BELKİ, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ İŞİNİ YAPMIYORUM AMA EN ÖNEMLİSİYMİŞ GİBİ CİDDİYE ALIYORUM-SATARKEN YADA ALIRKEN KAZANMANIN EN GÜVENİLİR YOLU
-BEN VARKEN BAŞKASINA İHTİYACINIZ YOK
-HAYATI KOLAYLAŞTIRMAK SİZİN ELİNİZDESamsun/Bafra doğumludur. Çocukluğundan bu yana ticaret hayatının içindedir. 2008 yılında Remax ile tanışmış olup gayrimenkul sektörüne girmeye karar vermiştir. Doğal olarakta gayrimenkul sektörünün en büyüğü olan Remax bünyesine katılmıştır.Çok kısa sürede de ne kadar doğru bir karar verdiğini anlamıştır.Ticaret hayatında ki birikimlerinin gayrimenkul sektöründe ona çok yol göstereceğini bilerek girdiği bu yolda amacı sizlerin hayallerini en uygun ve en doğru şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilmektir. SAYGILARIMLA - SATARKEN YADA ALIRKEN KAZANMANIN EN GÜVENİLİR YOLU - BEN VARKEN BAŞKASINA İHTİYACINIZ YOK - HAYATI KOLAYLAŞTIRMAK SİZİN ELİNİZDE

Uzmanlık Bölgesi

Feneryolu Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Zühtüpaşa Mah. / Kadıköy Osmanağa Mah. / Kadıköy Merdivenköy Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Ufuk Ertekin portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Uğur Günenç

Evimizin satışında göstermiş olduğunuz gayretli çalışmadan dolayı başta Ufuk Ertekin Bey olmak üzere Re/max ailesine teşekkür ederiz.

S******* A*******

2022 temmuz ayında Ufuk Bey ile çalıştık, bu süreçte bize çok yardımcı oldu, her aşamada bizi doğru şekilde yönlendirdi, aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, kendisine başta nezaketli davranışları olmak üzere her aşmada bize olan yardımlarından dolayı teşekkür ederiz

Erkin Kaplan

Sevgili Ufuk çok çalışıp epeyce ter döktün.Ama sonunda amacımıza ulaşmamızda ki katkılarından dolayı sana çok teşekkür ediyorum.Bu süreçte aramızda bir dostluk oluştuğu için de çok memnunum.Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.Mücadele azmini hiç kaybetme.Kolay gelsin.Teşekkürler.Çanakkale'ye geldiğinde Geyikli'ye uğramayı ihmal etme.

S******* S*******

Ufuk bey bizimle çok ilgilendi. Satışını yaptığı evleri kendi evi gibi satmaya çalışıyor.

Ş******* L*******

Ufuk bey işini çok severek yapıyor. Her şey için çok teşekkür ederim.

M******* B*******

Ufuk bey sektörün dinamiklerini çok iyi takip eden, piyasa analizlerini çok iyi yapan bir danışman. Çalışmak çok keyifliydi.

A******* A*******

iş yerimizin satışında gösterdiği yoğun çaba ve dürüstlüğü için Ufuk bey' e çok teşekkür ederiz.

O******* K*******

Ufuk bey 'in arsa konusundaki bilgisini ve yardımlarına teşekkür ederiz. Diğer işlemlerimizde de Ufuk bey 'i tercih edeceğiz.

T******* U*******

Sevgili danışmanımız Ufuk bey 'e öncelikle destek ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Her zaman gayrimenkullerimiz için kendisini arayacağım.

H******* S*******

Ufuk bey ile çalıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bu nedenle kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

S******* K*******

İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık.

A******* Ç*******

Dairemizin satışı aşamasında gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederiz. Her zaman ilk tercihimiz Re/ Max Beta olacaktır.

F******* Ç*******

Alışımızda gerek tapuda gerekse pazarlık aşamasında profesyonel davranışları ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederiz.

H******* M*******

Ufuk bey' e dairemizin satışında gösterdiği yoğun çaba ve kısa sürede satışımızı bitirdiği için minnettarız. Remax 'a ve Ufuk bey'e çok teşekkür ederiz.

Eda Dinçer

Merhabalar, Remax Beta çalışanlarından Ufuk Ertekin Beye danışmak ve ona güvenmekle çok doğru bir karar vermişiz. Yıllardır satılamayan arsalarımızın satışı için kendisine danışıp vekalet verdikten çok kısa bir süre sonra satışları gerçekleştirmiş ve bizleri mutlu etmiştir. Tüm gayreti ve emekleri için kendisine teşekkür ederiz.

Çetin Kaya

Ufuk bey'in ilgi, alaka ve gayretinden dolayı çok memnun kaldık . Kendini hep samimi net biri olarak hatırlayacağız...

Semra Yaşlı

Aldığım hizmetten memnun kaldım.Teşekkür ederim Ufuk Ertekin bey'e.

Hayrettin Emrah Karamazı

Şahsım adına verdiğiniz hizmete, sorularımıza verilen hızlı ve etkili cevaplara teşekkür ederim. Firmanızın çalışmalarından çok memnun kaldım. Ufuk Ertekin beye de ayrıca teşekkür ederim.

İsmail Mehmet Emin Arı

Gayrimenkulümüzün satışı ile ilgilenen Ufuk bey oldukça kısa süredesatışını gerçekleştirdi. Kendisi oldukça kibar ve iyi niyetli bir şekilde süreci yürüttü. Emekleri için teşekkür ederiz. Kendisi sektör içerisinde güvenilecek, çalışkan ve başarılı bir uzmandır. İlerleyen yıllarda gayrimenkule ilişkin sorularımızı yönelteceğimiz ilk kişi olacaktır.

Ahmet Veysi Şenses

REMAX KOBİ İLGİLİLERİNİN DİKKATİNE, SATIN ALMIŞ OLDUĞUMUZ GAYRİMENKUL İLE İLGİLİ BİİMLE DEVAMLI İRTİBATTA BULUMAN VE BİZİMLE BİRLİKTE DEMLI İLGİLENEN, BU YERLE İLGİLİ BİZİMLE BİRLİKTE OLAN REMZ KOBİ SATIŞ SORUMLUSU SN.UFUK ERTEKİN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM

Ferda Parlakkaya

EVİMİZİN SATIŞINDAKİ GAYRETLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ, UFUK HAMİ ERTEKİN BEY İŞİNDE ÇOK İYİ, ÇOK MEMNUNUZ ÇABALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.