Gayrimenkulde Profesyonel Çözüm Ortağınız


Ciddiyet ve Güven

Samimiyet ve Diyalog
Kaliteli HizmetÖmer ŞENGÜL Kimdir... 1961 Yılında Ankara'da Doğmuş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Çeşitli Kademelerinde Görev Yaptıktan Sonra 2006 Nisan Ayında Kendi İsteği İle Emekli Olmuştur. Evli Ve İki Çocuk Babası Olan Ömer ŞENGÜL Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunudur. RE/MAX'ın Dünya Çapında Oluşturduğu Üstün Hizmet Anlayışını Çalışma Disiplini Ve Dürüstlük İlkeleriyle Birleştirerek Profesyonel Hizmet Sunmak Ve Çözüm Ortağınız Olmak İçin 30 Aralık 2008 Tarihlerinde Çukurambar Bölgesinde RE/MAX Tower Ofisinde Yeni Bir Sayfa Açarak REMAX Ailesine Katılmıştır.


GAYRİMENKUL SATIŞI İLE İLGİLİ 


ALDIĞIM EĞİTİMLER;

Aralık 2007'de MEB Emlak Danışmanlığı Eğitimi

Aralık 2008'de RE/MAX Temel Satış (Kariyeriniz) Eğitimi

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Çukurambar Mah. / Çankaya Beştepe Mah. / Yenimahalle Mustafa Kemal Mah. / Çankaya İşçi Blokları Mah. / Çankaya

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Ömer Şengül portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayşe Ebru Gültekin

Gayrimenkul Danışmanı Ömer Şengül doğru bilgiler veren, ulaşılabilen. iletişimi düzgün, çalışkan biri. Verdiğin hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Burak Arda

Hızlı ve çözüm odaklı çalışmanız için teşekkürler.

Erhan Yalçın

Satın aldığımız konutun devri aşamasında alıcı ve satıcıya eşit mesafede duran ve bu bağlamda haklarımızı koruyan Ömer Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Erdem Ozcan

Çok profesyonel ve işinin ehlidir. Herkese tavsiye ederim.

Engin Gümüş

Ömer Bey sahibi olduğum konutun önce kiralanmasında daha sonra da satışı aşamasında vermiş olduğu profesyonel destek ve aileden biriymişcesine yardımsever tutumuyla güven veriyor.Ankara dışında yaşıyor olmamın hiç bir olumsuz etkisini yaşatmamış, evimi kendi evi gibi takip etmiş, işinin ehli ama hepsinden önce güvenilir bir emlak danışmanı ile çalışmanın verdiği rahatlığı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

J******* A*******

We are very pleased with the service and highly recommend ReMax. They are very professional and hard working. They answered all of our questions and continue to help us transition into our new home. We are very appreciative of their hard work and service.

Hilal Tort

Ömer bey alanında gerçekten çok iyi. Tecrübesi, yönlendirmeleri ve öngörüsü ile bize çok yardımcı oldu.Her zaman titiz, dakik ve özverili. Göstermiş olduğu ilgi, alaka için çok teşekkürler..

Ender Çelenk

Ömer Bey gerek kişiliği gerekse işine hakimiyeti ile tanınması ve bilinmesi gereken bir şahsiyet. Ev bulmamizda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyor başarılarınızın artarak devamını diliyirum..

Ahmet Demirok

We have been working with Mr Ömer Sengul for the last 10 years dealing with our estates and properties. We are more than satified with his professional and reliable attitude in handling our properties when we buy, rent and sell. As a result of our long lasting cooperation we have become close friends with Mr Şengul. That is why I sincerely recommend Mr Sengul to anyone who is seeking for assistance from a real estate agency.

Ahmet Demirok

We have been working with Mr Ömer Sengul for the last 10 years dealing with our estates and properties. We are more than satified with his professional and reliable attitude in handling our properties when we buy, rent and sell. As a result of our long lasting cooperation we have become close friends with Mr Şengul. That is why I sincerely recommend Mr Sengul to anyone who is seeking for assistance from a real estate agency.

Güneş Takar

Samimiyeti, özverili çalışması, detaycılığı ile oldukça başarılı bir şekilde Ömer Bey ile çalıştık çalışacağız da. Kendisi profesyonel oluşu, sektöre hakim oluşu, güler yüzü, duruşu ile güvenimi kazandı. Çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanıdım...

Serdar Tort

Ömer Bey'e, ev satın alma sürecimizde samimi ve özverili yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Gayrimenkul satın alma ya da satma sürecinde kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

Okan Baki

Kendisinden iki kere ev kiraladık ikisinde de bize yeterince yardımcı oldu hatta ben bu işleri bilmediğim için su -elektrikği beraber bağladık dosyalar hazır biçimde işimiz gerçekten çok kısa bir zaman aldı onun dışında sohbeti ve iletişimi de puanlayamasak da olsa 5 üzerinden 5.

Hasan Duruer

Ömer beyi, beyefendi kişiliği, işini hakkıyla yerine getiren, güler yüzlü, son derece ilgili bir emlak danışmanı olarak tanıdım.Aldığımız gayrimenkul işlemi bitikten sonra da abonelik işlemlerinde yardımını esirgemedi.Bir dost kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Ahmet Utku Yargıçoğlu

Ömer Bey işini önemseyen, konusunda bilgili, muhataplarına karşı dürüst ve insanlara güven veren bir kişidir. Biz kendisinden ev kiraladık. Kiralama işleminden sonra da bizimle ilgilenmeye devam etti, problemlerimizi çözmeye yardımcı oldu.

Kurtuluş

Ömer bey guler yuzlu, samimiyeti ilgisi ile muhatabına güven veriyor. Ben kendisinden ev kiraladım. Sorunlarımızla tek tek ilgilendi. Dostluğuna ve güvenine çok ama çok Tesekkür ederiz.

C.özdemir

Ömer beyin emlak sektöründeki bilgi ve deneyimi evimin kısa sürede kiralanmasında büyük etken olmuştur. Kendilerine teşekkürü borç bilirim.

Ali Türker

Ömer bey guler yuzlu beyefendi ve konusuna hakim bir çalışan. Dürüstlüğü samimiyeti ilgisi ile muhatabına güven veriyor. Ben kendisinden ev kiraladım. Sorunlarımızla tek tek ilgilendi. Tesekkür ederiz.

Murat Sarp

Ömer bey gibi bir insanla tanıştığım için ve onunla çalıştığım için çok mutlu oldum bir çok Emlak çının Ömer beyden öğreneceği çok şey var teşekkür ederim.

Aynur Badur

Ömer Bey'i tanıdığım için çok memnunum.Ankara dışına yerleşmemle Ankara'daki evimi gönül rahatlığı ile kendisinin takibine bırakabiliyorum.Onunla evime ikinci defa kiracı bulduk. Evimle kendi evi gibi ilgilenerek tüm aksaklıkları da gidermek suretiyle kiracı ve ev sahibi ile arasında iyi bir köprü kurmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ali Atılım Keleş

Mart ayında yaptığım kiralama işleminde kendisi bana adeta ev sahibiymişcesine yardımcı oldu. Ev ile ilgili tüm taleplerimi ev sahibine iletti ve sonuca ulaşmamızı sağladı. Ömer bey, duruşu, iş ahlakı ve sorun çözmesi ile hem benim hem de ailemin her anlamda güvenini kazandı. Kendisine her anlamda teşekkür ediyorum.

Cengiz İşler

Ömer beyin ev kiralama sırasında ve sonrasında gösterdiği gayret nedeni ile teşekkür ederim isini iyi yapan bir profesyonel

Melike Bircan Görür

Ömer Beyin hızlı etkili ve güvenilir çalışmasından çok memnun kaldık

Dilek

Birlikte çalışmaya başladığımızdan beri saygı çerçevesinde güvenli bir şekilde ilgileri devam etmektedir. Ömer beye teşekkür ediyorum.

Kağan Atay

Ömer Şengül Bey gerek 2011 yılındaki kiralama işimde, gerek Ekim 2016'daki emlak satın alma sürecinde nazik, dürüst ve profesyonel hizmetiyle bana çok yardımcı oldu. İleride de hizmetlerinden yararlanmayı çok arzu ederim. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ş.başak Kati

telefon ile görüşüp tanıştığımız ömer bey bizlerle güzel bir şekilde ilgilendievin internetteki resimleri ile kendisi arasında hiçbir fark olmayışı bizim için çok önemliydi.tesekkür ederiz.

Gizem Kırdar

Dairemizi satmakta bize yardımcı olduğundan dolayı ve en önemlisi dürüst, güvenilir kişiliğiyle bize destek olduğu icin teşekkür ederiz.

Mehmet Emin Tutak

Ömer bey Güvenilir, titiz ve çalışkan danışmanımızdan çok memnun kaldık sonsuz teşekkürler.

Yazgan Mutemet

Ömer bey çok nazik ve sabırlı bir şekilde bize uygun çözümleri sundu . Kendisine teşekkür edrim.

Saban Esra Buttanri

Güvenilir ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile Ömer Bey evimizin kiralanması sürecinde bize çok yardımcı oldu. Kendisini Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nda birlikte çalıştığımız tüm dostlarımıza ve bu konuda destek arayan herkese tavsiye ederiz.

Esra Saban Buttanri

Mr. Sengul, through his perfectionist approach, has been of tremendous assistance to us in renting our apartment. We highly recommend him to our co-workers at the OSCE as well as to anyone who seeks such assistance.

Edip Öztürel

Ankara'da aldığım daire için Ömer Bey güleryüzü ve güvenilirliğiyle gerçekten saygı ve sevgimizi kazandı. piyasadaki bir çok "emlakçı"nın aksine Ömer Bey gerçekten "gayrımenkul danışmanlığı" yapıyor ve 5 yıldızı hak ediyor.

Gürer Karagedikli

Park Rönesans Sitesi'nde tuttugumuz daire icin Ömer Bey ile inanilmaz bir is birligi icinde olduk. Baslangicindan eve girdigimiz ana her ihtiyacimiza karsilik verdi. Tesekkur ediyorum. Gürer

Sibel Durusoy

Güvenilir, titiz ve çalışkan danışmanımıza sonsuz teşekkürler. İzmir'de olmamıza rağmen Ankara'daki konutumuz gönül rahatlığıyla kendisine emanet.

Ali Köse

ÖMER BEY VERMİŞ OLDUĞU HİZMET İLE EMLAKÇILAR İLE İLGİLİ İNSANLARIN KAFASINDA OLUŞAN BÜTÜN SORU İŞARETLERİNİ GİDERMEKTE. DAİREMİZİN SATIŞI SIRASINDA BİZE VERMİŞ OLDUĞU HİZMET KALİTESİNDEN DOLAYI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Yaşar Gök

İlk defa ev sahibi olmamızda, önemli emek ve katkısı olan Ömer Şengül Bey'e teşekkür ediyorum. İşine olan bağlılığı, profesyonelliği ve dürüstlüğü ile takdir ve övgüyü hak etmektedir.

Tuba Kayalıkşen

EV ARAYIŞIMIZ SÜRESİNCE PROFESYONEL VE İŞİNİ BİLEN, DÜRÜST ÇALIŞAN ÖMER BEY'E BU ZORLU SÜREÇTE GÖSTERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİ

Hakkı Kadir Kol

Başka bir şehirden geliyor olmamıza rağmen çok kısa bir sürede ve sorunsuz olarak evimizi tuttuk. Güler yüzlü ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız tavsiye ederim.

Ali Utku Yanaroğlu

Ömer beyin samimi ve profesyonel yaklaşımı ile çok kısa sürede istediğimiz kriterleri sağlayan bir karar verdik.özverisi ve bu sürece katkısından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.tekrar çalışmak dileğiyle...

Nergiz Nemutlu

Emlak alış sürecimizde güler yüzü ve desteği ile bu stresli süreci rahatça atlatmamızdaki büyük katkısından dolayı Ömer Beye teşekkürlerimiz sunuyoruz.

Yücel Yıldırgan

Ömer bey ile uzun senelerdir emlak danışmanım olarak çalışmaktayız.Bu seneler zarfında dürüst ve çalışkan kişiliği sayesinde rahat ve sorunsuz çalışmalar yaptık ve yapmaktayız.Son derece güvenilir bir insan.Kendisine bir kere daha teşekkürler..

Ülkü Aktaş

Ömer Bey gibi profesyonel ve işini iyi bilen bir kişiye rastladığımız için çok mutluyuz.Evi kiraladıktan sonra asla bir kenara çekilip bu da sizin sorununuz demedi.Her sıkıntıda yardımımıza koştu ve hala da koşuyor.Kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Konuralp A.

Ömer Bey'e ne kadar teşekkür etsek az kalır.İşine saygısı olan ve dürüst bir danışman.Evimize taşınmamızda ve en önemlisi sonrasında çok emeği geçti.Kendisi sayesinde sıkıntı olabiilecek birçok şey anında çözüldü.Saygılar ve teşekkürler

Ayşe E.

Ömer Bey sayesinde aradığımız özelliklerde bir ev sahibi olduk. İşine olan sadakati, müşteriye vermiş olduğu güven, kaliteli hizmet ve son derece sabırlı, dürüst kişiliği ile daha büyük işler başaracağını düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ertuğrul Yeniş

Ömer Bey mevcut emlakçı profiline asla uymuyor.profesyonelliği, kişiliği, işe hakimiyeti kafamızdaki emlakçı algısını yıkmıştır.evimizi onun aracılığı ile sattık.satımda sadece imza attık.bu kadar basit bir süreç sağladığı için çok teşekkür ederim.

Oğuz Eruygun

Ömer bey aracılığıyla evimizi kiraladık. Kendisi en başından sonuna kadar her türlü isteğimizde ilgilendi hala da sağolsun ilgilenmeye devam ediyor. Kibar ve profesyonel yaklaşımı övgüye değer. Teşekkürlerimizle...

Ahmet Çokçapan

İş yaşamında yeni bi çıgır açmak için çıktıgımız bu yolda bize yardımlarından dolayı Ömer ŞENGÜL beye teşekkür etmek istedik. Profesyonel çözüm ortagı olarak beraberligimizin devam edecegini düşünüyorum. Teşekkürler.

Coşku K.

Gerçekten uzman, profesyonel, beyefendi, içten ve dürüst bir insan. Sayesinde aradığımız huzurlu yaşam ortamına kavuştuk, üstelik hiç mecburiyeti olmadığı eski evimizin satışıyla da ilgilendi, aileden biri gibi oldu, çok teşekkür ediyoruz...

S. G. Sevil

Ömer beyin danışmanlığında ağustos ayında bir ev satın aldık. Kendisi işini son derece titizlik ile yürüten, kibar ve profesyonel bir emlak danışmanıydı. İlgi ve katkıları için teşekkür ediyoruz.

Adem Meriç

Kendisi nazik, kibar ve işini iyi bilen bir danışman. Sayesinde bir ev sahibi daha oldum.Aldığım evin eksiklerinin giderilmesini talep etmiştim .Sağolsun tamamını halletti. Kendisine teşekkür ediyorum.

Handan Yılmaz

teşekkürler...

Rahmi Kızıltoprak

Evimizi 5 gün gibi kısa bir süre icerisine satışı işlemini gerçekleştirdi.Ömer Bey, gerçekten çok beyefendi, nezaket kurallarını bilen ve işinde tam bir profosyonel emlak danışmanı.Kendisinin bize yaptığı yardım ve katkılar için çok teşekkür ederiz.

Selamet Kamacıoğlu

Kendim Ankara dışında olduğum için, bir yıl önce satışa çıkarmış olduğumuz daireyi 2 ay gibi bir sürede satışı gerçekleştirmiş oldu.Ömer Şengül Bey dürüst, ilkeli, güvenilir, şeffaf, işinde profesyonel bir danışman.Yardımları için teşekkür ederim.

Kagan Atay

Ömer Bey'e buradan yeniden teşekkür etmek istiyoruz. Sayesinde beğendiğimiz kiralık daireyi tuttuk, işlemlerimizi kısa sürede hallettik. Zarif ve halden anlayan yaklaşımıyla Ömer Bey bize içten yardımlarını esirgemedi. Çok teşekkürler...

Cengiz Mercan

10 Gün önce Ömer ŞENGÜL beyle tesadüfen tanıştım.Bir yıldır satamadığımız dairemizi birkaç gün içerisinde sattık.Son derece nazik, dürüst, güvenilir ve işinde taviz vermeyen harika bir insan benim için aile bireylerinden birisi olmuştur.Teşekkür ederim

Gülay Sert

Ömer Şengül beyfendi ile bir gayrımenkul satışı konusunda anlaşma yaptık ve yaklaşık bir yıldır değerlendiremediğimiz gayrımenkulümüzün satışını bir hafta gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi.İlkeli, dürüst, şeffaf çalışan profosyonel bir danışmandır.

Ömer Altun

1 ay önce Ömer Şengül beyle telefonla bir konut konusunda görüşmek yoluyla tanıştım.Kendisi son derece kibar, beyefendi, güven veren biri.İşinde ciddi, ölçülü, samimi.Sayesinde ev sahibi olduk.Şu devirde böyle güvenilir birine rastlamak zor.teşekkrlr

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.