yapılmış olan hizmetten çok memnun kaldık.Tanışmanın ilk dakikasından güven duyulan bir çalışma oldu.Çok teşekkürler...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.