VERDİĞİMİZ
br/HİZMETLE KAZANCINIZ EN ÜST NOKTALARA ERSİNDoğru fiyat,
Doğru süre,
Hızlı satış.
  • Kamudan Emekli olduktan sonra Türkiye nin en güvenilir ve Dünyanın en büyük Gayrimenkul Franchise şirketi olan RE/MAX " te Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermekteyim.
Evliyim ve iki kız çocuk babasıyım.Uzun yıllar basketbol hakemliği yaptım. Amatör yat kaptanıyım. Dağcıyım, Bisikletçiyim sportif faaliyetleri ve balık tutmayı severim.
Deneyimlerimi gayrimenkul sektörü ile birleştirerek, ihtiyaçlarınıza ve yatırım beklentilerinize en iyi çözümleri sizlerle paylaşıyorum.
Eğitimlerim:
MEB Emlak Programı
RE/MAX kariyer Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2020

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Ersin Kayadibinlioğlu portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Neslihan Ertem

Son derece ilgili güven veren bir kişisiniz.Her adımda yanımızda olduğunuz ve her sorumuza çok hızlı cevap aldığımız için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımıza çok memnun olduk.

Neslihan Ertem

Son derece ilgili güven veren bir kişisiniz her adımda yanımızda ve her sorumuza çok hızlı cevap aldığımız için çok teşekkür ederiz sizi tanıdığımıza çok mutlu olduk

Hakan Hezer

Bu kadar çalışkan, başarılı, güler yüzlü, isteklerimizi sabırla dinleyip, uygun villalar önererek hayalimizdeki villayı almamızı sağladığınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.