1978 Çatalca/İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi lisans mezunuyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

12 yıllık gayrimenkul tecrübesine sahibim. ACP Amerika Akredite Lisanslı Ticari Gayrimenkul Profeyoneliyim

Özel sektörde geçen geçmiş iş hayatımda çeşitli firmalarda yöneticilik yaptım. Pazarlama satış, Fabrika Satın alma müdürlüğü ve Fabrika İdari işler müdürlüğü alanında görevlerde bulundum.

12 yıllık ticari gayrimenkul tecrübemle birlikte; Ticari arsalar, ticari binalar, sanayi arsası, fabrika sanayi binaları, komple iş hanları, komple binalar, sanayi arsaları, yatırımlık arsa, dükkan, mağaza, site içi konut, şehir içi konut vb. gayrimenkul sektörünün hitap ettiği tüm alanlardaki; bilgi birikimi, tecrübe ve profesyonelliğim ile kurumsallığını ve liderliğini ispatlamış bir dünya markası RE/MAX çatısı altında sizlere mega hizmetler sunmaya devam ediyorum.

Farklı din ve etnik kökene sahip insanlar/dostlar ile çalışmış olmanın verdiği tecrübeyle evrensel ticari ahlâkın ilkeleri ve iş insanı profilini özünü çok iyi kavramış bir profesyonel olarak gayrimenkul alanında ömürlük; 12 yıllık mesleki tecrübeyle, güvenilir, dürüst ve profesyonel uzman danışmanınız olmak ümidiyle sizlere mülklerinizin iş takibine talibim.

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Hadımköy Mah. / Arnavutköy Yenidoğan Mah. / Bayrampaşa Rami Yeni Mah. / Eyüpsultan Merkez Mah. / Gaziosmanpaşa Maltepe Mah. / Zeytinburnu

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Eyüp Taner Tokalaç portföyünde 25 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Şen

Eyüp Taner bey, Bayrampaşa'da işini dürüst ve düzgün yapan ender emlakçılardan biridir. Bayrampaşa'da kime soran, O ayrı derler. Ilımlı yapısı, saygılı ve efendi oluşu onu her zaman bir adım öne çıkarıyor. Evim ile ilgili ise, ikinci kez istediğim gibi kiracı buldu, onunla çalışmaktan gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

S******* G*******

Eyüp bey yıllardır emlakçımdır, kendisinin efendiliği, dürüstlüğü ve ahlaklı oluşu sebebiyle yıllardır evimi ona emanet ederim. Son olarak evime öğretmen kiracı bulduğu için çok memnun oldum. Evini ve dükkanını kiraya vereceklere kesinlikle Eyüp bey ile çalışmalarını tavsiye ederim. Çalışma hayatında başarının daim olmasını dilerim.

M******* Ç*******

Eyüp bey işini dürüst yapan ender emlakçılardan biridir, karı koca öğretmen memur kiracı buldu dairemize. Biz onunla çalışmaktan çok memnun kaldık. Mülkünü kiraya vereceklere gözü kapalı tavsiye ederiz.

Muhammet Mustafa Özyanık

Eyüp bey sayesinde tamda istediğim gibi bir daire buldum. Eyüp bey çok kibar ve ahlaklı biri, ona çok teşekkür ediyorum. İş hayatında başarılar

Burhan Budak

Eyüp bey evime tam da istediğim gibi kiracı buldu. Tecrübesi, bilgisi, kültürü ve efendiliği ile takdire şayan bir beyfendi. Evini kiraya verecek olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

O******* T*******

Eyüp bey yıllardır bir çok mülklerimize istediğimiz gibi kiracılar bulur, çok memnunuz. İşini dürüst ve düzgün yapan ender insanlardan biridir. Dürüst insan her yerde kazanır.

Nazmi Menteş

Eyüp kardeşimi sevgili dostum Vedat Sizgen'in tavsiyesi ile tanıdım.. Esnaflığının ötesinde iyi ki tanımışım diyebileceğim becerikli, güvenilir, nadir insanlardan birisi olduğuna şahit oldum... yolun açık olsun kardeşim.

S******* Y*******

Eyüp Bey dairemi kiralama konusunda çok yardımcı oldu. Güvenilir, samimi, efendi kişiliğinden dolayı kendisini taktir ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

D******* Ş*******

Güvenilir, güler yüzlü,her daim size içtenlikle davranan birisi

Eren Ürker

Eyüp bey ev tutma sürecinde bana her konuda yardımcı oldu kafamda hiçbir soru işareti kalmadan evimizi tuttuk. Çok profesyonel, liyakatli ve güvenilir birisi.

Mehmet Armut

Trakyalı hem şehrim Eyüp Bey'in yardımlarıyla daire kiraladım, ilgisi ve samimiyetine hayran kaldım. RE/MAX firmasına ve Eyüp Bey'e çok teşekkür ederim.

Fadıl Liman

Eyüp Taner Tokalaç Bey Bayrampaşa Kiptaş konutlarındaki daireme çok kısa sürede memur kiracı buldu. Göstermiş olduğu profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ediyorum.

Sibel İpek

Eyüp Taner Tokalaç Bey'in rehberliğinde 2 gün içinde tam da istediğimiz gibi memur kiracımız oldu. Kendisinin bilgi, beceri, ilgi ve profesyonelliği ile bizlere kiracı seçimimizde rapor sunması olağan dışı bir çalışmaydı. Eyüp Taner Bey'e göstermiş olduğu bu üstün performanstan ötürü çok teşekkür ediyor, başarılarının kat be kat artmasını temenni ediyoruz. İpek Ailesi.

Şahin Işık

Eyüp bey’in içten, dürüst ve samimi yaklaşımı sayeseninde kendisinden ev kiraladım, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emre Canıbek

Taner Bey, dairemi çok kısa sürede kiraya verdi. Ben bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. Taner Bey gerçekten çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı, kendisine çok teşekkür ediyorum. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Ali Coşkuner

Eyüp Taner Tokalaç beyi bir akrabamın tavsiyesi üzerine tanıdım, kiralık daireminin kiralanmasında beni bilgilendirerek yönlendirdi. Çok memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, kurumsal kimlik çatısı altındaki profesyonellik bu olsa gerek. Eyüp Taner beye çok teşekkür ediyorum, iş yaşamında bol bereketli kazançlar diliyorum.

İbrahim Karataş

Eyüp bey ile ticaretimiz dostluğumuz uzun yıllara dayanır, daireme hep kendi malı gibi özen gösterip hep memur kiracı yerleştirmiştir. Kendisinin de gerek efendiliği, gerek sürüstlüğü, ağırbaşlılığı ve saygısının yanında işinde oldukça profesyonel olduğunuda yazmadan geçemeyeceğim. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Orhan Çakmaklı

Eyüp Taner Tokalaç bey, kısa sürede evimizi kiraya verdi, kontrat yapımında ve kiracı ile bizleri buluşturma sürecinde oldukça profesyonel ve çok şeffaf, çok memnun kaldık, diğer mülklerimizin kiralama yetkisini de vereceğiz. İş yaşamı boyunca başarılar.

Mesut Bican

Eyüp Bey ile 10 yıla yakın bir zamandır çalışıyorum, kiracı seçme konusunda kendisi oldukça profesyonel olduğu için ben hiç karışmıyorum. Dairemize koyduğu kiracılardan hiç bir sorun yaşamadım çok şükür. Dürüstlüğü ile bölgede oldukça tanınan biri olduğu için onunla çalışan bir daha onu bırakmıyor. İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Şaziye Tuna

Eyüp bey yıllardır evlerimizi kiraya verir, hiç bir sorun yaşamadık, kendisine teşekkür ediyoruz.

Mualla Kuşkuş

Eyüp bey'den hem ev tuttuk, hem de kendi evimize memur kiracı buldu çok kısa sürede, çok memnun kaldık, çok kibar ve profesyonel.

Tayfun Akyol

RE/MAX Bayrampaşa Eyüp Taner Tokalaç bey sayesinde evimi kiraya verdim. İş ahlakı konusunda çok hassas kaliteli ve çok değerli bir insan. Her konuda yardımcı olan saat merhumu gözetmeksizin sorularımıza cevap veren daireme kendi dairesi gibi özen gösteren dürüst bir insandır. Kalitesiyle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Bu zamanda böyle insanlar hala varmış diyorum…

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.