1978 Çatalca/İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İlahiyat ön lisans ve Sakarya Üniversitesi İlahiyat fakültesi lisans mezunuyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. İslâm Ahlâk felsefesi alanında makale çalışmaları yürütmekteyim.

Özel sektörde geçen geçmiş iş hayatımda çeşitli firmalarda yöneticilik yaptım. Pazarlama satış, Satınalma müdürlüğü ve İdari işler müdürlüğü alanında görevlerde bulundum.

2009 yılında Çatalca İstanbul’da kurduğum danışmanlık firmasını 2012 yılında Emlak sektörüne bağlayarak Ağustos 2023 tarihine kadar yerel emlak sektöründe uzunca bir dönem tecrübelere sahip oldum.

Ticari arsalar, ticari binalar, sanayi arsası, fabrika sanayi binaları ve arsaları, yatırımlık arsa, dükkan, mağaza, site içi konut, şehir içi konut vb. gayrimenkul sektörünün hitap ettiği tüm alanlardaki; bilgi birikimi, tecrübe ve profesyonelliğimin; uzun yıllardır takip ettiğim ve beraber çalışma imkânı da bulduğum değerli dostlarımın tavsiyesi ile bir dünya markası olduğunu ispat etmiş RE/MAX ile devam etmesi gerektiği kararını aldım.

Farklı din ve etnik kökene sahip insanlar/dostlar ile çalışmış olmanın verdiği tecrübeyle evrensel ticari ahlâkın ilkeleri ve esnaflığın özünü çok iyi kavramış bir birey olarak gayrimenkul alanında ömürlük; 12 yıllık mesleki tecrübeyle, güvenilir, dürüst ve profesyonel uzman danışmanınız olmak ümidiyle size bir telefon kadar yakınım.

Uzmanlık Bölgesi

Arnavutköy Merkez Mah. / Arnavutköy Hadımköy Mah. / Arnavutköy Yenidoğan Mah. / Bayrampaşa Rami Yeni Mah. / Eyüpsultan Merkez Mah. / Gaziosmanpaşa

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Eyüp Taner Tokalaç portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Eren Ürker

Eyüp bey ev tutma sürecinde bana her konuda yardımcı oldu kafamda hiçbir soru işareti kalmadan evimizi tuttuk. Çok profesyonel, liyakatli ve güvenilir birisi.

Mehmet Armut

Trakyalı hem şehrim Eyüp Bey'in yardımlarıyla daire kiraladım, ilgisi ve samimiyetine hayran kaldım. RE/MAX firmasına ve Eyüp Bey'e çok teşekkür ederim.

Fadıl Liman

Eyüp Taner Tokalaç Bey Bayrampaşa Kiptaş konutlarındaki daireme çok kısa sürede memur kiracı buldu. Göstermiş olduğu profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ediyorum.

Sibel İpek

Eyüp Taner Tokalaç Bey'in rehberliğinde 2 gün içinde tam da istediğimiz gibi memur kiracımız oldu. Kendisinin bilgi, beceri, ilgi ve profesyonelliği ile bizlere kiracı seçimimizde rapor sunması olağan dışı bir çalışmaydı. Eyüp Taner Bey'e göstermiş olduğu bu üstün performanstan ötürü çok teşekkür ediyor, başarılarının kat be kat artmasını temenni ediyoruz. İpek Ailesi.

Şahin Işık

Eyüp bey’in içten, dürüst ve samimi yaklaşımı sayeseninde kendisinden ev kiraladım, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emre Canıbek

Taner Bey, dairemi çok kısa sürede kiraya verdi. Ben bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. Taner Bey gerçekten çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı, kendisine çok teşekkür ediyorum. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Ali Coşkuner

Eyüp Taner Tokalaç beyi bir akrabamın tavsiyesi üzerine tanıdım, kiralık daireminin kiralanmasında beni bilgilendirerek yönlendirdi. Çok memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, kurumsal kimlik çatısı altındaki profesyonellik bu olsa gerek. Eyüp Taner beye çok teşekkür ediyorum, iş yaşamında bol bereketli kazançlar diliyorum.

İbrahim Karataş

Eyüp bey ile ticaretimiz dostluğumuz uzun yıllara dayanır, daireme hep kendi malı gibi özen gösterip hep memur kiracı yerleştirmiştir. Kendisinin de gerek efendiliği, gerek sürüstlüğü, ağırbaşlılığı ve saygısının yanında işinde oldukça profesyonel olduğunuda yazmadan geçemeyeceğim. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Orhan Çakmaklı

Eyüp Taner Tokalaç bey, kısa sürede evimizi kiraya verdi, kontrat yapımında ve kiracı ile bizleri buluşturma sürecinde oldukça profesyonel ve çok şeffaf, çok memnun kaldık, diğer mülklerimizin kiralama yetkisini de vereceğiz. İş yaşamı boyunca başarılar.

Mesut Bican

Eyüp Bey ile 10 yıla yakın bir zamandır çalışıyorum, kiracı seçme konusunda kendisi oldukça profesyonel olduğu için ben hiç karışmıyorum. Dairemize koyduğu kiracılardan hiç bir sorun yaşamadım çok şükür. Dürüstlüğü ile bölgede oldukça tanınan biri olduğu için onunla çalışan bir daha onu bırakmıyor. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Şaziye Tuna

Eyüp bey yıllardır evlerimizi kiraya verir, hiç bir sorun yaşamadık, kendisine teşekkür ediyoruz.

Mualla Kuşkuş

Eyüp bey'den hem ev tuttuk, hem de kendi evimize memur kiracı buldu çok kısa sürede, çok memnun kaldık, çok kibar ve profesyonel.

Tayfun Akyol

RE/MAX Bayrampaşa Eyüp Taner Tokalaç bey sayesinde evimi kiraya verdim. İş ahlakı konusunda çok hassas kaliteli ve çok değerli bir insan. Her konuda yardımcı olan saat merhumu gözetmeksizin sorularımıza cevap veren daireme kendi dairesi gibi özen gösteren dürüst bir insandır. Kalitesiyle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Bu zamanda böyle insanlar hala varmış diyorum…

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.