Hayallerin peşinden giden bir yolculukta, her adımda size eşlik eden, değerinizi bilen, daima yanınızda olan ve en önemlisi, hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir gayrimenkul danışmanı olmak... İşte benim en büyük hayalim bu.


1971 Ankara doğumlu, iki kıymetli erkek evladın annesi ve bir eş olarak, hayatım boyunca değerlerime ve aileme sıkı sıkıya bağlı kaldım. 20 yıllık muhasebe ve insan kaynakları alanındaki kariyerim boyunca İzmir’in dinamik atmosferinde birçok deneyim kazandım. Edindiğim bu deneyimler ve iş ahlakım, müşterilerime sunduğum hizmetin kalitesini artıran temel taşlarım oldu.

 

Sizlere ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmede ya da mevcut mülkünüzü en doğru alıcılara sunmada rehberlik etmek için buradayım. Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, bu doğrultuda en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak benim için sadece bir iş değil, aynı zamanda bir tutku. Hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak çözümleri birlikte üretmek için sabırsızlanıyorum.

 

REMAX AHENK ailesinin bir parçası olarak, gayrimenkul danışmanlığı yolculuğunuzda size rehberlik etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum. Sizinle birlikte yürüyeceğimiz bu yolda, güveninizi en iyi şekilde karşılamayı ve hayallerinize ulaşmanızda size destek olmayı dört gözle bekliyorum. Hayalleriniz benim için değerli, çünkü onları gerçekleştirmek benim hayalim.

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir.
Yaprak Yazıcıoğlu portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selma Küçüker

Kilyos'taki evimi kiralamam konusunda destek olan gayrimenkul danışmanı Yaprak Yazıcıoğlu'na ve RE/MAX Ahenk ailesine teşekkür ederim. Kiralama sürecindeki ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkürler. Zekeriyaköy'de emlak ofisiniz Ahenk, danışmanınız da Yaprak Hanım olmalı.

Burak Çağlar

Zekeriyaköy bölgesinde konut kiralama işlemimi gerçekleştiren danışman arkadaş Yaprak Yazıcıoğlu'na teşekkür ederim.Bu seferki ticari konut kiralama işimde nokta atışı tespiti ile sonuç almamı sağlayan Ahenk ofisine çok teşekkür ediyorum.

Berna Tepe

Kendisiyle referans üzerine tanıştım.3 günlük gibi kısa bir sürede evimi kiraladılar.Hizmet kalitesinden ,iletişimden çok memnun kaldım.Kiracılarım da çok güzel insanlar.Teşekkür ederim emeği geçen herkese....

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.