MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ-HAYALLERİNİZİN GERÇEĞE DÖNÜŞMESİ İÇİN BİR TELEFON YETERLİ
-PROFESYONELLERLE ÇALIŞIN, ZAMANINIZI VE PARANIZI BOŞA HARCAMAYIN1967 yılında İstanbulda doğdum. Kabataş Erkek Lisesini bitirdikten sonra 19 Mayıs Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldum.
20 seneyi aşkın kimya firmalarında ( ECA, Ege Kimya vs. ) orta ve üst düzey yöneticilik yaptım. 2009 dan beri Remax bünyesindeyim Remax Abc Çekmeköy Franchise ofisinin yöneticiliğini yapmaktayım.
Misyonum Gayrimenkul sektöründe AİLE Portföylerinin yönetimi amacıyla AİLE DANIŞMANLIĞI yapmak ve aile portföylerine değer katmak.
Vizyonum Mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, para odaklı değil, memnuniyet odaklı çalışmak, Ofis sinerjisini kullanarak büyük bir ekip çalışmasını takım ruhu ile birleştirmek.
Şu anda size Profesyonel anlamda hizmet verebileceğim yerler Sur Yapı Metrogarden, Sinpaş Avangarden, Sinpaş Aqua City 2010
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Tayfun Birleşen portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatih Kivrakoğlu

Kendisine Ailem ve kendim adıma çok teşekkür ederim .Adamlığı ilgisi ve işini profosyonelce ve amatör ruhla yapan emlak camiasının bütün negatif yönlerini bize unutturan sonrasında abi olan bu adama gerçekten çok teşekkürler

Deniz Akyüz

tayfun bey hem bana hem annemlere çok yardımcı oldu.güleryüzlü, hızlı, titiz, sözüne sadık bir bey.aileme çok uğurlu geldi.kendisine gerçekten çok teşekkür ederiz.

Arif Ortaç

Tek kelime ile dört dörtlük hizmet kalitesi aldık.
Tayfun Bey e sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

Naşi̇t Yamanyar

Kendisi ile çalıştığımız süre içerisindeki beyefendiliği, nezaketi, işe olan hakimiyeti ve iş bilgisi ile benim ve ailemin büyük beğeni ve güvenini kazanmıştır.

Cemre Kurtulmuş

Ev sahibi olma sürecimizde sağladığı destek ve yardımlarından dolayı Tayfun Bey'e teşekkür ederiz. Profesyonel olduğu kadar samimi yaklaşımı ile süreci kolaylaştıran tavrı bizi fazlası ile memnun etmiştir.

İpek Kılavuz

Tayfun Bey, bilgilendirme ve geri dönüşlerinde son derece hızlı, aynı zamanda son derece güvenilirdir. Müşterisinin ihtiyacını doğru analiz eden ve bu doğrultuda sınırsız hizmet veren bir profesyonel. Yardımları için kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz

Rana Gürkök

Tayfun Bey gerek iş disiplini gerekse getirdiği farklı çözüm alternatifleriyle evimizi alırken bizim yol arkadaşımız gibiydi. Böylesine değerli bir çalışanı bünyenizde bulundurduğunuz için size, tüm yaptıkları için de kendisine teşekkürler...

Denizhan Maden

Tayfun Bey ve Şirin Hanım'dan kusursuz bir hizmet aldık. Saat fark etmeksizin bizleri ofislerinde ağırlayışları ve kararsızlığımızı giderme adına satılık evlere birçok kez bakmamıza rağmen sabırlı davranışları bizleri oldukça memnun etmiştir. Tşkler.

Emin Emrah Kalelioğlu

Tek cümle ile çok teşekkür ederim...

Hüseyin Can Keskin

Tayfun bey sayesinde ev sahibi olduk.Bu sürecin her aşamasındakendisinin ve yanında çalışanların profesyonel bir yaklaşımlahem güvenirlilik hem ilişkilerin yönetimi hem de prosedürel işlerin yürütülmesi noktasında en üst seviyeden hizmet aldık.

Burçin Erkmen

Tayfun beyin sloganlarının altına imzamı atarım. Taşınma planlarımızı bir dost gibi dinleyip istediklerimiz doğrultusunda bize en uygun evi bulması, evi bulduktan sonraki süreçte de mükemmel bir şekilde destek olması bizleri fazlasıyla memnun etmiştir

Murat Palaoğlu

Güven unsurunun çok önemli olduğu emlak danışmanlığı sektöründe tüm süreci gönül rahatlığı ile kendisine emanet ettik ve tüm hizmetlerinden memnun kaldık. Profesyonel yaklaşımınız için tekrar teşekkür ederiz.

Murat Palaoğlu


Aysegul Arkok Tufekci

Tayfun Bey, meslegini son derece ciddiye alan, profesyonel, dikkatli ve titiz olmasinin yani sira dostca yaklasimi, musterilerini iyi anlamasi ve durustlugu ile ornek bir emlak danismanidir. Kendisini tanimaktan ve is birligi yapmaktan cok memnunuz.

Alper Alp

Tayfun bey ile tanıştığımızdan beri emlak konularında çok iyi hizmet almaktayız. Geri dönüşü, randevularına bağlılığı tam anlamıyla mükemmel. Sabrı ve iyi dinleyiciliği ile doğru çözümleri size mutlaka sunuyor ki bu emlak sektöründe çok önemli.

Gökhan Baykal

Tayfun bey ile kısa bir süre önce yolumuz kesişti, ve yardımlarıyla bir ev sahibi olduk. Gerek beyfendiliği gerekse iş disiplini ile türkiye çapına yayılmış böyle bir yapıyı en iyi şekilde temsil etmektedir,

Gökhan Sayiner

Merhaba Tayfun Bey, Emlak sektöründe de diğer her işinizde olduğu gibi en iyisi olacağınızı biliyorum. Emlağın Bol olsunGökhan

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.