SIZ SADECE NE ISTEDIGINIZI ANLATIN GERISINI BİZE BIRAKIN br/br/br/br/REMAX PASHA SİZE KAZANDIRIR br/br/br/br/Gayrimenkulde sıradışı çözümler için YUSUFU arayın
SİZ NE İSTEDİĞİNİZİ BİZE ANLATIN BİZ BULALIM 1972 yılında Ürgüpte doğdum. Çocukluğum ve gençlik yıllarım İzmirde geçti. İzmirde sırasıyla Agah Efendi İlkokulu, Alsancak Ortaokulu, Maltepe Askeri Lisesi ve Selma Yiğitalp Liselerini bitirdim. 1995 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, beş yıl kadar Yüksel İnşaatta saha mühendisliği ve ticaret müdürlüğü yaptım. 2000 yılından beri Kuşadasında yaşamaktayım. Evliyim ve iki çocuk sahibiyim.  2003 yılında RE/MAX ile birlikte Kuşadasında gayrimenkul sektöründeki eksikliklerden dolayı bu sektöre girdik. Broker olarak gayrimenkul danışmanlarına bakış açımız, hizmet üretiminde emeklerini ortaya koyan çözüm ortaklarıdır. Danışmanlarımızın bireysel gelişimlerine ve üretkenliklerine yardımcı olmak, üretecekleri hizmet için ihtiyaçları olabilecek her türlü danışmanlığı ve sinerjiyi yaratmak ve siz değerli müşterilerimize etik değerleri göz önünde tutarak mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak bizim görevlerimizdir. Unutmamak lazım ki bir gayrimenkulün satışının yapılabilmesi için emek, zaman, sinerji, reklam ve para harcanması gerekir.Ofislerimiz size layık olduğunuz hizmeti vermek için hazırdır. İnsanlar iyi hizmete layıktır. İyi hizmete ise iyi eğitimle ulaşılır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2015

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2017

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Yusuf Murat Genç portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.