Merhaba, ismim Gülcihan Çukan, bazen kısa ve kolay kullanmak için mutasyona uğratıp Gülcan diyenler var, alıştım artık dert etmiyorum.  1981 Ağrı doğumluyum. Evet, 43 yaşındayım, bana 30’dan sonra kimlik arayışım sonlanmış ve kafam çalışmaya başlamış gibi geliyor.

Sanayi devrimi ile birlikte dünyaya işçi yetiştirmek üzere dizayn edilmiş ve kendini güncellememek için direnen eğitim sistemini aptalca bulduğum ve öğrenme denen olgunun ilham vererek, motive ederek gerçekleştiğini düşündüğüm için okul hayatı ile aram pek barışmadı. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra, Anadolu üniversitesi radyo televizyon bölümünü dondurarak kendime daha sonra hallederim dediğim ve kenara attığım bir iş yükü oluşturdum, pişman değildim ve fakat bu yıl itibari ile ölmeden önce sistemin dayatmış olduğu diplomamı da alabilmek için yeniden start alarak yarım bıraktığım eğitimimi tamamlama kararı aldım. 


2004 ve 2006 yılları arasında Network Marketing sistemi ile çalıştığım uluslararası bir firmada direktörlüğünü yaptığım 120 kişilik bir alt ekip oluşturarak, Türkiye’ de neredeyse her ay ciro’da birincilik hak ederek iletişim, pazarlama ve ekip yönetimi konularında başarı ödülleri ve sertifikalar aldım.

2007 yılında şu an sahibi olduğum firmanın bir yıllık çalışanıyken kapanacağı duyumunu alınca, işsiz kalmamak adına firmayı devraldım. Devrini aldığım şirket fabrikaların insan kaynakları ve bordrolama ihtiyaçlarına cevap veren bir kurumdu fakat daha niş ve bölgede yapılmayan bir hizmet sunmak istedim ve benim gibi tırmanış eğitimi olan dağcı ekipler oluşturarak ulaşılması imkânsız kuleler, rüzgâr gülleri, güneş panelleri, fabrika çatıları, köprüler ve plazalara tırmanış yöntemi ile endüstriyel temizlik hizmetleri gerçekleştirdim. Bugün itibari ile  emlak sektörüne geçtiğim için temizlik sektöründen yavaş yavaş uzaklaştım ve sadece Türk Silahlı kuvvetlerine  hizmet veren bir şirketiz.

Bütün bunların yanı sıra kelimelerin silahlardan daha güçlü olduğunu düşünen bir zihnim var. Tam da bu yüzden 25 yaşında yerel gazetelerde köşe yazısı yazmaya başladım, o gün bugündür gerek kendi blog sayfam için gerekse belli dergiler için özgün yazı ve makaleler yazarak düşüncelerimi siyah harflerle dışa aktarmaya çalışıyorum. Evet hapishaneye benzeyen dayatmacı sisteminden ötürü okul hayatını sevmedim ancak kitap okumaya ve yazmaya aşık bir karakterim. Bitmez tükenmez merak duygumu tatmin edebileceğim tek yolun okumak ve yazmaktan geçtiğini iyi biliyorum.

2021 de Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren eğitim, koçluk ve danışmanlık firması olarak tarif edilen, dünyanın en fazla ve en başarılı danışmanlarına sahip gayrimenkul franchise markalarından biri ile tanışma fırsatı buldum. Bu sektörde hizmet vermeye başlamak benim kariyerim için çok önemli bir destek ve sıçrama noktası olmuştur. Bugüne kadar edindiğim mesleki tecrübem, gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı modeli ile birleşince, hedeflerimi önceki yılların 3 katına çıkarma ve sonuçlarını alma imkânı sağlamama sebep olmuştur.

Peki neden emlakçılık yapıyorum? İlgi alanlarımdan biri de ekonomi ve finansal okur yazarlık. Yaklaşık 18 yıllık ticari serüvenimde birçok işverenle tanıştım, çokça hata yaptım, muazzam güzel işlerin altına imza attım. Öğrendiklerimi / tecrübelerimi ilgi alanımla birleştirdiğimde muhteşem yatırımlar yapmaya başladım ve dedimki; neden sizlere de bu hizmeti sunmayayım?

Şunu iyi biliyorum ki; bir insana verebileceğiniz en kıymetli şeyiniz dikkatinizdir. İyi bir dinleyiciyim, meraklıyım ve yerinde analizler yaptığımı düşünüyorum. Birlikte çalışmamız söz konusu olursa sizlere doğru yatırımlar yaptıracağım kanaatindeyim.

Hayat mottom, ‘Heyecan duymadığın insanlarla vakit harcama ve heyecan duymadığın işi asla yapma!’ Enerjisi yüksek, heyecanlı bir karakterim. Umarım sizinle de yollarımız kesişir.

Sevgi ve Saygılarımla…

 


Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gülcihan Çukan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serdar Hasar

Gülcihan hanım ile ticari mülklerimizin satışı konusunda birlikte çalışıyoruz. Yüksek enerjisi, sabırlı ve uzlaşmacı yaklaşımı, konulara farklı perspektiften bakışı biz müşterilerini konforlu bir alana taşıyor. Birlikte çalışmaktansa mutluyuz, çalışmanızı tavsiye ederiz.

Beyza Nur Tosun

Gülcihan Çukan'ın yönetmiş olduğu süreç neticesinde ev sahibi olduk. Zamanla ek yatırımlar yapmamızı da sağladı ve yatırım olarak aldığımız evin kiralanması, kontrat aşaması, kiraların düzenli takibi ile ilgili danışmanlık hizmeti, yatırımlarımızın sigorta sürelerini, emlak vergilerini sistem kurup takip etmesi, bu sayede bize konforlu bir alan sağlaması taktire şayan. Yapıcı yorum yaparak hakkını teslim etmeliydim. Kendisi ile tanışın, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Selamlar

Z******* H*******

Gülcihan hanımın desteği ile ilk evimizi aldık. Süreç içerisinde o kadar sabırlı ve anlayışlıydı ki, kafamızdaki soru işaretlerine rağmen, zor ikna olan bir müşteri olmamıza rağmen çizgisini hiç bozmadı. Birlikte çalışmanızı öneririm.

Büşra Tali

Gülcihan hanımın şans getirdiğini düşünüyorum. Bunu deneyimlemeden anlayamazsınız. Ya da cesaret veren tarzı ve duruşu sayesinde korkmadan yeni yatırımlar yapıyor ve kendinizi şanslı hissediyor da olabilirsiniz 🤗 Bize katkıları çok, çalışmanızı tavsiye ediyorum...

Kerim Karakelle

Gülcihan hanım önce evimi sattı, sonra daha büyük bir ev almam için gece gündüz baskı yaptı, Bizi daha fazla borca sokmasın diye ölü taklidi yapıyoruz. Bunları da öbür dünyadan yazıyorum Şaka şaka çok profesyonel bir danışman kendisi, mutlaka birlikte çalışmayı deneyimlemelisiniz harika bir insandır

Selim Altıntaş

Gülcihan hanımın, pozitif enerjisi, konuya hakimiyeti, profesyonel yaklaşımı ile muhteşem bir müzakereci olduğunu düşünüyorum. Kendisi ile çalışmayacaksanız bile bir kere konu ile ilgili sohbet edin, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Başarılar diliyorum..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.