Gayrimenkul almak, satmak veya kiralamak isteyen tüm müşterilerime, bekledikleri ve hak ettikleri nitelikli hizmeti sunmak için buradayım!

***2021 REMAX TÜRKİYE YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYESİ 

***2020 REMAX TÜRKİYE %100 KULÜBÜ ÜYESİ

***2019 REMAX TÜRKİYE YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYESİ 

 ***İstanbul Teknik Üniversitesi'nden 1993 yılında Fizik Mühendisi olarak mezun oldum. Üniversite sonrasında uzun yıllar aile şirketimizde çalıştım. Bu süre içinde pek çok firmaya 'kapasite raporu alınması, garanti belgesi alınması, servis ağı kurulması, marka tescili, vb.' konularda danışmanlık yaptım. 2009 Yılında REMAX"li oldum ve pek çok başarılı işlem gerçekleştirdim. Kızlarım büyürken onların daha yakınında olmak için işime bir süre ara verdikten sonra, 2019 başında tekrar REMAX çatısı altında çalışmaya başladım. Sonuç odaklı çalışmalarımın bir neticesi olarak 2019"da REMAX Uluslararası 'Yıldızlar Kulübü', 2020"de ise REMAX Uluslararası '%100 Kulübü' üyesi olmaya hak kazandım. REMAX Collection 'Lüks Konut' uzmanıyım. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi ve Seviye 5 'Sorumlu Emlak Danışmanı' sertifikası sahibiyim. 2020 Yılı sonunda gerçekleşen ofis değişikliğim ile uzun yıllardır oturmakta olduğum Bağdat Caddesi bölgesinde tüm bilgi ve deneyimimi kullanma imkanına sahip oldum. Bundan böyle değerli müşterilerime, bölgenin en saygın ve tanınmış gayrimenkul ofisi olan REMAX Cadde"de hizmet vermeye devam ediyorum. 'Mesleki etik kurallara mutlak uyum ve güven' ilkesi dahilinde her türlü gayrimenkul işiniz için benimle irtibata geçebilirsiniz. ALDIĞIM EĞİTİMLER: - REMAX Collection - Lüks Konut Uzmanlık Eğitimi - Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi - Mesleki Yeterlilik Belgesi (Seviye 5-Sorumlu Emlak Danışmanı) - REMAX Kariyeriniz Eğitimi - REMAX Power Start - Doğru Fiyatlı Portföy Alma - Ticari Başlangıç Eğitimi

Uzmanlık Bölgesi

Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Feneryolu Mah. / Kadıköy Cevizli Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.
Ayşe Us portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

H******* K*******

Ayşe hanım'la tanıstıgım ve calıstıgım icin cok sanslı hissediyorum. portfoyumu kısa bir sure icerisinde degerinde satıp, nakit parayı degerlendirme konusunda gayet guzel yonlendirdi. her asamada mukemmel iletisim kurdu ve bilgilendirdi. bundan sonra ayse hanım'a danısmadan gayrimenkul alım-satımı yapmam. kendisine tesekkur ederim.

M******* A*******

Ayşe hanımdan ev kiralama konusunda kendisinden destek aldım çok pozitif biri ve çok profesyonel hızlı bir şekilde işlemi halletti çok teşekkür ediyorum kendime güvende hissettim

Çağlar Uluçay

Merhaba , ayşe hanım gerçekten işinde çok profesyonel. 3 buçuk yıl önce bir ev satın alma ile kendisiyle tanıştık. yatırım amaçlı aldığımız bu evi hep kendisi aracılığı ile kiraya verdik ve belki de kendi evi olsa bu kadar ilgilenmez. sürekli iletişim halinde , değerlendirme , raporlama ve her süreç hakkında bilgilendirmesiyle biz senelerdir kendisiyle çalışmaktan çok mutluyuz. teşekkür ederiz ayşe hanım. i̇yi ki sizi tanıdık.En önemlisi de kiralama süresi her seferinde 4 günden az bir süre de evimize kiracı buldu. ayşe hanımla çalışmanızı kesinlikle öneriyorum.

H******* L*******

Ayse Hanim gercekten hizli, sabirli ve kararli bir tutum ile bizim evin satis islemini gerceklestirdi. Kendisine tesekkur ediyorum.

Ediz Gülten

2021 yılından beri birlikte çalışıyoruz; daima güler yüzlü, çalışkan ve iş konusunda çok titiz ve mükemmeliyetçi. Kontratlar konusundaki özeni için ayrıca teşekkür ederim.

O******* Ü*******

Ayşe Hanım'a hem satın aldığım ev için, hem de kiralama sürecinde gösterdiği dürüst ve güvenilir yaklaşımı için teşekkür ediyorum.

Önder Özcan

Ayşe Hanım'la Istanbul Anadolu yakasındaki evimizin kiraya verilmesi sırasında tanıştık. Kendisi tüm süreci büyük bir profesyonellik içinde yönetti ve en kısa sürede çözüme kavuşturdu. Kendisine tekrar teşekkür eder ve tüm dostlara tavsiye ederim

Y******* A*******

İstediğinizin gerçekleşmesi için tek yapmanız gereken Ayşe Us’a güvenmek. İşi aldığından tamamladığı ana kadar tek kelimeyle mükemmel ve son derece profesyoneldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serkan Can

Maltepe ritimdeki dairemizi profesyonel bir sekilde kiraya verdi inanilmaz ilgili birisi

Yiğit Demircan

Ayşe Hanım ilan için kendisiyle iletişime geçtiğim andan itibaren son derece ilgili ve bilgilendirici oldu. Daire kiralama sürecimi en iyi şekilde planladı ve aciliyet beklentimi anlayışla karşılayıp mal sahibi ile koordinasyonumuzu eksiksiz tamamladı. Teşekkür ediyorum.

Sarah Kötekli

Ev kiralama konusunda kendisinden destek aldım ve tüm süreçlerde çok ilgilendi benimle kendisine çok teşekkur ederim.

elif Aydın

Ev kiralama konusunda kendisinden destek aldım ve tüm süreçlerde çok ilgilendi benimle kendisine çok teşekkur ederim.

İ******* E*******

Ayşe hanımın yaklaşımı , tecrübesi ve insan ilişkileri bizi çok memnun etti. Başarılarının devamını diliyorum.

a******* Ü*******

Kendisinden her açıdan memnun kaldık ve etrafımıza tavsiye ettik.

e******* G*******

Bir sene içinde Ayşe Hanım’la bir satın alma, iki kiralama yaptık. Son derece profesyonel ve güler yüzlü bir insan. Emlak piyasasında güvenilirliği ile öne çıkıyor. Çok teşekkür ediyorum.

Serhat Çınar

Çok hızlı, ihtiyacımızı anlayarak, bizi de gerçekten güvende hissettirecek şekilde yol aldık. Sadece mülkün bulunması değil imza tapu tüm süreçlerde sonuna kadar destek oldu. harika bir deneyimdi...

Hüseyin Gökhan Oktay

Son dönemde, oldukça değişken olan emlak değerleme konusunda desteklerinden dolayı Ayşe Hanım'a teşekkür ederim. Sektörel bilgi birikimi zamanında bilgilendirmeyle birleşince güzel bir iş birliği fırsatı doğdu. Önümüzdeki dönemde, tüm emlak yatırımlarında destek alacağım.

Alkım Sevem

I felt safe with her.

Esra Güvenen

Ayşe Hanım’a gördüğümüz yakın ilgi ve verdiği kaliteli Hizmet için teşekkür ederiz.

Orhan Ülker

Mesleki bilgi ve tecrübesi, yetkinliği, dürüst ve güler yüzlü iletişimi ile her zaman iletişimde kaldığım ve çalışmaktan/danışmaktan memnuniyet duyduğum bir kişidir Ayşe Hanım. Sayesinde hem iyi bir insan tanımış hem de kazançlı yönlendirmelerinden faydalanmış bir yatırımcı olarak kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Saliha Tunç

Sevgili Ayşe Hanımdan gayrimenkulumuzun kiralanmasında destek aldık. Ayşe Hanım, pozitif enerjisi ve disiplinli bir şekilde çalışmasıyla gayrimenkulumuzun kiralanmasında bize her konuda yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sevgiler,

Av. Mehmet Haraç

Ayşe Hanım mükemmel bir profesyonel. Yabancıların “Prima” dediği türden; birinci sınıf, ekstra. Kendisini tanıdığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum. Müevkkilime ait, tarihi eser niteliğindeki kupon taşınmazı, kiraya verme sürecinde kusursuz bir performans gösterdi. Söz konusu taşınmaz İstanbul’un en müstesna binalarından biri olduğu için kiraya verme şartlarımız oldukça ağırdı. Buna rağmen seçim yapabileceğimiz sayıda kiracı adayları buldu. Çözüm odaklıydı. Sözleşmenin imza safahatında her iki tarafın olası çekincelerini mesleki ferasetiyle gidererek anlaşma sağlamayı başardı. Yürüttüğümüz kiralama projesindeki olağanüstü çabası, işi sahiplenmesi ve başarıdaki aktif rolü için kendisine çok teşekkür ederim.

Erhan Demirelli

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ayşe Hanıma teşekkür ederim.

Bahattin Çelik

Kiralamış olduğumuz gayrimenkul ile alakalı bizlere göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarıniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim sektörümuzle alakalı pörtveylerinizi herzaman ilgilendiğimizi bilmenizi isterim savgi ve sevgiyle kalin

Ümit Tahtacı

Ayşe hanımla çok verimli bir satış süreci geçirdik,çok profesyonel ve güvenilir bir danışman çok teşekkür ederim .

Naz Bulut

Ayşe Hanım'ın zarif yaklaşım ve yardımlarıyla evimizi kiraladık. Kendisini tanımaktan ve birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.

Cumhur Bülbül

Her türlü desteği için her daim birlikte çalışmayı düşündüğüm Ayşe hanım a çok teşekkürler

Yeliz Akar

Sevgili Ayse hanim ,bizlerle cok yakindan ilgilendi. Kar kış demeden gayrimenkulumuzu gormek isteyenlerle tanitti. Iyi niyeti ve buyuk cabasiyla basarili sona ulastik. Kendisine cok teşekkür ederim.

Mehmet Ulaş Başlamış

Ayşe Hanım ile 2020 yılında ev almaya çalışırken kendisinden destek aldım. Elinden geleni yaparak, şuan oturduğum evimi aldım. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Özlem Anaral

Ayşe hanımdan hem kiralama hem satış konusunda destek aldık. Her konuda yardımcı oldu, vakit kaybına sebep olmayacak şekilde gerçekten aradığımız özellikte evleri gezdirdi. Kendisine herşey işin teşekkür ederiz.

Nihan Uysal Ertaylan

Ayşe hanım çok ilgili, nazik ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle çalıştığımız İçin çok şanslıyız.

Sacit Arda Karaatlı

Ayşe Hanım inanılmaz kibar ve yardımcıydı. Taleplerimizin neredeyse hepsinin ev sahibinin kabul etmesini sağladı. Kendisinden çok memnun kaldık, iyi de bir dostluk kurduk. Kendi emlaklarımızla da bundan sonra kendisinin ilgilenmesini istiyoruz. Kendisine yardımları için tekrar teşekkür ederiz.

Fatih Dağlı

Ayşe Hanım’in kiralama surecinde sundugu cozum odakli oneriler sayesinde karsi taraf ile anlasmamiz daha hizli sekil aldigi icin kendisine tekrar tesekkur ederiz.

Dilanur Çakmak

Her şey için teşekkür ederiz.

Aylin Balaban

Ayşe hanımla daha tanışmadan önce birkaç kez telefonla konuştuk çok kibar ve tatlı biri olduğu belliydi :) bence işini oldukça disiplinli ve pozitif idare edebiliyor ..bize bir ev kiralama işinde yardımcı oldu ve çokda çabuk hallettik sayensinde 🙏kendisine çok teşekkür ediyoruz ve en kısa zamanda kahve sohbetinde buluşuruz umarım …💕🌸

Ediz Gülten

Daire satın alımından kiraya verme sürecine kadar bizimle çok güzel ilgilendi Ayşe Hanım. Çok nazik, titiz, bir o kadar da profesyonel. Her şey için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Sadettin Ölçer

Ayşe Hanım ile iki yıldır satın alma-kiralama konusunda destek alıyoruz. Müşteri ilişkileri, istendiğinde ulaşılabilme, istenilen bilgiye kısa sürede dönüş yapma konusunda çok memnunuz.

E******* U*******

Ayşe hanımla, Maltepe bölgesinde konut kiralama projesinde tanıştık.Kiralamamız baştan sona büyük bir titizlik içinde sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.İşini büyük bir profesyonellik içinde yapan, yeniliğe açık, dürüst ve samimi bir kişilik.

Muammer Görpe

Ayşe hanımı kısaca özetlemek gerekirse gercekten işini profesyonel şekilde yapan bir emlak danışmanı diyebilirim. Tüm süreci başından sonuna kadar ilgiyle ve titizlilikle yürütüyor. Teşekkürlerimi sunuyorum...

Cumhur Bülbül

Ayşe hanım ile yaklaşık 1 ay önce tanıştık işinde çok başarılı ve samimiyeti ile kendine çok teşekkür ederiz. Bundan sonrada birlikte çalışmayı isteyeceğimiz bir insan profesyonel yaklaşımınız için teşekkürler

Nurdan Aktaş

Ayşe samimiyeti ve bilgisi ile bize ilk görüşmemizde güven verdi.Avukatlık ofisi olarak kiraladığımız Ritim İstanbuldaki ofisimizde Çok kısa sürede işlemlerimizi sonuçlandırdık. Kendisine samimiyetinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Enes Sepetçi

Ayşe hanım gerçekten çok Güleryüzlü ve samimi bir insan bize gerçekten çok yardımcı oldu kısa sürede ilerki zamanlarda tekrar çalışmayı isteyeceğimiz bir emlak danışmanı bize katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz

Adem Yas

Ayşe Hanım şu ana kadar gördüğüm en ilgili emlak danışmanı diyebilirim. Her görüşmemizde beni çok iyi karşıladı ve hep güler yüzlüydü. Her şey için çok teşekkürler :)

Dilara Duymaz

Ayşe Hanımla 1 yıl öncesi tanıştık ev almaya niyetlenmiştik ama kısmet olmadı. Tekrar aynı projeye bakmak istediğimizde tabi ki aklımıza gelen tek kişi kendisi oldu . İşinde profesyonel olması Güler yüzü ve candanlığıyla bize çok güven verdi. Sayesinde yatırım amaçlı bir ev sahibi oldum ve 1 hafta sonrası kiracimi buldu kendisine minnettarım başarılarının daim olmasını diliyorum ..

Çağlar Uluçay

Ayşe hanıma yapabilceğim tek yorum mükkemmelliyet = Ayşe US. Ritim İstanbul projesinde bir ev satın almaya karar verdik ve daha ilk görüşmede bizde mükkemmel bir izlenim ve güven bıraktı. Evimizin alımı işlemlerinden başından sonuna kadar her türlü sorumuza profesyonel bir şekilde cevapladı ve bizi bilgilendirdi. Güler yüzüyle bilgi ve tecrübesiyle bizlere her konuda destek oldu. Her şey için çok teşekkür ederim. Bundan sonra her türlü işlerimizde bizim için tek bir kişi varsa oda Ayşe hanımdır Gözünüz kapalı güvenip destek almanızı öneririm

Yeşim Ateş

Ayşe hanımla Maltepe’de bir proje almak isterken tanıştık kendisi bizi çok güzel yerler gösterdi. Ayşe hanım sayesinde ev sahibi olduk dünya tatlısı bir o kadar da kalbi güzel bir insan ona çooook teşekkür ediyoruz bütün emlakçıların böyle olması dileğiyle sevgiler.

Yüksel Savaş

Titiz bir araştırma neticesinde kendisine ulaştım ve beni tercihimden dolayı yanıltmadı. Son derece güvenilir ve doğru yönlendirici bir danışman, tecrübe ettiğim birkaç olumsuz örnekten sonra uzmanlığına güvenebileceğim bir danışman bulduğum için son derece mutluyum. İyiki varsınız ve iyiki sizinle çalışıyorum.

Ali Gündoğdu

20 gün önce Ayşe hanım vasıtasıyla bir kiralama işlemi gerçekleştirdik. Baştan sona kadar bizimle çok yakından alakadar oldu. Aktardığı bilgiler bizim için yol göstericiydi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Muhammed Güler

Ayşe Us hanim aracılığı ile yurtdışında iken bir daire aldim. Kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu. Daireyi hic gormeme rağmen daire hakkında tüm bilgileri benimle paylaştı. Satış sonrasında ilgilenmeyi bırakmadı. Kendisine tesekkur ediyorum.

O******* Ü*******

ilginiz, süratiniz ve güvenilirliğiniz ile sizible tekrar çalışmak temennisiyle. Yatırım fırsatlarını realize etme konusundaki kararlılığınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Muahmmet Hadi Gümüştekin

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.