MEMNUNİYETİNİZ MEMNUNİYETİMDİR.TÜM SATILIK
KİRALIK
ALIM VE SATIMLARDAHALİM KILIÇ KİMDİR: 1980 ÇORUM DOĞUMLU, KAMU YÖNETİMİ MEZUNU EVLİ VE BİR KIZ (İREM) BİRDE ERKEK ÇOCUĞU (YUSUF) OLAN VE REMAX BÜNYESİNE KATILDIĞI 2003 YILINDAN BU YANA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTTUĞU İÇİN BİRÇOK BAŞARILI İŞLERE İMZA ATMIŞ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANIDIR.
KAZANILAN ÖDÜLLER
- 2004 Re/max %100 Kulüp Üyesi
- 2005 Re/max %100 Kulüp Üyesi
- 2006 Re/max %100 Yıldızlar Kulüp Üyesi
- 2007 Re/max %100 Kulüp Üyesi
- 2008 Re/max %100 Kulüp Üyesi
- 2011 Yıldızlar Klubü Üyeliği
- 2012 Re/max %100 Kulüp Üyesi
Daha fazlası...

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Halim Kılıç portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A******* T*******

Değerli Halim Kılıç Bey'e öncelikle saygılarımızı ve teşekkürlerimizi iletiriz. İlgi ve alakasını kesmeden doğru çalışmalarıyla yine başarıya imza attı. Hiç şüphemiz yoktu, kendisinin harika bir iş bitiriciliği olduğu kesin. Tebrik ediyoruz, iyi ki siz ve ekibinizle çalıştık. Beraber nice işlere.

F******* T*******

Halim Bey'e öncelikle ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Kendisi ile çok güzel bir işlem gerçekleştirdik. Kendisinin sabrı ve sektöre hakimliği ile gözümüz hiç arkada kalmadı.

B******* U*******

Halim Kılıç'a çok teşekkür ederiz. Kendisinin sektördeki deneyimleri ve dürüstlük ve etik değerler ile çalışması ve böyle bir danışmanımızı tanımak bizi mutlu ediyor. Ufak bir iş gerçekleştirmiş gibi olsa bile kendisinin ve ekibinin emekleri büyük. Her konuda yardımcı olan, isteklerimizi dinleyerek çalışmalarını gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz. Kurumsal çalışmanın artıları diyoruz kesinlikle. Başarılarınız ve işlemleriniz daim olsun Halim Bey.

Z******* A*******

Halim Bey, kendisine çok teşekkür ederiz. Arayışımı isteğime göre sonlandırarak güzel bir iş çıkardılar. Tekrardan çalışabilmek dileğiyle.

H******* M*******

Sevgili Halim Kılıç Bey'e teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kısa sürede tüm isteklerimize cevap vererek harika bir iş çıkardılar. Kısa sürede kiralama işlemimizi tamamladık.

O******* Y*******

Sevgili danışmanımız Halim Bey ve ekibine destekleri için teşekkürler. Kısa sürede kiralık arayışıma cevap buldular ve isteklerimizi dinleyerek hareket ettiler. Kendilerinin işinde profesyonel olması daha bir artı tabii. Nazik davranışları için de ayrıca tebrik ederim.

S******* G*******

Halim Bey ailemizden biri gibi diyebiliriz. Kendisi her işi düzgün ve temiz şekilde yaptığı gibi, bizimle de öyle ilgilendi. İki tarafı da olumlu şekilde araya getirerek güzel bir işlem gerçekleştirdik. Her iki tarafta memnun şekilde ayrıldı. Kendisine işinde olan titizliğinden olayı ayrıca teşekkür ederiz.

A******* A*******

Sevgili Danışmanımız Halim Bey, arayışımızdan itibaren başlayarak hiçbir süreçte bizi yalnız bırakmayarak, güzel bir iş ortaya koydu. Kendisinin bilgisini ve sektörde olan uzmanlığına güvenerek kendimizi emin ellere teslim ettik diyebiliriz. Kendilerinin hızlı iş bitiriciliği, nezaketi için teşekkür ederiz. Bu süreçlerde önemli olan danışmana ulaşabilmektir ve kendisi bizi hiç yalnız bırakmadı. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

A******* K*******

Tecrübeli Danışman dediğimizde akla gelecek isim Halim Kılıç olmalı :) Kendisine ve ekibinden Onur Bey'e çok teşekkür ederim. Kendileri ile çalışırken gözümüz hiç arkada kalmadı. Mülkümüze kendi mülkleri gibi davrandılar, güzel ve kısa sürede işi tamamladılar. İki tarafta memnun ve güler yüzlü şekilde ayrıldı. Önemli olan kesinlikle bu idi.

R******* K*******

RE/MAX kurumsallığına güvenerek Halim Bey ile tanışmış olduk. Kısa sürede ihtiyaçlarımıza göre yol çizerek istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. Kendisinin ulaşılabilirliğinin zor olmaması ve sorularımızı özenle cevaplaması da bizim için en önemlisiydi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

N******* A*******

Halim Bey, çok sevgili danışmanımız ve abimiz olarak yine çok güzel işler çıkardı. Kendisinin başaramayacağı hiçbir şey yok. Dairelerimizin satışlarını mükemmel bir şekilde tamamladı. Halim Bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkürler. Onur ile beraber çok güzel işlere imza atıyorlar.

H******* A*******

Halim Bey ile dairemizin satış işlemini kısa sürede gerçekleştirdik. Kendisini dürüst bir danışman olmasından dolayı kutluyorum. Ayrıyeten ekibinden Onur Bey'e teşekkürler.

B******* M*******

Halim Bey'e teşekkürlerimi sunarım. Çok kısa bir sürede daire sahibi olduk. Saygılar.

A******* G*******

Çok kısa bir sürede dükkan arayışımı sonlandıran Halim Bey ve ekibinde çalışanlara çok teşekkür ederim. Kendisi çok titiz, hızlı bir danışman.

Z******* Ö*******

Halim Bey çok kısa bir sürede dükkanımızı kiraladı. Kendisi her konuda başarılı bir danışman. Bizlere gösterdikleri özen için teşekkür ederiz.

E******* Ç*******

Halim bey ilgili bir danışman. kendisine ve asistanlarına çok teşekkür ederiz.

S******* T*******

Halim bey ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum. hızlı işlem hızlı sonuç için halim bey ile çalıştım. yardımlarınız için teşekkürler.

F******* K*******

Halim bey bu sektörde en bilgili danışman kendisine teşekkürlerimizi sunarız. bizlere çok yardımcı oldular.

R******* Ö*******

İyi ki halim bey ile çalıştık, işini seven bir danışman ve yardımları çok fazla teşekkürlerimizi sunuyoruz.

M******* C*******

bundan sonra devamlı olarak halim kılıç ve ekıbıyle calısıcam kendılerı ısınde cok profesyonel ve bı o kadar da nezaket sahıplerıdır gosterdıgınız hassasıyet ıcın cok tesekkur ederım

Z******* B*******

her konuda mukemmelsınız halım bey başarılar dılerım, samımıyet ve ıctenlıgınız ıcın ayrı ayrı tesekkurlerımı ıletıyorum işinde bir numara olmak bunu gerektırıyo sanırım bır gayrımenkul arayısım olursa kesınlıkle sızınle calısmaktan onur duyucagıma emın olabılırsınız

T******* A*******

hersey ıcın cok tesekkurler halım bey basarılarınızın devamını dılerım bır arayısım oldugu zaman ılk adresım sız olacaksınız

Mehmet Sarımermer

Dairemizi kiraya verme sürecimizde bize dört dörtlük bir hizmet sunarak süreci yönetmiştir. başarılarının devamını dilerim. teşekkürler

Ulaş Yalvaç

ev kiralamam konusunda bana destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. çok memnun kaldım. başarılar

Kemal Öztürk

halim bey satış sürecimiz de bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. başarılar

Mehmet Kaçmazer

gayrimenkul alım sürecimiz de güvenilir ve sektör bilgisiyle bizi sonuca ulaştıran halim beye cok teşekkür ederiz ...

İbrahim Özyurt

halim beye mülkümüzün satışı sürecinde gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz..

Oğuzhan Turan

almak istediğimiz gayrimenkul konusunda verdiği hizmet için teşekkürler başarılar....

Sami Çelik

Halim Bey devamlı beraber çalıştığımız gayrimenkul danışmanımız.Kendisine herşey için çok teşekkür ediyoruz...

Kadir Sarısoy

İstediğimiz gayrimenkulu almamıza yardımcı olan, profesyonel hizmet sunan Halim Kılıç Beye çok teşekkür ederim...

Musa Çelik

Halim Beye satıştaki bütün desteği için çok teşekkür ederiz...

Mustafa Başaran

Halim Beye gayrimenkul alım sürecimizi yönetirken gösterdiği destek için tekrar çok teşekkür ederiz...

Tuzcular

Emlak satış süreçlerimizi yöneten Halim Beye çok teşekkür ederiz...

Elif Çakmak

İstediğimiz gibi bir evi bulup, satın almamıza yardımcı olan Halim Kılıç Beye her şey için çok teşekkür ediyoruz.Diğer işlemlerde de çalışmak dileğiyle...

Mustafa Tever

Halim Bey uzun zamandır tanıdığımız bir dostumuz ve danışmanımız.Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz.Teşekkür ederiz...

Ahmet Gül

Halim Kılıç Beye kiralama işlemimizde aldığımız destek için çok teşekkür ederiz.Tekrar beraber çalışmak dileğiyle...

Nazif Çelebi

Yatırımlarımızı yönlendiren ve yaşayacağımız evi bulmamızı sağlayan Halim Kılıç'a teşekkür ederiz.

İrem Çelebi

Hem dairemizi kiralayıp hem de istediğimiz gibi bir daire bulmak konusunda üstün bir çaba sarf eden Halim beye teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Ali Rıza Okur

Taksim'de bulunan gayrimenkulümüzün kiralanmasında Halim Kılıç'ın göstermiş olduğu özveri harikaydı. Kendisine teşekkür ederiz

Bayraktarlar Turizm Ltd. Şti.

Taksim'deki yerimizde huzurla oturmamızı sağladığı için Halim Kılıç'a çok teşekkür eder, ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Mustafa Göktürk

Yatırım fikirleriyle bize her zaman yol gösteren Halim bey yine kazançlı bir yatırım yapmamızı sağladı. Sorunsuz bir satış süreci yöneterek istediğimiz arsayı almamızda bize yardımcı olan Halim Kılıç'a teşekkür ediyoruz. Bundan önceki sayısız yatırımlarımızda olduğu gibi bundan sonraki yapacağımız yatırımlarda da Halim bey ile birlikteyiz.

Hüsnü Öztürk

Sahibi olduğumuz gayrimenkulün satışında bize yardımcı olan Halim Kılıç'a teşekkür ederiz.

Reşat Öztürk

Halim beye hissedarı olduğum arsamızın satışındaki yardımlarından ve profesyonelliğinden ötürü teşekkür ediyorum.

Nevin Şafak

Etiler'de ki dairemizin kiralanması aşamasında çıkan pürüzlere rağmen Halim Bey ve çalışma arkadaşları son derece profesyonel davranarak bu pürüzleri giderdiler. Bununla beraber biri Etiler, biri Bostancı da olmasına rağmen iki dairemi de Halim Bey kiraya vermiş oldu. Kendilerine ve Remax camiasına teşekkür ederim.

Mehmet Şafak

Dairelerimizin kiralanması aşamasında son derece profesyonel davranan ve oldukça kısa sürede sonuçlandıran Halim beye teşekkür ederim

Ceyhun Camadanlı

Halim Bey çok pozitif ve sorun çözen bir danışman. Diğer gayrimenkul işlerimizde de kendisiyle çalışacağız

Nevin Şafak

Oldukça kısa sürede dairemi kiralayan Halim Bey, çok çalışkan ve profesyonel bir danışman. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Hülya Camadanlı

Komsumuzun tavsiyesi üzerine Halim Bey ile çalıştık ve sorunsuz bir kiralama süreci geçirdik. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Bolero Çorap

Arsa almamıza destek olan deneyimi ile bizi yönledniren Halim Bey'e teşekkür ederiz.

Ambet

thankt you halim. You helped me buy a nice house.

Bolero Çorap

HALİM BEYLE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUNUZ TEŞEKKÜRLER...

Bolero Çorap

HALİM BEYLE NİCE İŞLEMLERE İNŞALLAH.KENDİSİ İLE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUN KALDIK...

Mustafa Göktürk

EVİMİN SATIŞ İŞLEMİNDE YARDIMINA BAŞVURDUĞUMUZ HALİM BEY KISA SÜREDE BİZİ SONUCA ULAŞTIRDI.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...

Cihan Yüksel

ARSALARIMIN SATIŞI İLE İLGİLENEN, KONUDAKİ DESTEĞİNDEN FAYDALANDIĞIMIZ HALİM KILIÇ BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

Cihan Yüksel

TEKRAR BERABER ÇALIŞTIMIZ HALİM KILIÇ BEYE PROFESYONEL HİZMETİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...

Yunus Timur

HALİM BEYE EVİMİZİN SATIŞIYLA TİTİZLİKLE İLGİLENMESİ VE SONUÇLANDIRMASI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

Aysun Sahlan

Halim bey'e Erenköy'de güzel bir daire aldırdığı için teşekkür ederiz. Bilgisi ve tecrübesiyle bizi rahatlattı.

Birsen Demir

Halim bey dairemizi titizlikle pazarladı ve satışını gerçekleştirdi. profesyonel ve dik duruşu için teşekkürler..

Reşat Öz

Arsamı satan Halim bey'e profesyonel duruşu için teşekkür ederiz.

Ersan Ersoy

İyi bir yatırım yapmama vesile olan Halim Kılıç beye teşekkür ederiz..

Ekşiler

Dairemizi satan samimi, profesyonel Halim beye teşekkür ederiz.

Mehmet Kulaberoğlu

Tanıdığım en iyi Danışmanlardan birtanesidir. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde Ömrümün sonuna kadar yasayabilecegim bir yer sahibi oldum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.